کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

در مورد دوره تمرینی در مالزی...
هیچ مصدومی نداریم و به خوبی عرق کردیم. در مجموع چیزی که برای ما مهم است این است که به آرامی آماده شویم. معتقدم از نظر تکنیکی برای اولین بازی خوببودیم. از نظر فیزیکی کمی ضعف داشتیم اما چیزی که در این برهه از فصل مهم است این است که بازی تیمی خود را به دست آوریم و این کاملا رضایت بخش بود.

نیمه اول سخت تر از نیمه دوم بود چون تعویض های زیاد باعث شد زوند بازی تیمها مختل شود و از هم گسیخته کار کنند، اما نیمه اول از نظر فیزیکی در سطح خوبی بود و آنها با سرعت خوبی بازی می کردند، احساس کردم آنها سرسختانهو خیلی خوب در محوطه خودشان دفاع می کردند، آنها چند موقعیت هم داشتند که عدم آرامششان در یک سوم تهاجمی باعث از دست رفتن آنها شد.


در مورد عملکرد ینکینسون و میایچی...
ینکینسون قدرت و توان تصمیم گیری خوبی از خود نشان داد. ریو میایچی هم به همین شکل کیفیت خوبی از خود نشان داد، او همیشه حاضر است، همیشه برای گرفتنمسئولیتها اشتیاق دارد و خیلی سخت کار کرده است. هر دوی آنها کیفیت جالبی از خود ارائه دادند.


در مورد سمیر نصری...
او همیشه نگرش خوبی داشته است. ما باشگاه بزرگی هستیم با تعداد زیادی بازیکنان جوان خوب، بنابراین با سیلی از شایعات و گمانه زنی ها مواجه می شویم. اما این تاثیر زیادی بر اتفاقات باشگاه ندارد، ما باید با آنها سر کنیم و شما می توانید ببینید که وقتی او (نصری) بازی می کند آن چیزها تاثیری به روی او ندارد.


در مورد حمایت هیات مدیره از تصمیم شما مبنی بر نگه داشتن سمیر...
من اینگونه فکر می کنم، معتقدم مشکلی وجود ندارد. این یک تصمیم فنی است. ازطرفی مردم می گویند من به اندازه کافی خرج نمی کنم و وقتی من خرج می کنم می گویند زیاد خرج می کنید. خیلی سخت است که سطح متوسطی پیدا کنید. چیزی کهمهم است این است که باشگاه تیم خوبی دارد و از نظر مالی هم در موقعیت خوبیاست. تصمیمات به محدودیت های مالی بستگی دارد اما این تنها قضیه نیست، مهمترین چیز این است که وضع تیم خوب است و موقعیت مالی ما هم در وضعیت خوبیبه سر می برد.


در مورد واکنش هواداران نسبت به شما...
خیلی خوب. باور دارم هر کس که آرسنال را دوست دارد می خواهد تمامی بازیکنان قدرتمندمان در تیم بمانند.


در مورد بخش مالزی تور آسیایی...
نکته مثبت این است که در کنار هم هستیم، کشور جدیدی را پیدا کردیم و فهمیدیم چه قدر در آسیا محبوب هستیم که بعضی بازیکنان در جریان این قضیه نبودند. متوجه شدیم عشقی که در اینجا وجود دارد واقعی، پر شور و تحسین برانگیز است.


در مورد اینکه کسی می تواند راه ویلشر را در این فصل پیش بگیرد...
برای من خیلی زود است که بگویم. من یک مربی فوتبال هستم و متاسفانه یک پیغمبر نیستم! خوشحالیم که بازیکنانی مانند رمزی را داریم که بازگشته ، کسیکه فصل قبل برای ما بازی نکرد و ورمالن هم به همین شکل. پس امیدواریم که آنها بتوانند فصل جالبی داشته باشند.


در مورد تیم مالزی...
آنها پر تحرک ، با انگیزه و سازماندهی شده از نظر دفاعی بودند. من می گویم آنها از نظر قدرت تهاجمی به عنوان یک تیم ضعیف بودند ولی آنها خیلی تیم جالبی بودند. تبدیل از حالت دفاع به حمله را سریع و خوب انجام می دادند امادر یک سوم پایانی می توانستید تفاوت زیادی بین دو تیم مشاهده کنید.

در مورد اهداف برای فصل جدید...
هدف همیشه قهرمانی در لیگ است. این اصلی ترین هدف ماست.

تگ ها

ثبت نظر شما
14+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی