فابرگاس: دوست دارم فان پرسي در آرسنال بماند

نویسنده: saeed

وبلاگ من
نویسنده: saeed
سلام من سعید هستم ازسال 2004 طرفدار آرسنال هستم وتا آخر عمر توپچی هستم
کل بازدید: 25,540 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

فابرگاس: دوست دارم فان پرسي در آرسنال بماند

منبع خبر:ورزش 3سسک فابرگاس معتقد است که آرسنالي ها نمي توانند با از دست دادن روبين فان پرسي کنار بيايند و معتقد است که اين ستاره هلندي آخرين فرصت را قبل از ترک اميريتس پشت سرمي گذارد.
فان پرسی در سال 2011 در 28 حضورش در لیگ برتر، 29 گل به ثمر رساند و دراین میان برای آغاز مذاکرات درمسیر تمدید قراردادش با این تیم دو دل بود. قرار داد کنونی فان پرسی با آرسنال در ژون 2013 به اتمام می رسد.

بعد از جدایی سسک فابرگاس و سمیر نصری از آرسنال در بازار نقل و انتقالات تابستانی، ونگر تمایل زیادی دارد تا کاپیتان جدیدش را حفظ کند ولی سسک تردیدهای زیادی درمورد ادامه حضور فان پرسی در آرسنال دارد.

فابرگاس در صحبتهایی دراین باره گفت:« نمی دانم که آیا آرسنالی ها می تواند فان پرسی را نگاه دارند یا نه. باید ببینیم که او چه تصمیمی می گیرد. فان پرسی در سالهای اخیر کاملا به آرسنال وفادار بوده. او یک بازیکن کلیدی است و هواداران واقعا او را دوست دارند. از نظر من او الگوی آرسنال است. یک بازیکن ستاره که آرسنالی ها نمی توانند او را از دست دهند.»

ستاره کاتالان ادامه داد:« البته این تصمیم خود اوست. دراین سن و سال او ممکن است دوست داشته باشد تا از آرسنال جدا شود. این آخرین فرصتی است که او به آرسنال داده. البته او دوست دارد بماند و در ارسنال از فوتبال خداحافظی کند.»

این درخشش فان پرسی درحالی است که در فصل گذشته با مصدومیتهای متعددی دست و پنجه نرم می کرد ولی او اکنون درروزهای اوج است. سسک ادامه داد:« فان پرسی فصل فوق العاده ای را پشت سرمی گذارد و امیدواریم که برای تمام فصل در اوج باشد. متاسفانه زمانی که من در آرسنال بودم، او هیچ وقت نتوانست لذت بازی کردن برای یک فصل کامل را بچشد و این یکی از موضوعاتی بود که من حسرتش را می خوردم»

سسک ادامه داد:« امیدوارم که این فصل شرایط برای روبین به نحو دیگری باشد. آیا او می تواند به بارسلونا بیاید؟ او می تواند در هر تیمی جا بیفتد ولی من طرفدار آرسنال هستم و دوست دارم که او در آرسنال بماند.»


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 23/8/1390 | 22:18 گفت:

جالبه هر روز که یه حرفی میزنه با واکنش آرسنالی ها روبرو می شه فرداش به غلط کردن میوفته بر عکسشو می گه!

علی ارشدی در 23/8/1390 | 20:29 گفت:

باز این دهنشو باز کرد! نمیفهمهم چرا دست از سر ما بر نمیداره؟

hamidtopchi در 23/8/1390 | 17:51 گفت:

دوستان در مورد فابرگاس اینطوری نگید بنده خدا تیم کشورش تیم شهرشه تیم مدرسه ای شه!!!!ولی خودمونم میدونستیم که نباید بره و بهتر که بمونه!!!!

Lotfali khan zand در 23/8/1390 | 15:48 گفت:

عشق است فابرگاس، اگه آرسنال مثل منچستر جام میگرفت هیچ وقت به بارسا نمیرفت.......

reeza در 23/8/1390 | 10:16 گفت:

نمی خواد واسه بازیکنای ما نسخه بپیچی

reeza در 23/8/1390 | 10:16 گفت:

یکی نیست به این نامرد بگه تو طالع نحسش بودی که همش مصدوم میشد