کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

 

در مورد اینکه اگر در سومین دیدار پیاپی شکست بخورند:

"این برای ما حیاتی است که از آن اجتناب کنیم. ما نمی خواهیم که در این دیدار بازنده باشیم. مخصوصا بعد از اینکه در بازی با شاختار و نیوکاسل به دلیل کیفیتی که ارائه دادیم ، شایسته باخت نبودیم. بنابراین مهم است که ما دوباره موثر تر عمل کرده و اعتماد به نفس خود را حفظ کنیم."

در مورد شکست در برابر نیوکاسل:

"من نمی خواهم عملکرد نیوکاسل را که فوتبالی خوب و محکم را به اجرا گذاشت زیر سوال ببرم ولی شما همیشه احساس می کنید زمانی که یک تیم یک شوت به سمت چهارچوب دروازه زده است و شما بازنده هستید ، آن سخت است که بتوانید آن را هضم کنید.

حتی اگر ما موقعیت های زیادی را ایجاد نکردیم ، ولی با این وجود چهار یا پنج فرصت خوب گلزنی داشتیم و این دلیلی است که چرا من می گویم ما با بدشانسی بازی را واگذار کردیم. ما کاملا در بهترین فرم خود قرار نداشتیم ، ما در جلوی زمین تنوع لازم را نداشتیم اما من هنوز فکر می کنم که تساوی نتیجه عادلانه تری بود.

و البته ، آن همیشه دردناک تر است که رقبا نیز شکست می خورند ، زیرا شما فکر می کنید که ما فرصتی خوبی را ( برای کم کردن فاصله ) داشتیم . ولی از طرفی شما می توانید فکر کنید که اگر آنها پیروز شده بودند ، اختلاف به 8 امتیاز می رسید.

من انتظار این را داشتم که چلسی در مقابل لیورپول امتیاز از دست بدهد ولی انتظار این را نداشتم که خودمان امتیازات را در مقابل نیوکاسل از دست بدهیم."

در مورد ولورهمپتون:

"ولوز تیم خوبی است چرا که آنها در دفاع و حرکت رو به جلو قدرتمند هستند. آنها همچنین در خط هافبک نیز با وجود بازیکنانی چون میلیاس و هانری قدرتمند هستند. آنها دویل را دارند کسی که من تصور می کنم در نوک خط حمله به کار گرفته شود. بنابراین آنها تیمی خوب هستند که در زمین به خوبی تاکتیک ها را به اجرا می گذارند.

بله ، آنها تیمی قوی هستند و از نظر فنی نیز خوب هستند. اگر شما به توانایی های آنها در پاسکاری در دیدار مقابل منچستر سیتی و منچسنر یونایتد نگاه کنید ، می بینید که آن در سطح بهترین تیم ها بود.

من آنها را در مقابل منچستر یونایتد به خوبی مشاهده کردم. منچستر یونایتد در مقابل آنها جان سالم به در برد چرا که ولوز فرصت هایی برای گلزنی داشت. ما ممکن است که بگوییم به نیوکاسلی باختیم که یک شوت در چهارچوب داشت ولی ولوز موقعیت های زیادی را در اولدترافورد خلق کرد.

دلیل اینکه چرا مهم است که ما در این بازی در دفاع بسیار قدرتمند باشیم و از فرصت هایی که ایجاد می کنیم نهایت بهره را ببریم ، همین است. چرا که آنها فرصت های زیادی را در اختیار ما نخواهند گذاشت."

در مورد عدم کارایی تعویض های انجام شده در بازی با نیوکاسل:

"بعضی اوقات این مورد وجود دارد ، بازیکنان هنوز در بهترین فرمشان نیستند ولی آنها بر روی نیمکت حضور دارند. به هر حال حضور آنها به این معنی نیست که از آمادگی 100 % برخوردارند. اما آن در بلند مدت اخبار خوبی است که ما بازکنان زیادی را داریم که بازگشته اند."

تگ ها

ثبت نظر شما
6+4=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

مصاحبه مفصل مانوم با سایت رسمی آرسنال
خودم را یک بازیکن تکنیکی میدانم و دوست دارم با همکاری هم تیمی هایم قفل مدافعان حریف را باز کنم ...
فریدا مانوم خرید جدید باشگاه آرسنال
استعداد بزرگ نروژی در ترکیب تیم بانوان
آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید
اولین مصاحبه لوکونگا با سایت رسمی آرسنال
اگر آنری اسطوره آرسنال معرفم بوده باشد برایم خیلی خوب است

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی