کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


- پپه رینا فقط چند دقیقه تا ثبت رکوردی جدید فاصله داشت : اولین بازی برابر آرسنال که دروازه اش بسته باقی مانده باشد!! با احتساب بازی هفته ی گذشته ، او تا به حال 12 بار مقابل آرسنال بازی کرده است که در هیچکدام از این بازی ها نتوانسته دروازه اش را بسته نگه دارد که این آمار برای استاد این کار ، کمی عجیب است!!( رینا فصل پیش بیشترین تعداد کلین شیت را در بین دروزاه بانان لیگ برتری داشت)

- پس از اینکه داوید انگوگ هشتمین گل خودش در لیگ برتر را در 39 بازی برای لیورپول به ثمر رساند ، که هر هشتای آنها در آنفیلد زده شده اند ، آرسنال پنجاهمین گل خورده اش در تاریخ لیگ برتر از لیورپول را نیز دریافت کرد. آرسنال بیشتر از هر تیم دیگری از لیورپول گل دریافت کرده است.


- رکورد آرسنال برابر لیورپول از زمان شروع لیگ برتر ، 37 بازی ، 11 برد ، 12 مساوی و 14 باخت است ولی با این حال آنها در 7 دیدار اخیر خود ، از لیورپول شکست نخورده اند.


- توپچی ها از آگوست سال 2000 تا کنون ، اولین بازی لیگ را نباخته است. آنها آخرین بار در سال 2000 در حالی که ویرا با کارت قرمز داور روبرو شده بود ، بازی را نتیجه ی 0-1 مقابل ساندرلند واگذار کردند. رکورد آنها در اولین بازی لیگ برتر اینگونه است : 19 بازی ، 12 برد ، 4 تساوی و 3 باخت.


- در این بازی دو بازیکن تازه وارد ، جو کول و لوران کوشلنی از بازی اخراج شدند که این اتفاق برای اولین بار در تاریخ لیگ برتر رخ داده است. اخراج لوران کاشلنی 78 امین کارت قرمز بازیکنان آرسنال در طول 14 سال مربیگری آرسن ونگر بود. آنها در همین ابتدای کار ، به رکورد 1 اخراجی فصل پیش خود رسیدند!!

تنها بازیکن اخراجی آنها در فصل پیش ، توماس ورمالن بود که در آن بازی نیز ، مارتین اتکینسون ( داور بازی لیورپول - آرسنال ) قضاوت بازی آرسنال - وستهم را بر عهده داشت.

تگ ها

ثبت نظر شما
1+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی