فابرگاس: دوست دارم فان پرسي در آرسنال بماند

نویسنده: saeed

وبلاگ من
نویسنده: saeed
سلام من سعید هستم ازسال 2004 طرفدار آرسنال هستم وتا آخر عمر توپچی هستم
کل بازدید: 23,603 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فابرگاس: دوست دارم فان پرسي در آرسنال بماند

منبع خبر:ورزش 3سسک فابرگاس معتقد است که آرسنالي ها نمي توانند با از دست دادن روبين فان پرسي کنار بيايند و معتقد است که اين ستاره هلندي آخرين فرصت را قبل از ترک اميريتس پشت سرمي گذارد.
فان پرسی در سال 2011 در 28 حضورش در لیگ برتر، 29 گل به ثمر رساند و دراین میان برای آغاز مذاکرات درمسیر تمدید قراردادش با این تیم دو دل بود. قرار داد کنونی فان پرسی با آرسنال در ژون 2013 به اتمام می رسد.

بعد از جدایی سسک فابرگاس و سمیر نصری از آرسنال در بازار نقل و انتقالات تابستانی، ونگر تمایل زیادی دارد تا کاپیتان جدیدش را حفظ کند ولی سسک تردیدهای زیادی درمورد ادامه حضور فان پرسی در آرسنال دارد.

فابرگاس در صحبتهایی دراین باره گفت:« نمی دانم که آیا آرسنالی ها می تواند فان پرسی را نگاه دارند یا نه. باید ببینیم که او چه تصمیمی می گیرد. فان پرسی در سالهای اخیر کاملا به آرسنال وفادار بوده. او یک بازیکن کلیدی است و هواداران واقعا او را دوست دارند. از نظر من او الگوی آرسنال است. یک بازیکن ستاره که آرسنالی ها نمی توانند او را از دست دهند.»

ستاره کاتالان ادامه داد:« البته این تصمیم خود اوست. دراین سن و سال او ممکن است دوست داشته باشد تا از آرسنال جدا شود. این آخرین فرصتی است که او به آرسنال داده. البته او دوست دارد بماند و در ارسنال از فوتبال خداحافظی کند.»

این درخشش فان پرسی درحالی است که در فصل گذشته با مصدومیتهای متعددی دست و پنجه نرم می کرد ولی او اکنون درروزهای اوج است. سسک ادامه داد:« فان پرسی فصل فوق العاده ای را پشت سرمی گذارد و امیدواریم که برای تمام فصل در اوج باشد. متاسفانه زمانی که من در آرسنال بودم، او هیچ وقت نتوانست لذت بازی کردن برای یک فصل کامل را بچشد و این یکی از موضوعاتی بود که من حسرتش را می خوردم»

سسک ادامه داد:« امیدوارم که این فصل شرایط برای روبین به نحو دیگری باشد. آیا او می تواند به بارسلونا بیاید؟ او می تواند در هر تیمی جا بیفتد ولی من طرفدار آرسنال هستم و دوست دارم که او در آرسنال بماند.»


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 23/8/1390 | 22:18 گفت:

جالبه هر روز که یه حرفی میزنه با واکنش آرسنالی ها روبرو می شه فرداش به غلط کردن میوفته بر عکسشو می گه!

علی ارشدی در 23/8/1390 | 20:29 گفت:

باز این دهنشو باز کرد! نمیفهمهم چرا دست از سر ما بر نمیداره؟

hamidtopchi در 23/8/1390 | 17:51 گفت:

دوستان در مورد فابرگاس اینطوری نگید بنده خدا تیم کشورش تیم شهرشه تیم مدرسه ای شه!!!!ولی خودمونم میدونستیم که نباید بره و بهتر که بمونه!!!!

Lotfali khan zand در 23/8/1390 | 15:48 گفت:

عشق است فابرگاس، اگه آرسنال مثل منچستر جام میگرفت هیچ وقت به بارسا نمیرفت.......

reeza در 23/8/1390 | 10:16 گفت:

نمی خواد واسه بازیکنای ما نسخه بپیچی

reeza در 23/8/1390 | 10:16 گفت:

یکی نیست به این نامرد بگه تو طالع نحسش بودی که همش مصدوم میشد