کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانباشگاه آرسنال اعلام کرد جروینیو مهاجم خوش استیل ساحل عاجی از لیگ فرانسه و تیم لیل راهی آرسنال شده است و می تواند برای این فصل از رقابت های لیگ برتر توپچی ها را همراهی کند .
آرسنال توانست در حالی که یک سال از قرار داد وی با تیمش لیل باقی مانده بود این مهاجم 24 ساله را به خدمت بگیرد و با توجه به درخشش وی در لیگ فرانسه و آمار وی هواداران آرسنال خوشبین هستند تا این سیه چرده بتواند گام مفیدی در این فصل برای تیم آرسنال بردارد .
البته لازم به ذکر است این مهاجم باید در میانه فصل برای بازی های جام ملت های آفریقا آرسنال را برای مدتی به مقصد آفریقا ترک کند .
جروینیو که توانایی بازی در پست وینگ و مهاجم سایه و همینطور مهاجم هدف را دارد باید با توجه به سبک بازی آرسنال در یکی از پست های تهاجمی به بازی گرفته شود . وی قبل از پیوستن به لیل , تیم قهرمان این فصل رقابت های لیگ فرانسه دو فصل در تیم له مانس بازی کرد .
آرسن ونگر مربی تیم آرسنال درباره این انتقال گفت :

" جروینیو بازیکنی است که می تواند در چند پست در جلوی زمین بازی کند . او می تواند در سمت راست و یا چپ و با مرکز زمین بازی کند . او کیفیتی مورد نظر را دارد و این بسیار مهم است . مانند حرکات وی با توپ . او کیفیت تکنیکی مورد نظر ما را دارد . او در تک به تک ها خوب است و قدرتمند ظاهر می شود و بهترین خدمت دهنده از نظر پاس گل بوده و توانسته 15 گل در لیگ فرانسه به ثمر برساند . فکر می کنم او بازیکن جدید بسیار خوبی برای ترکیب ماست . "

جروینیو نیز پس از تکمیل انتقالش به آرسنال گفت :

" احساس بسیار خوبی است که بازیکن آرسنال هستید . من بسیار خوشحالم . من همیشه رویای بازی در این باشگاه را داشتم . من حالا به این رویا دست یافتم و بسیار خوشنودم . این یکی از بهترین و فوق العاده ترین روز های زندگی من است .
من از اینکه شانس کار کردن با آرسن ونگر را دارم بسیار خوشحالم . من به اینجا امدم چرا که باور دارم که می توانم بازی خود را بهبود دهم و برای رسیدن به سطحی دیگر کمک کنم اما مهم ترین نکته برای من این است که بتوانم چیز های زیادی به تیم بدهم . "

تگ ها

ثبت نظر شما
0+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی