کانون رسمی هواداران آرسنال در ایراندرباره رقابت های سخت و دشوار...
این یک رقابت بسیار بسیار سخت و دشوار بود چرا که تمام موارد یک بازی نمونه کاپ را داشت . ما کمی بازی را زیر کیفیت خود آغاز کردیم و هادرزفیلد نیز تیم خوبی است و این را امروز نشان دادند . آن ها موثر بازی کردند  و همیشه در کناره های خطرناک بودند و روی یکی از همین حرکات به گل رسیدند و همچنین گلی که در این نوع کاپ است چرا که ما ده نفره شده بودیم و این برایمان بسیار سخت بود . در نهایت ما تنها کیفیت ایجاد تغییر داشتیم و در 25 دقیقه پایانی احساس می کنم فضای گلزنی داشتیم . اما در این لحظه بازی های زیادی به میدان رفته ایم و گاهی اوقا ما به اندازه ای که باید تند و تیز نیستیم . این اتفاقی بود که امروز افتاد .


درباره کارت قرمز اسکیلاچی...
من این را بسیار سختگیرانه می دانم و می توانستید بدهید یا ندهید . این یک خطا بود . از دید من موقعیت گلزنی مسلم نبود . ایا و آخرین مرد دفاعی بود ؟ من مطمئن نیستم . اما از کارت قرمز نگران بودم و یقینا او نیز از آن چیزی که می ترسیدم دریافت کرد .


درباره فرسودگی و خستگی...
ما کمی خسته به نظر می رسیدیم اما خوشبختانه قبل از سه شنبه توانستیم ریکاوری کنیم و نکته مثبت این است که وقتی پیروز شوید زود تر ریکاوری می کنید . من همچنین بازیکنانی داشتم که بازی نکردند و تازه بودند اما البته ما فقط 48 ساعت زمان داریم .


درباره اینکه کارت قرمز اسکیلاچی چه تاثیری روی نقل و انتقالات دارد...
نه زیاد و نه کم . چرا که این سه بازی است . برای ما این خخوب است چرا که ما در هفته سه بازی باید انجام دهیم و این فقط یک هفته طول خواهد کشید . خیر تا قبل از روز پایانی نزدیک به خرید هیچ کسی نیستیم . من تمام این شایعات را به باشگاه های دیگر واگذار می کنم اما در حال حاضر خیر . دقیقا نمی توانم به شما بگویم چرا که شاید کسی صبح در خانه من را بزند و بگوید من دوست دارم برای شما بازی کنم و بازیکن خوبی باشد و شاید او را به خدمت بگیریم .


درباره جریمه مک کامبی روی خطای پنالتی...
ما بازیکنی داشتیم که اخراج شد و همان جریمه باید برای آن بازیکن اعمال می شد . در محوطه جریمه تصمیم با ملایمت بیشتری نسبت به خارج از محوطه جریمه گرفته شد . فابرگاس نیز فکر می کرد کارت قرمز دارد . ایده آلانه این تصمیم برای داور است و فکر می کنم تصمیم درستی گرفت .درباره اینکه هیچگاه در جام حذفی به تیم های لیگ های پایین تر نباخته اید...
هرگر . این نشان دهنده این است که چقدر این رقابت های را مهم ارزیابی می کنیم . با این حال تعهد من به جام حذفی همیشه زیر سوال بوده است . من فکر می کنم در دوران مربی گریم برابر تیم های رده های پایین تر عملکرد خوبی داشتیم اما امروز و پس از یک یک شدن بازی می توانم بگویم آن رکورد واقعا زیر تهدید بود چرا که هادرزفیلد نیز همیشه نشان می داد می تواند گلزنی کند . آن ها شانس های کمی روی دروازه ما دشاتند .

تگ ها

ثبت نظر شما
1+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

 المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
از از دست دادن صدرنشینی تا تحقیر حریف غول کش فرانسوی، آنچه بر تیم بانوان در هفته ی پایانی مهر گذشت
 آرسنال4 تاتنهام 0 The Fa WSL
شمال لندن همیشه به رنگ قرمز
مارکیز، هورتیگ و کی روش به آرسنال پیوستند
تیم بانوان آرسنال بیشتر فروشنده بود تا خریدار

آخرین نظرات

محمد در تاریخ ۱۴۰۱/۰٦/۰۵ نوشت :
پس امانوئل آدبایور و رابین فن پرسی چی ؟

مربوط به رتبه بندی مهاجمان آرسنال از زمان جدایی تیری آنری
حمید در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ نوشت :
نحوه خارج شدن از لیگ چه جوری

مربوط به آموزش شرکت در لیگ فوتبال فانتزی
میلاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ نوشت :
ونپرسی و آدبایور درسته موقع رفتن آنری در تیم بودن ولی بعد از رفتنش اینا شکوفا شدن
همچنین بازیکنی مثل الکسیس هم باید تو این لیست قرار میگرفت

مربوط به رتبه بندی مهاجمان آرسنال از زمان جدایی تیری آنری
حمید در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ نوشت :
گابریل پاعولیستا
بلا استثنا تو هر بازی تیمو ب فنا میداد یک تنهمربوط به رتبه بندی 10 خرید بد آرسنال
vahid در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ نوشت :
چفچنکو هم میتونست تو این مقاله باشه


مربوط به 9 مورد از بدترین قراردادهای تاریخ فوتبال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی