کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


مرد فرانسوی آرسنال، آرسن ونگر که همواره یکی از دغدغه های اصلی خود را مبارزه با بازی خشن موجود در انگلیس دانسته و در برابر آن ایستاده است دیگر از این مبارزه خسته شده و احساس می کند سهم خود را به انجام رسانده.

ونگر که در مدت اخیر مصاحبه های پرشماری راجع به این موضوع داشته حالا دیگر خود را تنها نمی بیند و با افکار مشابهی که در کنار خود می بیند، کار خود را تمام شده می داند.

آرسن که طی هفته ی گذشته عقیده اش را تحت حمایت دنی مورفی دید، در کنفرانس پیش از بازی با بیرمنگام در پاسخ به سوالی که آیا دلیل مصدومیت ها در لیگ انگلستان بازیکنان تیم های رقبیب اند پاسخ داد:«شما چطور فکر می کنید؟ فکر می کنید همه ی مصدومیت ها اتفاقی است؟ این خدا نیست که روی این افراد تکل می زند، این خود بازیکنان اند.
شما می دانید من در این باره چه فکری می کنم. روزنامه ها پر از صحبت های من در این مورد است و حالا یکباره دیگر تنها نیستم. بنابراین دیگر نمی خواهم صحبت کنم چون در زمانی که این نظرات را گفتم از تمام کشور مورد هجمه قرار گرفتم و دیگر لازم نیست بیشتر از این راجع به نظر من بدانید.»

«من دو ماه گذشته به خاطر صحبت هایم مورد این رویارویی ها قرار گرفتم و حالا یک چیز را فهمیدم: من نمی توانم روندی که در انگلستان وجود دارد را تحت تاثیر قرار دهم و بنابراین دهانم را خواهم بست!»

ونگر همچنین درباره ی ایده آلش در این موضوع ادامه داد:«باید مطمئن شویم که بازیکنان این را فهمیده اند که وقتی وارد میدان می شوند، اگر کار کثیفی انجام دهند که داور نبیند، باز هم مجازات خواهند شد.
این در بعضی کشورهای دیگر مانند فرانسه اتفاق می افتد؛ شما در فرانسه می توانید مجازات شوید. یک تکل کثیف که داور نبیند، مجازات خواهید شد؛ حتی اگر داور ببیند و خوب تنبیه هم نکند باز ممکن است مجازات شوید. این می تواند حتی تا 6 ماه باشد.»

تگ ها

ثبت نظر شما
9+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی