کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران3گل در دوره ای 10 دقیقه ای از دربی قرمز و آبی های لندن در امارات همان چیزی بود که شیرهای لندن را در سکوت به خانه فرستاد و حتی گل دقیقه ی 57 برانیسلاو ایوانویچ نیز نتوانست این تیم را از کابوس شب اول هفته اش بیدار کند.
عملکردی که به عقیده ی مربی ایتالیایی این تیم، حاصل اعتماد به نفس پایین شاگردانش بوده و این نمایش ضعیف را به صحنه آورده است.

آنچلوتی پس از شکست دیشب در مصاحبه ی خود در توصیف بازی اینگونه آغاز کرد:«پاس های زیادی خراب کردیم و خیلی خوب بازی نکردیم. شروع بدی در نیمه ی دوم داشتیم و در 3دقیقه دو گل خوردیم و پس از آن بازگشت به بازی غیرممکن بود.
واکنش خوبی بعد از آن داشتیم ولی این کافی نبود. لحظات همین گونه سخت ادامه خواهند داشت ولی در عرض دو روز بازی خواهیم داشت و در بازی بعد می توانیم این را تغییر دهیم.»

«این باخت ما را از 10 نوامبر در لیگ بدون برد باقی می گذارد و با این شش بازی حالا ما از رقبای مان برای قهرمانی عقب افتاده ایم؛ و اکنون قولی که پس از رویارویی با تاتنهام در آن جا برای روزهای بهتر داده بودیم، فکری دور و دراز به نظر می رسد.
امیدوار بودم بهتر باشد. می دیدم که تیم در این دو هفته خوب کار می کند ولی این به تنهایی کافی نبود. در این بازی خیلی خوب بازی نکردیم و 100% متمرکز نبودیم. از نظر دفاعی در نیمه ی اول خوب بودیم ولی در انتقال از عقب جالب کار نکردیم.»

«از عملکردمان شگفت زده شدم چون تمرینات بسیار خوبی در این هفته از تیم دیده بودم و حالا به طور آشکار نگران هستم چون 6 یا 7 بازی است که از کسب پیروزی ناتوانیم. ندیدم تیم آن گونه که می خواهیم بازی کند و برای ارائه ی فوتبال مان دچار مشکل بودیم. این نگرانی من است و (این نگرانی) طبیعی است.»

«درمورد اعتماد به نفسمان اگر بازی را دیده باشید بدیهی است که در این زمان اعتماد به نفسی در خود نداشتیم؛ ما خوابیم و این حقیقت این تیم است. بنابراین وقتی در برابر تیم خوبی مثل آرسنال بازی می کنید اگر بیدار نشوید، می توانید ببازید.»

آخرین دیدار چلسی در سال 2010، فردا شب در استمفوردبریج و برابر بولتون انجام خواهد گرفت.

تگ ها

ثبت نظر شما
16+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال 2-1 چلسی (دوستانه)
روزی تلخ و شیرین برای بانوان آرسنال
با بیرث خرید جوان و جدید آرسنال آشنا شوید
دارنده توپ طلای لیگ زیر ۱۸ ساله ها در ترکیب توپچی ها
باشگاه آرسنال با بن وایت قرارداد بلند مدتی امضا کرد
آرسنال به بالاترین هدف این فصلش رسید
مصاحبه مفصل مانوم با سایت رسمی آرسنال
خودم را یک بازیکن تکنیکی میدانم و دوست دارم با همکاری هم تیمی هایم قفل مدافعان حریف را باز کنم ...
فریدا مانوم خرید جدید باشگاه آرسنال
استعداد بزرگ نروژی در ترکیب تیم بانوان

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی