کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران3گل در دوره ای 10 دقیقه ای از دربی قرمز و آبی های لندن در امارات همان چیزی بود که شیرهای لندن را در سکوت به خانه فرستاد و حتی گل دقیقه ی 57 برانیسلاو ایوانویچ نیز نتوانست این تیم را از کابوس شب اول هفته اش بیدار کند.
عملکردی که به عقیده ی مربی ایتالیایی این تیم، حاصل اعتماد به نفس پایین شاگردانش بوده و این نمایش ضعیف را به صحنه آورده است.

آنچلوتی پس از شکست دیشب در مصاحبه ی خود در توصیف بازی اینگونه آغاز کرد:«پاس های زیادی خراب کردیم و خیلی خوب بازی نکردیم. شروع بدی در نیمه ی دوم داشتیم و در 3دقیقه دو گل خوردیم و پس از آن بازگشت به بازی غیرممکن بود.
واکنش خوبی بعد از آن داشتیم ولی این کافی نبود. لحظات همین گونه سخت ادامه خواهند داشت ولی در عرض دو روز بازی خواهیم داشت و در بازی بعد می توانیم این را تغییر دهیم.»

«این باخت ما را از 10 نوامبر در لیگ بدون برد باقی می گذارد و با این شش بازی حالا ما از رقبای مان برای قهرمانی عقب افتاده ایم؛ و اکنون قولی که پس از رویارویی با تاتنهام در آن جا برای روزهای بهتر داده بودیم، فکری دور و دراز به نظر می رسد.
امیدوار بودم بهتر باشد. می دیدم که تیم در این دو هفته خوب کار می کند ولی این به تنهایی کافی نبود. در این بازی خیلی خوب بازی نکردیم و 100% متمرکز نبودیم. از نظر دفاعی در نیمه ی اول خوب بودیم ولی در انتقال از عقب جالب کار نکردیم.»

«از عملکردمان شگفت زده شدم چون تمرینات بسیار خوبی در این هفته از تیم دیده بودم و حالا به طور آشکار نگران هستم چون 6 یا 7 بازی است که از کسب پیروزی ناتوانیم. ندیدم تیم آن گونه که می خواهیم بازی کند و برای ارائه ی فوتبال مان دچار مشکل بودیم. این نگرانی من است و (این نگرانی) طبیعی است.»

«درمورد اعتماد به نفسمان اگر بازی را دیده باشید بدیهی است که در این زمان اعتماد به نفسی در خود نداشتیم؛ ما خوابیم و این حقیقت این تیم است. بنابراین وقتی در برابر تیم خوبی مثل آرسنال بازی می کنید اگر بیدار نشوید، می توانید ببازید.»

آخرین دیدار چلسی در سال 2010، فردا شب در استمفوردبریج و برابر بولتون انجام خواهد گرفت.

تگ ها

ثبت نظر شما
3+4=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

شش بازیکن سابق آرسنال که هنوز در سال 2021 در حال بازی کردن هستند
آرسنال بازیکنان سابق زیادی دارد که از دنیای فوتبال خداحافظی کرده‌اند ، اما برخی از آنها هنوز در حال بازی هستند.ما شش بازیکن سابق آرسنال را پیدا کردیم که نمی‌توانیم باور کنیم هنوز در سال ۲۰۲۱ فوتبال بازی می‌کنند.
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت آخر)
فکر نمیکردم عاشق دفاع کردن شوم ...
ردینگ 0 آرسنال 4 The Fa WSL
٦ بازی و ٦ برد برای تیم یوناس ایدوال
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی 1-0 مقابل نوریچ
اولین برد آرسنال در فصل جدید رقم خورد
شش شروع بد آرسنال در یک فصل از لیگ برتر
آرسنال بدترین شروع خود در یک فصل از لیگ برتر را پشت سر گذاشته است و در هر سه بازی ابتدایی خود شکست خورده است.ما به شش بدترین شروع آنها در لیگ برتر قبل از فصل ۲۰۲۱/۲۲ نگاهی انداخته ایم تا ببینیم در ادامه چه اتفاقی برای آن‌ها افتاده است

آخرین نظرات

همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۲۷ نوشت :
تیم داره تکمیل میشه.ببینم بهانه دیگه ای داری؟هرچند بردیم ولی بازی اصلا جذاب نبود.ما فوتبال آرسن ونگر رو می خوایم

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی 1-0 مقابل نوریچ
مرتضی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۱۳ نوشت :
سرمربی فاجعه است!خیلی زود بود سرمربی گری براش!اونهم آرسنال!هیچ طور دیگه نمیشد اینقدر خوب فاتحه آرسنال رو خوند! یک سرمربی خوب نیاز داره اقعا! اگر پیدانشد آرسن ونگر رونمیدونم چرا اخراج کردند!البته سرمر...

مربوط به مروری بر لیست خروجی های آرسنال در ددلاین
حاج مهدی آرسنالی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰۸ نوشت :
متاسفم برای این مربی
هر سال بد و بدتر

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
محمد در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰۷ نوشت :
آرسنال خیلی وقته که تبدیل به یه تیم معمولی شده
بنظرم دیگه هوادار این تیم بودن یه خوش خیالی مفرطه

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰٦ نوشت :
به جز این حرفای بیخود کار دیگه ای هم بلدی آقای آرتتا؟چرا خودت نمی ری؟
Arteta out

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی