کانون رسمی هواداران آرسنال در ایراندرخشش ویلشر باعث شده تا این بازیکن ارزشمند برای هر تیم ملی بزرگسالان نیز به میدان برود و حالا باید کم کم انگلستان تصمیم بگیرد اگر وی را برای تیم بزرگسالان احتیاج دارد از وی برای بازی برای تیم زیر 21 ساله های انگلستان منع کند . مسئله ای که باعث ضربه خوردن شدید به بازیکن شده و در گذشته نیز این امر گریبان گیر تئو والکات شده بود .
این بازیکن که در سال جدید 19 ساله خواهد شد امسال یکی از عناصر مهم ترکیب آرسنال بوده و بازی های خوب وی باعث شد تا کاپلو نیز وی را برای تیم ملی دعوت کند .

" چیزی که باید اتحادیه فوتبال انگلیس تصمیم بگیرد این است که بازیکن برای تیم ملی به میدان برود و یا تیم ملی زیر 21 سال .
از نظر شخصی من باور داشتم نباید بازیکنی که در بالاترین سطح ملی بازی می کند دوباره برگردد و برای تیم ملی زیر 21 سال به میدان برود . من هیچ گاه این را ندیدم پس این یک تصمیم بد است .
وقتی بازیکنی در مرحله ای پایین تر از سطح خود بازی کند هیچ گاه نمی تواند بازیکن خوبی باشد . اگر بازیکنی که به عنوان مثال برای آرسنال در حال بازی است را در لیگ دسته یک بازی دهید برای وی تاسف خواهید خورد چرا که از نظر روحی وضعیت خوبی ندارد و او با شرایط دیگری هماهنگ شده است . او نمی تواند بدرخشد .
نکته دوم این است که باید دید ویلشر در پایان فصل چند بازی برای ما انجام داده . تعدادی که بدون بازی کردن در تیم زیر 21 سال به دست می آید .
اگر او بیش از 40 بازی به میدان رفته باشد و اگر در سن 18 و یا 19 سالگی باشد باید توجه کرد که او در این سن برای درگیری هایش با 200 درصد از توانش می جنگد که توپ را به دست آورد . پس وقتی شخصیتی مانند وی بیش از 40 بازی انجام داده باشد او نیاز به استراحت دارد . "

تا این لحظه ویلشر 24 بازی انجام داده است که 21 بازی آن برای آرسنال بوده و دو بازی برای زیر 21 ساله ها و یک بازی برای تیم بزرگسالان انگلستان بوده است .

" او پسری است که می خواهد بازی کند . ما این را مثبت ارزیابی می کنم اما اگر وی حالا برای تیم اصلی به میدان برود تا تاریخ ژوئن و بعد از آن برای تیم زیر 21 سال بازی کند این کار درستی نیست . "

تگ ها

ثبت نظر شما
6+4=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند

آخرین نظرات

اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩٩/۱۲/۲۸ نوشت :
تحلیل بسیار خوبی بود. لذت بردم.

مربوط به بررسی بازی آرسنال برابر تاتنهام
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی