کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


یک بازی سخت و پایاپای از دو تیم آرسنال و بلکبرن در هفته ی سوم مسابقات لیگ برتر انگلستان، شنبه بعد از ظهر انجام شد و بازی پس از 51 دقیقه با گل آندری آرشاوین روس پیروز خود را شناخت.
بازی ای که منجر شد بلکبرن هم چون بازی هفته ی قبل با ساندرلند، باز هم در بازی ای که خود را شایسته ی کسب امتیاز می دید، دست خالی بماند.
سم آلاردایس، مربی کهنه کار بلکبرن راورز در مصاحبه با رادیو راورز پس از بازی برابر شاگردان ونگر گفت:«فکر می کنم عملکردمان در نیمه ی اول بهتر از آن چه بود که تا به حال در برابر پسرهای بزرگ لیگ دیده بودیم. نه فقط به خاطر شانس هایی که ایجاد کردیم، بلکه به خاطر زمان هایی که به نظر می رسید در فرم حمله حتی بهتر از آرسنال بودیم.
روی نقشه ی بازی مان سخت کار کرده بودیم تا آرسنال را در خط جلو نگه داریم و از کناره ها توپ را پشت سر آن ها ببریم، جایی که می توانستیم از آن به موفقیت برسیم و باید بیشتر روی آن تمرکز می کردیم.
مثل همیشه اگر وقتی جریان بازی را کامل در اختیار می گیرید، نتوانید حریف خود را تنبیه کنید و از موقعیت هایتان گل نسازید، آن وقت حریفی مثل آرسنال می تواند شما را تنبیه کند.
ابتدا روی موقعیتی که پیش آمد و روی ترس ما آن ها با گل اول شان و یک توپ عالی و البته پایانی فوق العاده، ما را مجازات کردند. این(ضربه ی نهایی) در حقیقت همان جایی بود که فرق اصلی ما با آن ها را رقم می زد.
ما خوب موقعیت خلق کردیم و گل اول را نیز دیوف خارق العاده زد، حرکتی از دیوف به خود دیوف. در ادامه می توانستیم حتی جلو هم بیافتیم و فکر می کنم شایسته ی آن نیز بودیم. از آن به بعد بازی پهلو به پهلو پیش رفت و ما دیگر نتوانستیم در نیمه ی دوم مثل نیمه ی اول بازی موقعیت خلق کنیم، البته نمی شد انتظار هم داشت که تمام مدت بازی را برابر آرسنال بتوان موقعیت ایجاد کرد.»
«با توجه به تعادلی که در بازی بود باید یک امتیاز می گرفتیم ولی نگرفتیم. تعداد زیادی بازیکن ندارم که بتوانم با انگشت به آن ها اشاره کنم و بگویم، خیلی خوب بازی نکردید.
ناامید کننده این جا بود که در بازی برابر یکی از بهترین های لیگ نمایشمان خوب بود ولی نتوانستیم از آن نتیجه بگیریم.»

تگ ها

ثبت نظر شما
4+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی