کانون رسمی هواداران آرسنال در ایراندرباره عملکرد تیم...
عملکرد خوبی داشتیم که همه را شامل می شد . در نظم و جنگندگی و بازی معمول پاس کاری خود . تا قبل از اینکه گلزنی کنیم احساس می کردم کاملا بازی را در کنترل داریم . پس از آن چرا که اخیرا به پیروزی نرسیده بودیم تلاش مردیم تا از این گل محافظت کنیم و زیر فشار بیشتری قرار گرفتیم . مجموعا باور داریم سزاوار پیروزی در این بازی بودیم .درباره گل آرون رمزی...
برای وی بسیار خوشحالم . وقتی شما به حادثه ای که 14 ماه قبل برای وی رخ داد نگاه می کنید و همینطور وقتی به بازگشت وی به بهترین شرایطش نگاه می کنید . اگر به تیم امروز تیم نگاه کنید فکر می کنم این بزرگترین امید برای باشگاه است . ما هافبک های بسیار جوانی داشتیم و امروز نمایش بسیار مثبتی ارائه دادیم .درباره ناثباتی اخیر آرسنال...
ما به دوره ای متفاوت رفتیم . وقتی شما به عقب نگاه می کنید و به بهترین بازی هایی که این فصل انجام داده اید , در لیگ برتر و همینطور لیگ قهرمانان این تیم کمی از لحاظ تجربه خالی بود و زیر فشار قرار داشت . تیم نتوانست با برخی لحظات نا امید کننده به خوبی کنار بیاید و من احساس می کنم نا خود آگاه تاثیر منفی بر تیم داشت .
درباره صحنه پنالتی ویدیچ...
این صحنه هند بود بله . فکر می کنم داور ان را ندید . از این بابت این فصل خوش شانس نبودیم چرا که 17 پنالتی علیه ما گرفته شده است .
صحبت ها درباره تکنولوژی ویدئویی...
من یکی از هواداران آن هستم و برای مدت زیادی این را گفته ام اما درباره این تصمیم با قدرت هستم .
درباره مجادله کلیچی و اوون در محوطه...
همچنین برای این صحنه نیز می توان پنالتی در نظر گرفت . این نسبت به پنالتی ویدیچ درجه کم ترین داشت .
درباره اینکه چگونه بازیکنان از زیر فشار بیرون آمدند ...
برای من این یک فشار بی اندازه برای خارج بودن از رقابت قهرمانی بود . به من باور داشته باشید چرا که احساس می کنم به اندازه ای قوی بودیم که این رقابت را ببریم.  همچنان امیدواریم . می خواهیم تا آخرین ثانیه بجنگیم . واقعا این فصل تا اینجا بد شانس بودیم . جالا اجازه بدهید امید داشته باشیم کمی بیشتر شانس داریم که در این هفته های آخر بجنگیم . هیچ گاه نمی دانید . اما منچستر یونایتد در بهترین وضعیت قرار دارد و در رتبه دوم نیز چلسی است و آن ها نیز باید با هم بازی کنند .
چه کسی نزدیک تر به قهرمانی است ...
فکر می کنم منچستر مدعی تر باشد چرا که وقتی در خانه برای قهرمانی بازی می کنید می توانید از مزایای آن ببینید . اما اگر می خواهیم شانس کوچکی داشته باشیم این به علاقه ما است که چلسی در اولدترافورد پیروز شود و ما نیز بازی خود را ببریم . بعد از آن می توانیم به ریاضی نگاه کنیم اما فکر می کنم منچستر شانس بازی در خانه را دارد .
دادن شانس به بازیکنان جوان...
ما می خواهیم . البته می خواهیم نیاز ها را اضافه کنیم . من از بابت گفته هایم بسیار مراقبم چرا که می خواهم به هر دو راه بچرخد . من احساس می کنم این برای باشگاه مه است که بتوانیم به کاری که می کنیم اعتمادمان را حفظ کنیم . می توانید به رشد بازیکنان پس از بازی نگاه کنید . مانند ژسنی برای مثال می توانید ببینید و با دو ماه گذشته وی را مقایسه کنید . او بسیار رشد کرده است . این یک قانون در بازی ماست که می توانید فقط رشد کنید . در برخی مقاطع اگر بازی کنید مردم هر دو را می خواهند . می خواهند هر بازی را ببرید و همینطور کیفیت را با بازیکنان جوان خلق کنید . اما اگر ویلشر این فصل رشد می کند به دلیل بازی کردن وی است . اما در دیگر سو اگر پیروز نشوید مردم می گویند چرا به جوانان بازی دادید ؟
اینکه در چه زمانی آرسنال لیگ را از دست داد...
هفته گذشته . در بولتون و همینطور برابر لیورپول . هفته گذشته ما برابر لیورپول در دقیقه 97 پیش بودیم و همینطور سه بر یک برابر تاتنهام و دو شانس نیز برای برترین برابر بولتون داشتیم . اگر می توانستیم نه امتیاز را بگیریم به علاوه پیروزی امروز ما بالاتر از منچستر قرار می گرفتیم .
مصدومیت سس فابرگاس و سمیر نصری...
سمیر مشکل همسترینگ داشت . فکر می نم مشکل کوچکی است . سس نیز در رانش ضربه خورده که باعث ترکیدن برخی رشته ها شده است . سه شنبه می توان در تمررینات مجدد ارزیابی کرد . سس دیروز تستی داشت و نتوانست آماده شود . شانس بازی در یک شنبه بعدی را دارد .
منچستر و پیروزی های خانگی نسبت به بازی های دیگر....
من باور دارم منچستر اگر به قهرمانی های هر سالش نگاه کنید آن ها این را در اولدترافورد به دست می آورند . شما رکورد منچستر یونایتد و آرسنال را مقایسه می کنید و شما می بینید همیشه قابل مقایسه هستیم .

تگ ها

ثبت نظر شما
17+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی