کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

 

در مورد اینکه اگر در سومین دیدار پیاپی شکست بخورند:

"این برای ما حیاتی است که از آن اجتناب کنیم. ما نمی خواهیم که در این دیدار بازنده باشیم. مخصوصا بعد از اینکه در بازی با شاختار و نیوکاسل به دلیل کیفیتی که ارائه دادیم ، شایسته باخت نبودیم. بنابراین مهم است که ما دوباره موثر تر عمل کرده و اعتماد به نفس خود را حفظ کنیم."

در مورد شکست در برابر نیوکاسل:

"من نمی خواهم عملکرد نیوکاسل را که فوتبالی خوب و محکم را به اجرا گذاشت زیر سوال ببرم ولی شما همیشه احساس می کنید زمانی که یک تیم یک شوت به سمت چهارچوب دروازه زده است و شما بازنده هستید ، آن سخت است که بتوانید آن را هضم کنید.

حتی اگر ما موقعیت های زیادی را ایجاد نکردیم ، ولی با این وجود چهار یا پنج فرصت خوب گلزنی داشتیم و این دلیلی است که چرا من می گویم ما با بدشانسی بازی را واگذار کردیم. ما کاملا در بهترین فرم خود قرار نداشتیم ، ما در جلوی زمین تنوع لازم را نداشتیم اما من هنوز فکر می کنم که تساوی نتیجه عادلانه تری بود.

و البته ، آن همیشه دردناک تر است که رقبا نیز شکست می خورند ، زیرا شما فکر می کنید که ما فرصتی خوبی را ( برای کم کردن فاصله ) داشتیم . ولی از طرفی شما می توانید فکر کنید که اگر آنها پیروز شده بودند ، اختلاف به 8 امتیاز می رسید.

من انتظار این را داشتم که چلسی در مقابل لیورپول امتیاز از دست بدهد ولی انتظار این را نداشتم که خودمان امتیازات را در مقابل نیوکاسل از دست بدهیم."

در مورد ولورهمپتون:

"ولوز تیم خوبی است چرا که آنها در دفاع و حرکت رو به جلو قدرتمند هستند. آنها همچنین در خط هافبک نیز با وجود بازیکنانی چون میلیاس و هانری قدرتمند هستند. آنها دویل را دارند کسی که من تصور می کنم در نوک خط حمله به کار گرفته شود. بنابراین آنها تیمی خوب هستند که در زمین به خوبی تاکتیک ها را به اجرا می گذارند.

بله ، آنها تیمی قوی هستند و از نظر فنی نیز خوب هستند. اگر شما به توانایی های آنها در پاسکاری در دیدار مقابل منچستر سیتی و منچسنر یونایتد نگاه کنید ، می بینید که آن در سطح بهترین تیم ها بود.

من آنها را در مقابل منچستر یونایتد به خوبی مشاهده کردم. منچستر یونایتد در مقابل آنها جان سالم به در برد چرا که ولوز فرصت هایی برای گلزنی داشت. ما ممکن است که بگوییم به نیوکاسلی باختیم که یک شوت در چهارچوب داشت ولی ولوز موقعیت های زیادی را در اولدترافورد خلق کرد.

دلیل اینکه چرا مهم است که ما در این بازی در دفاع بسیار قدرتمند باشیم و از فرصت هایی که ایجاد می کنیم نهایت بهره را ببریم ، همین است. چرا که آنها فرصت های زیادی را در اختیار ما نخواهند گذاشت."

در مورد عدم کارایی تعویض های انجام شده در بازی با نیوکاسل:

"بعضی اوقات این مورد وجود دارد ، بازیکنان هنوز در بهترین فرمشان نیستند ولی آنها بر روی نیمکت حضور دارند. به هر حال حضور آنها به این معنی نیست که از آمادگی 100 % برخوردارند. اما آن در بلند مدت اخبار خوبی است که ما بازکنان زیادی را داریم که بازگشته اند."

تگ ها

ثبت نظر شما
12+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

زیر ذره بین: ادی انکتیا جانشین ژسوس مصدوم
گابریل ژسوس در تابستان از منچسترسیتی به آرسنال پیوست. این بازیکن برزیلی قبل از جام جهانی از فوتبال برای باشگاه جدیدش لذت می برد. رقابت های جام جهانی به دلیل مصدومیت برای او خیلی زود به پایان رسید و این نگرانی های زیادی در آرسنال ایجاد کرد...
بهتر از شکست ناپذیران...
شروع سریع آرسنال در تاریخ لیگ برتر در کجا قرار دارد؟
کانترپرس قدرتمند، کلید آرسنال در مسیر قهرمانی
آنالیز تاکتیکی اتلتیک از عملکرد چشم‌گیر آرسنال در شاخص کانترپرسینگ در فصل پیش‌رو...
 المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
از از دست دادن صدرنشینی تا تحقیر حریف غول کش فرانسوی، آنچه بر تیم بانوان در هفته ی پایانی مهر گذشت

آخرین نظرات

علی ساقی در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ نوشت :
خیلی عالی جواب داده و خیلی ممنون از شما بابت ترجمه

مربوط به کانترپرس قدرتمند، کلید آرسنال در مسیر قهرمانی
Saiedmahdi در تاریخ ۱۴۰۱/۰٩/۰۴ نوشت :
سلام.اسمم توی لیسته ولی چرا خبری نشده؟اصلا میرسه به دستمون یا نه؟

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
Hamed در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ نوشت :
این چه سمیه! همش اخبار بانوان تو سایته

مربوط به المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
محمد در تاریخ ۱۴۰۱/۰٦/۰۵ نوشت :
پس امانوئل آدبایور و رابین فن پرسی چی ؟

مربوط به رتبه بندی مهاجمان آرسنال از زمان جدایی تیری آنری
حمید در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ نوشت :
نحوه خارج شدن از لیگ چه جوری

مربوط به آموزش شرکت در لیگ فوتبال فانتزی
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی