کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانآرسن ونگر در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با من سیتی در جواب یکی از خبرنگاران مبنی بر گذشته توره و اینکه چرا که این بازیکن جذب آرسنال نشد صحبت کرد .
بازیکن قدرتمند و خوش نقش کنونی منچستر سیتی در دوران جوانی با تیم آرسنال تمرین می کرد و پس از ناتوانی در کسب جواز کار و صادر نشدن اجازه اش به باشگاه بلژیکی بازگشت و برای بورن بازی کرد .
توره که پس از آن به اکراین رفت تا قبل از پیوستن به بارسلونا برای المپیاکو نیز بازی کرد و توانست عناوین مهمی چون لیگ قهرمانان اروپا را فتح کند .
بازیکن کنونی و 27 ساله منچستر سیتی چهار شنبه شب در دیداری حساس باید روبروی آرسنال حاضر شود و انتاظر دارد در ترکیب تیمش خوش بدرخشد .
آرسن ونگر درباره این بازیکن توضیح داد :

" من به خوبی او را میشناسم . از زمانی که او 15 ساله بود  , پس من برای مدت زیادی است که با وی آشنام . او یک استعداد بسیار بزرگ است .
او وقتی جوان بود این جا حضور داشت اما نتوانستیم به عنوان بازیکن وی را در اختیار بگیریم چرا که ملی پوش نبودند . او جواز کار نداشت و بسیار جوان بود .  ما سعی کردیم تا زمانی که وی در بلژیک است صبر کنیم . ما سعی کردیم برای وی پاسپورت اروپایی بگیریم .
او به اندازه کافی صبور نبود و به متالور دونتیک , باشگاهی که می خواست پیوست .
او زیر فشار شدیدی بود . او از یک فصل نا امید کننده از بارسا آمد چرا که او فصل قبلی به بازی گرفته نمی شد اما او بازی می کرد و بسیار تاثیر گزار بود .
سال گذشته او جایگاهش را به بوسکتس واگذار کرد و البته او از آن دست بازیکنانی بود که نیاز به بازی کردن داشت و ما این را به خوبی می دانستیم ."

تگ ها

ثبت نظر شما
8+5=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

مهمترین اتفاقات تیم بانوان آرسنال در سال 1401
قهرمانی، حق خوری، لیگ قهرمانان...
تیری آنری پیشنهاد سرمربی گری تیم ملی زنان فرانسه را رد کرد
تیری آنری منتظر جایگاه سرمربی تیم ملی فوتبال آمریکاست و پیشنهاد فرانسه را رد کرده تا گزینه های خود را زنده نگه دارد
آرسنال چگونه با جنگ سوریه مقابله می کند
در دوازدهمین سالگرد شروع جنگ سوریه، برنامه‌ای به نام "مربیگری برای زندگی" که یک برنامه فوتبال محور است...
لیا ویلیامسون : باید بی رحم باشیم.
لیا ویلیامسون در پی برتری فوق العاده تیم ما در مسابقه ای عالی مقابل ردینگ در شب یکشنبه، عملکرد تیممان را تحسین کرد.

آخرین نظرات

بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
ترجمه ضعف های فراوانی دارد ولی از این بابت که بخش مهمی از باشگاه یعنی تیم زنان آرسنال را تا حدی معرفی میکند مطلبی بسیار مهم است. سهم مطالب مربوط به باشگاه زنان آرسنال باید بسیار بیشتر از این باشد.

مربوط به کاپیتان کیم لیتل درباره انگیزه هاش می گوید
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
انتقاد دارم از مدیران سایت. مطلب ضدزنی که کاربر محترم منتشر کرده نه تنها نباید منتشر بشه بلکه باید به نویسنده تذکر جدی داده بشه. فکر میکنم ادمین سایت به خوبی می دونه در خیلی از کشورها انتشار چنین دید...

مربوط به المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
به نظرم میشد ترجمه بهتری ارایه کرد. و لازم بود منبع ذکر بشه. جزییات زیباشناختی فکر نمی کنم معادل مناسبی باشه برای چیزی که نویسنده میخواد منتقل کنه. البته در کل مطلب خوبی بود. ترجمه کردن به هیچ وجه سا...

مربوط به می‌توان مارتینلی را از فوتسال جدا کرد، اما فوتسال از او جدا نمی‌شود
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
آرسنال چند ساله در خرید و فروش بازیکنان خوب عمل نکرده. و حتی امسال که نیاز شدیدی در نیم فصل به خرید بازیکنان و تقویت اسکواد داشت فقط تروسار و جورجینیو رو خرید و نتونست مهاجم نوک خوبی بخره. امیدوارم آ...

مربوط به آیا ادو فروشنده خوبی خواهد بود؟
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی