کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانکایل بارتلی مدافع خوش استیل و جوان تیم آرسنال امیدوار است بتواند این فصل عضوی از تیم اصلی باشد و اعلام می کند برای این امر آماده است .
این بازیکن 19 ساله انگلیسی نیم فصل گذشته به صورت قرضی به تیم رنجرز اسکاتلند پیوست و توانتس نمایش ایده الی در این تیم ارائه دهد . اگر چه در چند بازی پایانی به دلیل مصدومیت نتوانست تیمش را همراهی کند اما تجربه بسیار مناسبی از این دوره به دست آورد .
این بازیکن که تیم را در تمرینات پیش فصل همراهی خواهد کرد در این باره گفت :

" اگر من درست بررسی کنم فکر نمی کنم به هیچ وجه نزدیک به سطحی باشم که در فصل گذشته برای آرسنال بازی می کردم . اما بازگشته ام و واقعا احساس می کنم قدرتمند شده ام و احساس می کنم اماده ام .
من مسائل زیادی در باشگاه سطح بالا یاد گرفته ام . باشگاهی که تلاش می کرد تا برای برنده شدن عناوین بجنگد و این مهم است که شما یک قهرمان و برنده باشید . همیشه وقتی درون زمین هستید باید یک برنده بیرون بیایید و این باعث ایجاد فشار زیادی روی شما می شود .
فکر می کنم می توانم مسائل دیگری پیشنهاد کنم چرا که من کمی با دیگر مدافع های میانی تفاوت دارم . من از چالش های فیزیکی خوشم می اید و خود را به عنوان یک رهبر می بینم . اگر آرسن ونگر تصمیم بگیرد که مرا برای تیم اصلی می خواهد این فوق العاده خواهد بود . "

بارتلی عضوی از تیم سفر کرده به آسیا نبود چرا که او به طور کامل از مصدومیتش ریکاوری نشده بود . حالا این بازیکن 19 ساله امیدوار است بتواند نظر مربی را برای سفر به آلمان جلب کند .

" پنج شنبه قبل از سفر تیم به آسیا با مربی صحبت کردم و او به من گفت که آن ها چهار مدافع وسط برای سفر به آسیا دارند و به علاوه آن من به طور کامل از مصدومیت باز نگشته بودم . این یکی از دلایل بود .
این همیشه هدف است که بتوان برای پیش فصل به طور کامل آماده شد چرا که این دوره مهمی در طول سال است . من دو شنبه با آن ها در تمرینات بازگشتم و نگاهی به سفر به آلمان دارم .
او به من گفت که نمی خواهم فعلا به صورت قرضی به تیم دیگری بروم و این را در ذهنش ندارد . امید های من به مانند هر سال همان است که یک بازیکن تیم اصلی آرسنال باشم . امیدوارم امسال این اتفاق رخ دهد . "

تگ ها

ثبت نظر شما
1+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی