کانون رسمی هواداران آرسنال در ایراندرباره رقابت های سخت و دشوار...
این یک رقابت بسیار بسیار سخت و دشوار بود چرا که تمام موارد یک بازی نمونه کاپ را داشت . ما کمی بازی را زیر کیفیت خود آغاز کردیم و هادرزفیلد نیز تیم خوبی است و این را امروز نشان دادند . آن ها موثر بازی کردند  و همیشه در کناره های خطرناک بودند و روی یکی از همین حرکات به گل رسیدند و همچنین گلی که در این نوع کاپ است چرا که ما ده نفره شده بودیم و این برایمان بسیار سخت بود . در نهایت ما تنها کیفیت ایجاد تغییر داشتیم و در 25 دقیقه پایانی احساس می کنم فضای گلزنی داشتیم . اما در این لحظه بازی های زیادی به میدان رفته ایم و گاهی اوقا ما به اندازه ای که باید تند و تیز نیستیم . این اتفاقی بود که امروز افتاد .


درباره کارت قرمز اسکیلاچی...
من این را بسیار سختگیرانه می دانم و می توانستید بدهید یا ندهید . این یک خطا بود . از دید من موقعیت گلزنی مسلم نبود . ایا و آخرین مرد دفاعی بود ؟ من مطمئن نیستم . اما از کارت قرمز نگران بودم و یقینا او نیز از آن چیزی که می ترسیدم دریافت کرد .


درباره فرسودگی و خستگی...
ما کمی خسته به نظر می رسیدیم اما خوشبختانه قبل از سه شنبه توانستیم ریکاوری کنیم و نکته مثبت این است که وقتی پیروز شوید زود تر ریکاوری می کنید . من همچنین بازیکنانی داشتم که بازی نکردند و تازه بودند اما البته ما فقط 48 ساعت زمان داریم .


درباره اینکه کارت قرمز اسکیلاچی چه تاثیری روی نقل و انتقالات دارد...
نه زیاد و نه کم . چرا که این سه بازی است . برای ما این خخوب است چرا که ما در هفته سه بازی باید انجام دهیم و این فقط یک هفته طول خواهد کشید . خیر تا قبل از روز پایانی نزدیک به خرید هیچ کسی نیستیم . من تمام این شایعات را به باشگاه های دیگر واگذار می کنم اما در حال حاضر خیر . دقیقا نمی توانم به شما بگویم چرا که شاید کسی صبح در خانه من را بزند و بگوید من دوست دارم برای شما بازی کنم و بازیکن خوبی باشد و شاید او را به خدمت بگیریم .


درباره جریمه مک کامبی روی خطای پنالتی...
ما بازیکنی داشتیم که اخراج شد و همان جریمه باید برای آن بازیکن اعمال می شد . در محوطه جریمه تصمیم با ملایمت بیشتری نسبت به خارج از محوطه جریمه گرفته شد . فابرگاس نیز فکر می کرد کارت قرمز دارد . ایده آلانه این تصمیم برای داور است و فکر می کنم تصمیم درستی گرفت .درباره اینکه هیچگاه در جام حذفی به تیم های لیگ های پایین تر نباخته اید...
هرگر . این نشان دهنده این است که چقدر این رقابت های را مهم ارزیابی می کنیم . با این حال تعهد من به جام حذفی همیشه زیر سوال بوده است . من فکر می کنم در دوران مربی گریم برابر تیم های رده های پایین تر عملکرد خوبی داشتیم اما امروز و پس از یک یک شدن بازی می توانم بگویم آن رکورد واقعا زیر تهدید بود چرا که هادرزفیلد نیز همیشه نشان می داد می تواند گلزنی کند . آن ها شانس های کمی روی دروازه ما دشاتند .

تگ ها

ثبت نظر شما
19+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید
اولین مصاحبه لوکونگا با سایت رسمی آرسنال
اگر آنری اسطوره آرسنال معرفم بوده باشد برایم خیلی خوب است
سامبی لوکونگا به آرسنال پیوست
صحبت های ادو ، آرتتا و لوکونگا پس از پیوستن به آرسنال
اسمیت رو می‌ماند، اما وضعیت ویلوک به شفافیت نیاز دارد
هافبک آرسنال لاغرتر شده است. سبایوس و اودگارد به مادرید بازگشته‌اند و ژاکا هنوز در تعطیلات پس‌از یورو ٢٠٢٠ به‌سر می‌برد و موجب می‌شود ویلوک، توماس پارتی، محمد الننی و اینزلی میتلند نایلز تنها گزینه‌های خط میانی آرسنال باشند

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی