کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانبا وجود پیشرف در بازی نوس دنیلسون همچنان این بازیکن جوان برزیلی مورد انتقادات زیادی قرار گرفته و در بازی هایش متهم به تمرکز پایین و ارائه اشتباهات مهم در بازی است .
به هر صورت وی می تواند نقش مهمی در بازی های به ویژه سبک تر آرسنال در این فصل ایفا کند و این بازیکن نیز اماده است .
البته این نکته که دنیلسون مدت زیادی از ابتدای فصل را به دلیل مشکل مصدومیت از دست داده نباید فراموش کرد و حالا این بازیکن 22 ساله می تواند برابر براگا نیز بدرخشد .
نوس دنیلسون با مصاحبه با تلویزیون آرسنال درباره خود گفت :

" احساس خوبی حالا دارم .
در پاره این از فصل مشکلی با کشاله ام داشتم که وقتی از آوریل سال قبل برابر تاتنهام داشتیم شروع شد و حدس می زدم برای ماه هایی بیرون باشد . اما حالا اماده ام . کاملا اماده ام و از بازی کردن لذت می برم و مشغول تمرین هستم و فکر می کنم در این مرحله و پست خوشحال هستم و آماده برای کمک به تیم .
این درست است که برای به دست آاوردن شادابی دوباره خود نیازمند زمان بود و بعد از بازگشت همیشه باید صبور می بودم چرا که بازیکنان آماده زیادی در آن پست وجود دارند . من منتظر شانس خود هستم تا بازی کنم . رئیس همیشه درباره مسائلی که پیش می روند با من صحبت می کند و مهم ترین نکته ایت است که آماده باشم . فکر می کنم به خوبی پیش مسائل پیش می روند و من در تیم هستم و از مسابقات لذت می برم . از اینکه برابر براگا یا بازی کارلینگ کاپ برابر تاتنهام بازی کنم . من روی موقعیت حساس این فصل تمرکز کرده ام .
همینطور درباره مسائلی که در گودیسون پارک گذشت شادمانم . مربی به من گفته بود در میانه میدان که میرم به بازی و باید لذت ببرم . پاس کاری کنم و به مدافعان و هافبک ها کمک کنم . برخی اوقات وقتی شما شخصی را اینجا نداشته باشید کار سخت می شود . مهم است که فرصت داشته باشم تا خود را به رویس و هواداران نشان دهم .
چیزی که مهم است این است که با هم کار کنیم و همدیگر را حمایت کنیم . برای مثال اگر الکس به جلو برود من عقب می مانم . با ترکیبی که ما داریم چه من چه الکس و چه جک ویلشر می توانیم به جلو برویم و بقیه در عقب زمین باقی بمانند .
همیشه در حال تغییر هستیم و این بستگی به اینکه در چه شرایطی از بازی و توپ قرار داشته باشی دارد . بنابراین صحبت درباره اینکه چه کسی کجا برود وجود دارد و اگر در حال صحبت نباشید می تواند اشتباهاتی رخ دهد .
در حال حاضر احساس تجربه بیشتری می کنم و این بسیار مهم است . از بازی های خود اطلاعات بیشتری دارید . همیشه صد در صد خود را می گذارم و امیدوارم بتوانم کمکی کرده باشم .
همیشه به آرسن ونگر که به تما بازیکنان و همینطور من فرصت هایی می دهد مدیونم چزا که او مربی کامل و با تجربه ایست و برای من بهترین در جهان است . او برای هر کس مانند پدر است . او همیشه با ما صحبت می کند و این مسائل در باشگاه های دیگر سخت است . اگر این فصل عنوانی را برنده شویم من به سمت وی خواهم رفت چرا که او مرد برتر است . "

تگ ها

ثبت نظر شما
7+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

 المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
از از دست دادن صدرنشینی تا تحقیر حریف غول کش فرانسوی، آنچه بر تیم بانوان در هفته ی پایانی مهر گذشت
 آرسنال4 تاتنهام 0 The Fa WSL
شمال لندن همیشه به رنگ قرمز
مارکیز، هورتیگ و کی روش به آرسنال پیوستند
تیم بانوان آرسنال بیشتر فروشنده بود تا خریدار

آخرین نظرات

محمد در تاریخ ۱۴۰۱/۰٦/۰۵ نوشت :
پس امانوئل آدبایور و رابین فن پرسی چی ؟

مربوط به رتبه بندی مهاجمان آرسنال از زمان جدایی تیری آنری
حمید در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ نوشت :
نحوه خارج شدن از لیگ چه جوری

مربوط به آموزش شرکت در لیگ فوتبال فانتزی
میلاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ نوشت :
ونپرسی و آدبایور درسته موقع رفتن آنری در تیم بودن ولی بعد از رفتنش اینا شکوفا شدن
همچنین بازیکنی مثل الکسیس هم باید تو این لیست قرار میگرفت

مربوط به رتبه بندی مهاجمان آرسنال از زمان جدایی تیری آنری
حمید در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ نوشت :
گابریل پاعولیستا
بلا استثنا تو هر بازی تیمو ب فنا میداد یک تنهمربوط به رتبه بندی 10 خرید بد آرسنال
vahid در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ نوشت :
چفچنکو هم میتونست تو این مقاله باشه


مربوط به 9 مورد از بدترین قراردادهای تاریخ فوتبال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی