کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


آرسن ونگر از نمایش مدافع بلند قامت آلمانی جدید تیمش راضی است و باور دارد وی به خوبی برای آرسنال در حال انجام مسئولیت است و می تواند بهتر و بهتر شود .
این مدافع با تجربه آلمانی در آخرین روز نقل و انتقالات تابستانی به تیم آرسنال پیوست و با توجه به نا هماهنگی های اولیه حضور وی در تیم آرسنال و سرعت پایین ترش نسبت به دیگر مدافعین مورد انتقاد هایی قرار گرفته است . هر چند به نظر وی رفته رفته به شرایط مناسبی رسیده و می تواند در غیاب توماس ورمائلن امید بخش باشد .
مربی فرانسوی توپچی ها درباره مدافع 26 ساله تیمش می گوید :

" او کاملا به خوبی هماهنگ شده است و حالا تهاجمی تر کار می کند . من شخصا او را دوست دارم . فکر می کنم او بازیکن بسیار باهوشی است و می تواند کمک بزرگی برای ما باشد .
درباره دانایی وی درباره سرعت فوتبال انگلستان نمی دانم اما اگر تیم چیزی نبرد آن وقت هیچ بازیکنی خوب نبوده است . بازیکنانی که از نظر روحی قدرتمندند و من فکر می کنم پر نیز از آن دست بازیکنان است می توانند به خوبی ریکاوری کنند و بر مسائل چیره شوند . من از چیزی که درباره وی می بینم خوشنودم .
در بسیاری از مواقع مردم درباره خرید های شما به سرعت قضاوت می کنند اما من شخصا از خرید هایی که انجام دادیم خوشحالم . از بابت نتایج خوشحال نیستم و این مسئله کاملا متفاوت است . من صحبت های زیادی درباره اینکه سانگ خرید بدی بود و هانری نیز خرید بدی بود شنیده ام اما همگی آن ها خوب بودند . "

در هنگام ورود آرسن ونگر به تیم آرسنال در سال 1996 وی برخی از بهترین مدافعین آن روز های لیگ برتر به مانند تونی آدامز , استیو بولد  , مارتین کیون , لی دیکسون و نایجل وینتربرن را در اختیار داشت که همگی در باشگاه حضور داشتند اما وی درباره این مسئله که وی ناتوان در ساختن دفاع است رد می کند .

" من مدافعین فوق العاده ای در تیم به دست آوردم اما چیزی که مردم فراموش می کنند این است که آن ها مدافعین شکست ناپذیری نبودند و بهترین خط دفاعی نبود .
مردم می گویند ما هیچ گاه مدافعین را نتوانستیم بسازیم اما با مدافعینی مثل لارن , سول کمپل و کولو توره و اشلی کول توانستیم تیم شکست ناپذیر داشته باشیم . چهار مدافعی دشاتیم که البته به خوبی صحبت می کردند و در ارتباط بودند .
اخیرا ما مدافعین ساکت تری داشتیم اما من فکر می کنم مرتساکر می تواند سخن ور خوبی برای دفاع باشد . او از خود بیرون می آید نگران نباشید . "

تگ ها

ثبت نظر شما
5+9=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید
اولین مصاحبه لوکونگا با سایت رسمی آرسنال
اگر آنری اسطوره آرسنال معرفم بوده باشد برایم خیلی خوب است
سامبی لوکونگا به آرسنال پیوست
صحبت های ادو ، آرتتا و لوکونگا پس از پیوستن به آرسنال
اسمیت رو می‌ماند، اما وضعیت ویلوک به شفافیت نیاز دارد
هافبک آرسنال لاغرتر شده است. سبایوس و اودگارد به مادرید بازگشته‌اند و ژاکا هنوز در تعطیلات پس‌از یورو ٢٠٢٠ به‌سر می‌برد و موجب می‌شود ویلوک، توماس پارتی، محمد الننی و اینزلی میتلند نایلز تنها گزینه‌های خط میانی آرسنال باشند

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی