کانون رسمی هواداران آرسنال در ایراناصلی ترین رقیب توپچی ها در راه صعود به دور حذفی لیگ قهرمانان در گروه H مسابقات موفق به شکست تیم لندنی در اوکراین شد.
شاختار که در بازی رفت شکست سختی را در ورزشگاه اختصاصی آرسنال متحمل شده بود با جبران شکست این بار در دونتسک شانس های خود برای صعود را بسیار افزایش داد.

میرکا لوچسکو سرمربی نارنجی های شاختار پس از این دیدار در مصاحبه ی خود با آنالیزی از روند بازی این گونه آغاز کرد:«بهتر است پیش از اعلام نظر درباره ی این بازی کمی آن را مرور کنیم. این یک پیروزی بسیار مهم است، همان چیزی که انتظارش را می کشیدم. در مصاحبه ی قبل از بازی نیز گفته بودم که نتیجه ی بازی لندن آن گونه نبود که بتواند اتفاقات داخل میدان را نشان دهد. و یک بار دیگر در بازی لندن داور تاثیری مهم بر بازی گذاشت. شاید بعضی از حاضرین از این حرف خوش شان نیاید ولی این حقیقتی است که اتفاق افتاد. [پس از آن] من مجبور شدم از بازیکنانم حمایت کنم و اعتماد به نفس به قابلیت هایشان را در آن ها بازگردانم.
امروز نیمه ی اول خوبی داشتیم و تنها نقطه ی نزول مان وقتی بود که گل اول بازی زده شد و برای مدتی کاملا" متمرکز نبودیم. باید با یک خطای تاکتیکی والکات را متوقف می کردیم ولی این اتفاق نیافتاد و پس از آن رسیدن به سرعت والکات برای گای مشکل بود. واکنش تیم پس از این گل را دوست داشتم و بازیکنان فورا" پاسخ را دادند و برای همه این را واضح کردند که امروز می توانیم بهتر از حریف مان باشیم.
بعر از دریافت گل متوقف نشدیم و حتی با از دست رفتن 3 یا 4 موقعیت گل باز هم چنین اتفاقی نیافتاد. در نیمه ی دوم ترجیح دادیم بیشتر بر اساس ضد حملات بازی کنیم ولی با این وجود فکر می کنم موقعیت هایی که ایجاد کردیم بسیار بهتر از شانس های آرسنال بود.»

«باتجربه ترین بازیکنان مان در ترکیب اولیه قرار داشتند، بنابراین ادواردو و جادسون را در ترکیب گذاشته بودیم. سپس در نیمه ی دوم وقتی آن ها خسته شده بودند، سعی کردیم بازیکنان سریع تر را به میدان بفرستیم.
در برابر یک تیم بسیار خوب بازی می کردیم و فکر می کنم آرسنال بهترین ترکیبش در چند سال اخیر را در اختیار دارد. اگرچه شاید همه ی آن ها بازی نکرده باشند ولی این یک سه امتیاز بسیار مهم برای ما بود.»

«هنوز هیچ چیز در گروه قطعی نیست و تنها چیزی که ما نیاز داریم این است که در دو بازی باقی مانده نیز سطحی از بازی مانند آن چه امروز داشتیم به نمایش بگذاریم.»

-آقای لوچسکو آیا این درست است که برد امروز را کمی بیش از تنها سه امتیاز بدانیم؟


«به بازیکنانم گفته بودم که باید این سه امتیاز را در کنار راه خود کسب کنیم. البته که به آن ها احتیاج داشتیم و باید آن را می گرفتیم ولی نکته ی مهم تر این بود که ثابت کنیم تیمی نیستیم که در لندن بودیم و این که از آرسنال بدتر نیستیم.»

تگ ها

ثبت نظر شما
4+4=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی