کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران
درباره عملکرد تیم برابر منچستر...
احساس می کنمم ما کیفیت را داشتیم اما نتیجه را کسب نکردیم . اما از بازی امشب تیم دلگرم شدم حتی اگر روی آمار نتوانتسمی پیروز شویم و بازیکنان از این بابت بسیار نا امید هستند .
اما هیچ راهی وجود ندارد که بخواهیم باور و ایمان خود را از تیم بر داریم . مخالف این است باید حتی باور خود را روی این کیفیت بالا ببریم و در بازی های پیش رو بیشتر ثابت قدم باشیم و بتوانیم مصمم تر کار کنیم چرا که نشان دادیم لازمه های حضور برای یک حریف مهم بودن در این لیگ را داریم .


درباره افسوس وی از این بازی...
پشیمانی و افسوسی که من داریم این است که نتوانستیم از موقعیت های ابتدایی خود استفاده کنیم که این ها می توانست بازی را تغییر دهد . آن ها به اینجا آمده بودند تا صفر صفر مساوی کنند و توانستند به آن برسند . من باور داشتم اگر می توانستیم گل اول را به ثمر برسانیم روند بازی تغییر می کرد . ما بیشتر بازی با ده نفر از تیم آن ها در زمین خود بازی کردیم و حتی توز را من زیادی در عمق ندیدم . وقتی کمی ان شادابی و وضعیت خود را از دست دادیم و روی حرکت ها کند شدیم از خطرناک بودنمان کاسته شد چرا که نیاز دارید مقابل ده بازیکن که در یک سوم زمین خودی قرار دارند بازی کند . کیفیت پاس کاری و هوشیاری و تیز بودن در جا به جایی ها . این بسیار سخت است وقتی بازی گره می خورد .


درباره رویکرد منچستر...
از این بابت متعجب نشدم . آن ها سال قبل نیز این جا آمدند و بازی بدون گل مساوی شد . من زیادی متعجب نشدم اما امیدوار بودم یکی از موقعیت های ابتدایی بازی توسط ما گل می شد . باید بگویم بد شانس نیز بودیم چرا که چند بار توپ را به تیرک زدیم و همینطور گلر ان ها نیز چند واکنش خوب داشت و مدافعان آن ها بسیار در عمق تیمشان بودند و بنابراین این دشوار بود.


درباره بازی وقت گیرانه حریف در پایان بازی...
این مسئله نا امید کننده امشب بود . بله . این نشان دهنده این بود که آن ها از نتیجه بدون گل خوشنود هستند . هرگز نیم توانم بفهمم چرا وقتی ضربه دروازه در سمت راست است دروازبان به سمت چپ می رود . این همیشه نشانه ای است که آن ها خوشحالند که می توانند چندین ثانیه تلف کنند و وقتی به زمین افتادند بدون عجله به کارشان ادامه دهند و بلند شوند . ما امروز با آن روبروی بودیم و من می خواهم روی مسائل مثبت تمرکز کنم . راه درازی برای پیمودن وجود دارد و من باور دارم که تیمم می تواند قوی و قوی تر شود و باید تمرکز خود را برای انجام دادن آن حفظ کنیم .

ما همیشه سعی می کنیم بازی های خود را پیروز شویم اما شاید شاید این راه آن ها برای بردن است . دفاع عمقی کردن و گرفتن ما در ضد حملات و ایجاد برخی موقعیت های خاص  . این راهی بود که آن ها امشب برای آن برنامه ریزی کرده بودند . ما به آن احترام می گذاریم و این مشکلاتی است که ما با آن روبروییم . حتی اگر تیم عمقی دفاع کند باید راهی برای گلزنی پیدا کنیم و نمی تواند از رویکرد منچستر ایراد بگیرید . شاید این بهترین راه نباشد اما این راهی تاثیر گذار بود که آن ها می خواستند و به آن رسیدند .


درباره اخراج بازیکنان...
این بسیار سخت گیرانه بود . من امیدوار بودم برای هر دوی آن ها کارت زرد در نظر گرفته شود چرا که بازی جوانمردانه ای بود . این درگیری فیزیکی خاصی نبود و یا بازی نبود که در آن سراسر نفرت وجود داشته باشد . این بازی محتمرانه ای بود . هر دو تیم متعهد بودند اما امیدوارم بودم به جای کارت قرمز کارت زرد ببینم . او فقط می توانست کارت زرد و یا قرمز نشان دهد و تصمیم وی قرمز بود . از دید من این خارج از قواره بازی بود اما باید آن را دوباره بررسی کنم .


آیا درخواست تجدید نظر به این رای خواهید داد...
نمی دانم . اول باید قبل از تصمیم گیری بررسی کنیم . این باعث سه بازی محرومیت می شود اما این برای ما خوب است چرا که سه بازی برای ما به منزله یک هفته است .


درباره گفته مانچینی مبنی بر اینکه عملکرد وی به دلیل از دست دادن بازیکنانش بوده است...
آن ها با بری و دی یانگ و یایا توره در میانه زمین بازی کردند . توز نیز در جلو قرار داشت . در عقب زمین نیز آن ها بسیار مدافعین قدرتمندی بودند . آن ها شاید یک یا دو بازیکن را از دست دادند . شاید آن ها سیلوا را نداشتند و من نمی توانم این رویکرد را آن گونه که وی توجیه کرد توجیه کنم .


درباره نا امید بودن فابرگاس...
البته فابرگاس ناراحت است چرا که او می خواهد بازی ها را برنده باشد . او برای مساوی بازی نمی کند و برای بردن در هر بازی به میدان می رود و می توانم به شما بگویم او بسیار نا امید است . اما ما همگی امشب ناراحت هستیم  . من تیمم را تنبیه نمی کنم . فکر می کنم باید بیشتر آن ها را دلگرمی بدهم برای ادامه بازی هایی مانند این و پیروزی بازی های بیشتر تا تساوی آن .

تگ ها

ثبت نظر شما
10+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

کانترپرس قدرتمند، کلید آرسنال در مسیر قهرمانی
آنالیز تاکتیکی اتلتیک از عملکرد چشم‌گیر آرسنال در شاخص کانترپرسینگ در فصل پیش‌رو...
 المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
از از دست دادن صدرنشینی تا تحقیر حریف غول کش فرانسوی، آنچه بر تیم بانوان در هفته ی پایانی مهر گذشت
 آرسنال4 تاتنهام 0 The Fa WSL
شمال لندن همیشه به رنگ قرمز

آخرین نظرات

علی ساقی در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ نوشت :
خیلی عالی جواب داده و خیلی ممنون از شما بابت ترجمه

مربوط به کانترپرس قدرتمند، کلید آرسنال در مسیر قهرمانی
Saiedmahdi در تاریخ ۱۴۰۱/۰٩/۰۴ نوشت :
سلام.اسمم توی لیسته ولی چرا خبری نشده؟اصلا میرسه به دستمون یا نه؟

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
Hamed در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ نوشت :
این چه سمیه! همش اخبار بانوان تو سایته

مربوط به المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
محمد در تاریخ ۱۴۰۱/۰٦/۰۵ نوشت :
پس امانوئل آدبایور و رابین فن پرسی چی ؟

مربوط به رتبه بندی مهاجمان آرسنال از زمان جدایی تیری آنری
حمید در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ نوشت :
نحوه خارج شدن از لیگ چه جوری

مربوط به آموزش شرکت در لیگ فوتبال فانتزی
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی