کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانبارسلونا مصر است تا بتواند تا پيش از آغاز ليگ برتر سسك فابرگاس كاپيتان توپچي ها را به خدمت بگيرد و از سوي ديگر گفته مي شود سمير نصري نيز به زودي با مبلغ 22 مليون پوند راهي منچستر سيتي خواهد شد.

و اما آندري آرشاوين هافبك 30 ساله روس آرسنال در مصاحبه با روزنامه اسپورت اكسپرس روسيه ، اعلام كرد كه جدايي فابرگاس يا نصري مي تواند ضربه بزرگي را به آرسنال وارد كند.

" سياست باشگاه در فصل آينده هماني است كه قبلا بوده اما فعلا نمي توان هيچچيز خاصي در اين رابطه گفت. فقط همين بس كه دو بازيكن برجسته ما يعني سسك وسمير آينده شان نا مشخص است. از دست دادن هر كدام از آنها ضربه بزرگي خواهد بود و طبيعتا ما مي خواهيم هر دو آنها در آينده نيز در كنار ما باشند. اما وقتي بازيكني مي خواهد باشگاه را ترك كند .......دشوار است كه بگوييم آنها در اينجا خواهند ماند يا خير."

علي رغم تكذيب هاي مكرر آرشاوين ، اخيرا باز هم شايعاتي مبني بر جدايي وي از آرسنال به گوش مي رسد. گفته مي شود سليمان كريموف مالك بليونر باشگاه آنژي ماخاچ قلعه روسيه كه پيش از روبرتو كارلوس و يوري ژيركوف را به خدمت گرفته است قصد دارد آرشاوين را نيز به خدمت بگيرد اما آندري از آرسنالي بودن خود در فصل بعد اطمينان خاطر دارد.

" پيش از اين نيز گفته ام كه مطمئنم اين فصل در آرسنال خواهم بود. حتي اگر روزي بخواهم به روسيه بازگردم ، الويت من با زنيت است اما هيچ كس نمي داند كه در آينده چه اتفاقي مي افتد. اگر شما مي خواهيد خدا را به خنده بياندازيد ، از برنامه هاي تان براي آينده با او سخن كنيد!‌ "

چه با فابرگاس و نصري چه بدون آنها ، آرشاوين مي پذيرد كه رقابت هاي اين فصل آزمون دشواري براي وي و هم تيمي هايش خواهد بود.

" اين فصل بسيار دشوار خواهد بود زيرا شش تيم براي قهرماني رقابت خواهند كرد. در هر صورت مهمترين چيز برنده شدن هر جامي توسط آرسنال است."

تگ ها

ثبت نظر شما
5+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

مصاحبه مفصل مانوم با سایت رسمی آرسنال
خودم را یک بازیکن تکنیکی میدانم و دوست دارم با همکاری هم تیمی هایم قفل مدافعان حریف را باز کنم ...
فریدا مانوم خرید جدید باشگاه آرسنال
استعداد بزرگ نروژی در ترکیب تیم بانوان
آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید
اولین مصاحبه لوکونگا با سایت رسمی آرسنال
اگر آنری اسطوره آرسنال معرفم بوده باشد برایم خیلی خوب است

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی