کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


در حالی که توماس ورمالن و تئو نیز به جمع خیل عظیم مصدومان ملی آرسنال در چند سال اخیر پیوسته اند ، حساسیت بر روی این مسئله روز به روز بیشتر می شود تا جایی که ره آورد هر بازی ملی ، دست کم یک مصدوم است!

آرسن ونگر نیز در مورد این مصدومیت ها توضیح قانع کننده ای پیدا نکرده. در مورد مصدومیت بازیکنانش در بازی های ملی معتقد است:


"هر سال وقتی به بازی های ملی می رویم ، اوضاع همینگونه است و باید با این مسئله کنار بیاییم.


فکر می کنم گاهی اوقات بازیکنان در کشور های کوچک در زمین های متفاوتی و به شیوه های دیگری تمرین می کنند . همچنین آنها پیش از آن بازی های سنگینی مانند بازی ما با بلکبرن نیز داشته اند.


توضیح دادن این مسائل سخت است ولی می دانیم که این هم یکی از مشکلات باشگاه بزرگ بودن است. وقتی بازیکنان به بازی های ملی می روند ،همیشه سالم بر نمی گردند."


سرمربی 61 ساله ی توپچی ها در مورد تئو والکات افزود:


" خبر خوب این است که لیگامنت او که می ترسیدیم پاره شده باشد ، پاره نشده ولی در حرفه ی ما ، 4 تا 6 هفته نیز مصدومیت طولانی مدتی است.


ناراحت کننده است ولی باید با آن کنار بیاییم. قاعدتا وقتی که بازی های ملی فرا می رسد ، اگر تمام بازیکنانتان را سالم تحویل بگیرید ، نوعی معجزه است!!


این مسئله برای تئو ناراحت کننده تر است و هیچوقت نمی توانید بفهمید که این مصدومیت ها بر روی بازیکن چه تاثیرات روحی و روانی ای می گذارد.


در شغل ما مهم است که سالم باشید و بازی کنید. وقتی مصدوم باشید ، جلوی پیشرفت شما را می گیرد و زمانی که پشت سر هم بازی نکنید ، پسرفت می کنید. گاهی اوقات استراحت کردن خوب است ولی مصدومیت فرق دارد.


برای رابین هم همینگونه است. او سختی های زیادی کشیده . اگر فصل پیش را نگاه کنید ، او زمان زیادی مصدوم بود و امسال نیز در اولین بازی ، دوباره مصدوم شد. ولی باز هم باید با آن کنار بیاییم."


آرسنال در 22 روز آینده 7 بازی خواهد داشت و این به معنی فشار زیاد بر روی بازیکنان است. پس از این بازی ها نیز دوباره بازی های ملی شروع خواهند شد که این مسئله می تواند مصدومیت های دیگری را برای باشگاه به ارمغان بیاورد!!

تگ ها

ثبت نظر شما
1+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

مهمترین اتفاقات تیم بانوان آرسنال در سال 1401
قهرمانی، حق خوری، لیگ قهرمانان...
تیری آنری پیشنهاد سرمربی گری تیم ملی زنان فرانسه را رد کرد
تیری آنری منتظر جایگاه سرمربی تیم ملی فوتبال آمریکاست و پیشنهاد فرانسه را رد کرده تا گزینه های خود را زنده نگه دارد
آرسنال چگونه با جنگ سوریه مقابله می کند
در دوازدهمین سالگرد شروع جنگ سوریه، برنامه‌ای به نام "مربیگری برای زندگی" که یک برنامه فوتبال محور است...
لیا ویلیامسون : باید بی رحم باشیم.
لیا ویلیامسون در پی برتری فوق العاده تیم ما در مسابقه ای عالی مقابل ردینگ در شب یکشنبه، عملکرد تیممان را تحسین کرد.

آخرین نظرات

بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
ترجمه ضعف های فراوانی دارد ولی از این بابت که بخش مهمی از باشگاه یعنی تیم زنان آرسنال را تا حدی معرفی میکند مطلبی بسیار مهم است. سهم مطالب مربوط به باشگاه زنان آرسنال باید بسیار بیشتر از این باشد.

مربوط به کاپیتان کیم لیتل درباره انگیزه هاش می گوید
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
انتقاد دارم از مدیران سایت. مطلب ضدزنی که کاربر محترم منتشر کرده نه تنها نباید منتشر بشه بلکه باید به نویسنده تذکر جدی داده بشه. فکر میکنم ادمین سایت به خوبی می دونه در خیلی از کشورها انتشار چنین دید...

مربوط به المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
به نظرم میشد ترجمه بهتری ارایه کرد. و لازم بود منبع ذکر بشه. جزییات زیباشناختی فکر نمی کنم معادل مناسبی باشه برای چیزی که نویسنده میخواد منتقل کنه. البته در کل مطلب خوبی بود. ترجمه کردن به هیچ وجه سا...

مربوط به می‌توان مارتینلی را از فوتسال جدا کرد، اما فوتسال از او جدا نمی‌شود
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
آرسنال چند ساله در خرید و فروش بازیکنان خوب عمل نکرده. و حتی امسال که نیاز شدیدی در نیم فصل به خرید بازیکنان و تقویت اسکواد داشت فقط تروسار و جورجینیو رو خرید و نتونست مهاجم نوک خوبی بخره. امیدوارم آ...

مربوط به آیا ادو فروشنده خوبی خواهد بود؟
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی