کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

در قسمت قبل کیتی از دوران شروع فوتبال خود در کودکی و پس از آن در آرسنال گفت و حالا با قسمت دوم زندگینامه مک کیب همراه ما باشید 
 
کاملا صادقانه بگویم.زمانی بود که واقعا دودل بودم میتوانم این کار را انجام دهم یا نه. منظورم فقط حضور در آرسنال نبود. منظورم به طور کلی حضور در دنیای فوتبال حرفه ای بود. یادم است جولای 2016 با خواهر بزرگترم وانسا درباره اش صحبت کردم چون نمیدانستم این راهی که میروم واقعا راه درستی است یا نه. از او پرسیدم که راه درستی در پیش گرفتم؟ او بهترین جواب را به من داد  "ساکت شو ...کیتی "
 
او میدانست من برای رسیدن به این جایی که هستم چقدر جانفشانی کرده ام. او به من بارها و بارها گفت که من باید آنجا باشم. من آن جایگاه را بدست آورده بودم و باید کارم را انجام میدادم. هیچ وقت آن مکالمه را فراموش نمیکنم و از آن به بعد هیچگاه به خودم شک و شبهه راه ندادم. پیش از این هیچوقت درباره آن لحظه با کسی حرفی نزدم.
 
فکر میکنم زمانی که با آرسنال قرارداد بستم با این تفکر آمدم که یک مهاجم گلزن خواهم بود و بسیار اعتماد به نفس داشتم که بتوانم خودم را به مدافعان تیم حریف برسانم. با تیم ملی بزرگسالان ایرلند در 19 سالگی عملکرد خیلی خوبی داشتم بنابراین خودم را یک بازیکن با تفکرات هجومی و ایرلندی می دیدم. اما حالا که به گذشته نگاه میکنم میبینم من واقعا یک گلزن نبودم. گل هایی زده ام اما من واقعا ویویان میدیما نیستم! 
 
من یک بازیکن بلند پرواز بودم و همیشه میخواستم در تیم تاثیرگذار ظاهر شوم. وقتی به تیم آمدم بازیکنان بزرگی در ترکیب داشتیم و قرارداد من فقط دوساله بود بنابراین وقتی در 12 ماه ابتدایی حضورم به من فرصت چندانی برای بازی نرسید نگرانی من بابت سنی که دارم و نیازی که به بازی کردن و پیشرفت داشتم زیاد شد. 
 
 امیدوار بودم که به صورت بازیکنی قرضی به کشورم بازگردم و آنجا بازی کنم اما ما به بازی های فصل بهار رسیده بودیم و 6 ماه دیگر تا شروع تابستان فرصت داشتم. تسلیم شدم و زیاد بازی به من نرسید. به شما میگویم که آن زمان چه شرایطی داشتم. در پایان فصل برای بازی با سیاتل رین به آن جا رفتیم. کیم لیتل آن زمان برای این تیم بازی میکرد. غوغایی در من به پا شد و من واقعا میخواستم چد دقیقه ای در این دیدار بازی کنم اما روز بعدی که به آنجا رسیدیم در تمرینات افتادم. دنیله کارتر روی دست من آمد و شکست. درست روز اول تمرینات!
 
همان زمان بود که فکر کردم بهترین انتخاب برای من پیوستن به تیم گلاسکو سیتی است. ساده است من نیاز داشتم بازی کنم. فارا ویلیامز و میچی (اما میشل) گفتند من باید در سوپرلیگ بمانم و برای کسب جایگاهم تلاش کنم. اما به عقیده خودم باید از تیم خارج میشدم. باید از آن شرایطی که مرا تحت فشار گذاشته بود که سوپرلیگ و فشار بازی کردن برای آرسنال بود فرارمیکردم. نیاز داشتم خودم را بیشتر بشناسم و بدانم چه چیز مرا بیش از این در زمین نگه میدارد. این بود نقطه عطف در آرسنال 
 
ادامه دارد

ثبت نظر شما
17+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید
اولین مصاحبه لوکونگا با سایت رسمی آرسنال
اگر آنری اسطوره آرسنال معرفم بوده باشد برایم خیلی خوب است
سامبی لوکونگا به آرسنال پیوست
صحبت های ادو ، آرتتا و لوکونگا پس از پیوستن به آرسنال
اسمیت رو می‌ماند، اما وضعیت ویلوک به شفافیت نیاز دارد
هافبک آرسنال لاغرتر شده است. سبایوس و اودگارد به مادرید بازگشته‌اند و ژاکا هنوز در تعطیلات پس‌از یورو ٢٠٢٠ به‌سر می‌برد و موجب می‌شود ویلوک، توماس پارتی، محمد الننی و اینزلی میتلند نایلز تنها گزینه‌های خط میانی آرسنال باشند

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی