کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانبخت و اقبال ووچیچ ژسنی نیز میان چهار دروازبان این فصل آرسنال باز بود که وی توانست در سن بیست سالگی چندین بازی درون دروازه آرسنال بایستد .
حالا با مصدومیت فابیانسکی و البته مصدومیت صوری آلمونیا و نبودن مانون در تیم وی بار دیگر باید در بازی های پیش روی آرسنال به میدان برود و ضمن کسب تجربه از تک تک لحظات بازی به ادامه نمایش قابل قبول خود تکیه کند .
این دروازبان خوش قد و قامت از استعداد های خاص دروازبانی اروپا نام برده می شود و تمامی هواداران آرسنال به آینده وی خوش بین هستند .
حتی در آخرین نظر سنجی صورت گرفته در سایت رسمی باشگاه آرسنال هواداران با بیش از شصت درصد در صورت مصدومیت آلمونیا وی را درون دروازه ترجیح می دهند .
حال ژسنی نیز به پای میکروفون های خبرنگار سایت رسمی آرسنال نشسته و از ادامه مسئولیتش در تیم آرسنال خشنود است .
این دروازبان لهستانی از اینکه می تواند درون دروازه آرسنال بایستد راضی است و هر شانسی که به وی نصیب شود را مورد بررسی قرار می دهد .

" هر بازی که به من شانس برسد را مورد ارزیابی قرار می دهم . فقط می خواهم بهترینم را نمایش بدهم و تصمیم را به مربی واگذار کنم .
مربی اعتمادش را به من نشان داده است پس من باور دارم اماده ام . هیچ زمان دیگری شانس بازی نداشتم که بتوانم آمادگی خود را نشان دهم و ان را افزایش یابم .
ما اخیرا گل های زیادی دریافت نکردیم . ما در لیگ برتر به خوبی کار می کنیم . هر کسی از چهار تیم نزول می کند و ما فقط می خواهیم این روند خود را ادامه دهیم و با بیشتری کلین شیت های ممکن کار را سپری کنیم . "

اما ژسنی باید در جو سنگین ورزشگاه لیدز به میدان برود :

" آن جا زمین پر سر و صدایی است اما من از اتمسفر لذت می برم . این به شما تحرک بیشتری می دهد و باعث تمرکز شما می شود . من از بازی هایی که در ورزشگاه های بزرگ با سر و صدای زیاد و شلوغ برگزار می شود لذت می برم .
من با تیم برنتفورد در ورزشگاه الند رود لیدز یوناید به میدان رفته ام و توانستیم آن جا مساوی بگیریم و من امیدوارم این زمان نتیجه بهتری رقم بزنیم . "

تگ ها

ثبت نظر شما
13+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید
اولین مصاحبه لوکونگا با سایت رسمی آرسنال
اگر آنری اسطوره آرسنال معرفم بوده باشد برایم خیلی خوب است
سامبی لوکونگا به آرسنال پیوست
صحبت های ادو ، آرتتا و لوکونگا پس از پیوستن به آرسنال
اسمیت رو می‌ماند، اما وضعیت ویلوک به شفافیت نیاز دارد
هافبک آرسنال لاغرتر شده است. سبایوس و اودگارد به مادرید بازگشته‌اند و ژاکا هنوز در تعطیلات پس‌از یورو ٢٠٢٠ به‌سر می‌برد و موجب می‌شود ویلوک، توماس پارتی، محمد الننی و اینزلی میتلند نایلز تنها گزینه‌های خط میانی آرسنال باشند

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی