کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانیک باخت دیگر برای آرسن ونگر و شاگردانش و یک بار دیگر موج انتقادات به تیمی که بار دیگر فرصت خود برای صدر نشینی جزیره را از دست داد تا وبلاگ های آرسنالی هم 34 دلیل برای سال هفتم بی جامی بشمارند!!

آرسن جانش را سرمایه ی تیمش برای قهرمانی کرده و مطمئنا" شنبه برای اولین شکستش در خانه رو در روی تاتنهام نایستاده بود. «احساسات چندگانه ای داریم؛ البته که یک ناامیدی بزرگ از شیوه ای که باختیم نصیبمان شد چون هیچ دلیل عقلانی برای شکست در چنین بازی بزرگی پیدا نمی کنیم، این که با دو گل پیش باشیم و چطور آن گل ها را دریافت کنیم.»

«باخت مان به این خاطر بود که شاید کمی در تمرکز در بازی دچار سهل انگاری شدیم. سهل انگاری ای که در بعضی بازی ها ناخودآگاه باعث می شود به شکلی که نباید دست به حرکت و جنب و جوش بزنیم.
ولی در کنار این حس مان حسی دقیق تر باز هم ناخودآگاه در حین بازی در تیم ایجاد می شود که بازی را هنوز نبرده ایم و این ما را در زمانی که باید حسابی محکم باشیم کمی عصبی می کند.»

«این ما را دچار حسرتی بزرگ می کند ولی در سوی دیگر آن نوع نتیجه در بازی چیزی نیست که ما را در پتانسیل مان دچار شک و تردید کند. شک نمی کنیم چون خارج از این بازی باید احساسی بسیار قوی در خود داشته باشیم که در حال ایفای نقشی مهم در این لیگ هستیم.»

«تنها حسم حالا این است که دو یا سه بار شانس رسیدن به صدر را داشته ایم ولی هر بار را به دلیلی از دست داده ایم. چیزی که از بازی شنبه دلگرم مان می کند این است که با عملکرد خوبی ظاهر شدیم و در حالی که همه ی بازیکنان وسط هفته خارج از باشگاه بودند(بازی های ملی) این طور ب نظر می رسید که کمی در حفظ تمرکز کامل و جمع آن بر روی بازی ضعف داشتیم که ما را از اوج تاکتیکی دور کرد.»

«خیلی خیلی می خواهم این تیم پیروز شود و برای این که مطمئن شوم آن ها برنده می شوند، دارم تک تک قطرات خونم را هم برایش می دهم. می خواهم موفق باشند چون شایسته ی آن اند. وقتی آن قدر که شنبه به برد نزدیک بودیم، می بازیم، واقعا جریحه دار می شویم.»

تگ ها

ثبت نظر شما
11+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت آخر)
فکر نمیکردم عاشق دفاع کردن شوم ...
ردینگ 0 آرسنال 4 The Fa WSL
٦ بازی و ٦ برد برای تیم یوناس ایدوال
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی 1-0 مقابل نوریچ
اولین برد آرسنال در فصل جدید رقم خورد
شش شروع بد آرسنال در یک فصل از لیگ برتر
آرسنال بدترین شروع خود در یک فصل از لیگ برتر را پشت سر گذاشته است و در هر سه بازی ابتدایی خود شکست خورده است.ما به شش بدترین شروع آنها در لیگ برتر قبل از فصل ۲۰۲۱/۲۲ نگاهی انداخته ایم تا ببینیم در ادامه چه اتفاقی برای آن‌ها افتاده است
اسلاویاپراگ 0 آرسنال 4 (بازی برگشت دور مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا)
توپچی ها به دور گروهی لیگ قهرمانان صعود کردند ... میدیما در لباس آرسنال صد گله شد

آخرین نظرات

همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۲۷ نوشت :
تیم داره تکمیل میشه.ببینم بهانه دیگه ای داری؟هرچند بردیم ولی بازی اصلا جذاب نبود.ما فوتبال آرسن ونگر رو می خوایم

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی 1-0 مقابل نوریچ
مرتضی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۱۳ نوشت :
سرمربی فاجعه است!خیلی زود بود سرمربی گری براش!اونهم آرسنال!هیچ طور دیگه نمیشد اینقدر خوب فاتحه آرسنال رو خوند! یک سرمربی خوب نیاز داره اقعا! اگر پیدانشد آرسن ونگر رونمیدونم چرا اخراج کردند!البته سرمر...

مربوط به مروری بر لیست خروجی های آرسنال در ددلاین
حاج مهدی آرسنالی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰۸ نوشت :
متاسفم برای این مربی
هر سال بد و بدتر

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
محمد در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰۷ نوشت :
آرسنال خیلی وقته که تبدیل به یه تیم معمولی شده
بنظرم دیگه هوادار این تیم بودن یه خوش خیالی مفرطه

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰٦ نوشت :
به جز این حرفای بیخود کار دیگه ای هم بلدی آقای آرتتا؟چرا خودت نمی ری؟
Arteta out

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی