کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

كمپبل كه شوك انتقالي ونگر در پنجره زمستاني بود توانست با بازي هاي فوق العاده اش در خط دفاع جواب مثبت به اين ريسك و اعتماد ونگر دهد .

مرد 35 ساله ي توپچي ها توانست بهترين بازيكن ماه آپريل لقب گيرد و حتي ميتوانست تيم ملي انگلستان را در جام جهاني همراهي كند . هر چند كه اين فرصت از دست رفت و او نتوانست به آفريقا سفر كند اما كمپبل همچنان فكر ميكند كه پتانسيل بازي در سطح بالا را دارد و خواهان قرار دادي جديد با باشگاه بعد از اتمام قرار داد فعليش شد .

او در اين باره به سايت باشگاه گفت

" خيال تمديد دارم ، البته كه ميخواهم . ميخواهم كه بمانم و تمام آنچه كه در تواناييم دارم حتي براي يك سال هم كه باشد به آرسنال بدهم ، ميدانم كه براي دو سال نيز ميتوانم اما رئيس هيچگاه دو سال تمديد نميكند . يك فرصت يك ساله به من بدهيد و من هر آنچه بايد نشان ميدهم ، هر روز سخت تلاش ميكنم و قول ميدهم كه براي آرسنال عنواني كسب كنم .

در درونم اين احساس را دارم كه هنوز دو سال پر شكوه رو در رو دارم ، دو سالي كه ميتوانم تاثير گذار باشم . اگر در تيم باشم مطمئنم كه ميتوانم . بعد از دوسال دوباره به اين مدت نگاه ميكنم و خواهيم ديد كه چه كرده ام .

بعد از آن ممكن است براي هر تيم ديگري يا هر جاي ديگري بازي كنم ، هيچ كس نميداند . اما مطمئنم ميتوانم براي دو سال قوي ، تاثير گذار ، قابل اطمينان و يك برنده باشم ."

ونگر نيز در مورد تمديد قرار داد با كمپبل گفته بود كه در پايان فصل درباره آينده او فكر خواهد كرد . خود كمپبل نيز به اين مذاكرات خوش بين است و به نظر ميرسد اتفاقات مثبتي ميان وي و آرسنال در حال رخ دادن است .

" ما جلساتي خواهيم داشت تا به نتيجه برسيم ، جلساتي كه هم اكنون نيز شروع شده اند . احتمالا مذاكرات تا يك يا دو هفته ديگر پايان يابد يا شايد من تا ژولاي صبر كنم . هيچ كس از نتيجه با خبر نيست و همه چيز به ديد ونگر نسبت به من در باشگاه بستگي دارد . "

تگ ها

ثبت نظر شما
6+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی