کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

زیرا به نظر او تیم از نظر قدی دارای ضعف میباشد و تیم باید به دنبال بازیکنی باشد تا بتواند این نقیصه را بر طرف کند.

آرسنال در هفته پیش توسط منچستر سیتی از جام اتحادیه حذف شد و در بازی قبل از آن هم در مقابل تیم قدرتمند چلسی در زمین خود با شکست سختی رو به رو شد.

آرسنال در بازی قبلی خود که در روز شنبه در مقابل استوک بر گذار شد توانست بار دیگر طعم پیروزی را بچشد و با این برد وضعیت خود را نیز در جدول سرو سامان بدهد اما  در تیمی که آرسن ونگر به میدان فرستاده بود از نظر قد و قامت کمبود احساس میشد.و تیم آرسنال از نظر قد و قامت با داشتن میانگین قدی 5 فوت و 10 اینچ نسبت به حریفان خود در صدر جدول دچار کمبود است

فابرگاس بسیار مشتاق است تا آرسنال در ژانویه مهاجم جدیدی را به تیم اضافه کند به خصوص اینکه اگر این بازیکن از نظر قامت در شرایط مساعدی باشد بسیار برای باشگاه سودمند خواهد بود.

فابرگاس میگوید: " در بازی در مقابل منچستر سیتی ما مالکیت توپ را در اختیار داشتیم اما بازیکنی را نداشتیم که در دفاع حریف جا بگیرد ما بازیکنان مشابه بسیاری داریم که تمایل دارند توپ را در اختیار داشته باشند ،گاهی به بازیکنانی نیاز است تا کیفیتی متفاوت داشته باشند."

در مقابل چلسی ما 40 دقیقه توپ و زمین را در اختیار داشتیم اما نتوانستیم موقعیت های زیادی را خلق کنیم شاید ما در این بازی هم مشکلی مشابه داشتیم، ما در مقابل آنها کوچک (از نظر فیزیکی) بودیم و توانایی مقابله نداشتیم."

به هر حال من اکنون چلسی را می بینم که زمانی یک تیم معمولی بود اما امروز آنها شاید بهترین مهاجم جهان را در اختیار دارند، بدوند دروگبا تیم آنها این شرایط را نخواهد داشت

با توجه به مصدومیت طولانی مدت و 5 ماه رابین ون پرسی ، ونگر قول داده است تا بازیکنی را جایگزین او کند و تا کنون صحبت هایی در مورد بازیکن تیم بارسلونا بویان کرکیچ و بازیکن تنومند تیم وستهام کارلتون کول 6فوت و 3 اینچی در خبر گذاری ها درج شده است

تگ ها

ثبت نظر شما
5+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

چهار فصل اخیری که آرسنال و تاتنهام تا روز آخر با هم مبارزه کردند
آرسنال و تاتنهام یکی از شدیدترین رقابت‌ها را در انگلستان دارند و اکنون هر دو تیم در جدول لیگ شانه به شانه هم هستند. از آنجایی که هر دو تلاش می کنند در جمع چهار تیم برتر قرار گیرند، هر بازی برای هر دو تیم بسیار مهم است و ممکن است این نبرد دوباره به روز پایانی کشیده شود.
ادو تابستان شلوغی را پیش‌رو خواهد داشت
اکثر ما به بازیکنانی که می‌توانیم به تیم اضافه کنیم می‌پردازیم، درحالی‌که چالش‌های بسیاری درمورد خروجی‌های تیم پیش‌روی ماست.

آخرین نظرات

همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲٦ نوشت :
از اول فصل که بازیا رو دارم می بینم روز به روز بهتر میشیم. به نظرم اگه یه مهاجم شیش دانگ و یه هافبک دفاعی با خلاقیت بالاتر از ژاکا و یه دفاع راست بگیریم دیگه چیزی کم نداریم

مربوط به اودگارد و پارتی درخشان‌تر از همیشه
amin در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۲ نوشت :
کاش سالیبا فصل بعد بیاد
سه تا مدافع خوب داشتن خیلی خوبه گابریل وایت و سالیبا باشن تیم راحته خیال ما

مربوط به 7 بازیکن آرسنال که با میکل آرتتا اختلاف پیدا کردند
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰٦ نوشت :
همه می دونن مشکل تیم کرونکه و گروهش هستن ولی ول کن نیست

مربوط به کرونکه و سوپرلیگ
امیر در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ نوشت :
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲٦ نوشت :
به نظرم ما به دو مهاجم نیاز داریم. یوویچ مهاجم خوبیه و دیبالا هم می تونه پازل رو تکمیل کنه

مربوط به 7 مهاجم که آرسنال به جای دوسان ولاهوویچ می‌تواند به خدمت بگیرد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی