کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


باشگاه فوتبال آرسنال خرسند است اعلام کند با یک قرارداد بلند مدت و با هزینه نا معلوم با لوکاس پودولسکی ،بازیکن تیم ملی آلمان قرار داد امضا کرده است.

این بازیکن لهستانی الاصل قبل از انتقال به آرسنال عضو تیم کلن آلمان بوده وتوانسته است در این تیم فرم خوبی داشته باشد و در این فصل 18 گل در 28 بازی به ثمر رسانده است.

او در سال 2003 به تیم کلن پیوست و پس از گذراندن سه فصل موفق به تیم بایرنمونیخ منتقل شد.او سه فصل در بایرن حضور داشت ودر سال 2009 دوباره به تیم کلن باز گشت.

او در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین مهاجمان بوندس لیگا شناخته شده است.

پودولسکی 95 بازی برای تیم ملی آلمان انجام داده است و توانسته 43 گل به ثمر برساند.او اولین گل ملی اش را در سال 2004 در سن 19 سالگی به ثمر رساند.او در سال 2006 در جام جهانی بازیهای تاثیر گذار و چشم نوازی به نمایش گذاشت و توانست در این جام 3 گل به ثمر برساند.او در یورو 2008 نیز توانست 3 گل بزند.

او در جام جهانی 2010 آفریقا ی جنوبی یکی از ارکان تیم ملی آلمان بود و نمایش فوق العاده ای از خود به جا گذاشت از جمله پیروزی 4-1 مقابل انگلیس که در آن بازی گلزنی کرد.

او همچنین در بازیهای پیش فصل در مقابل آرسنال در ورزشگاه خانگی کلن حضور داشت.

مربی آرسنال , آرسن ونگر درباره این انتقال گفت :

" از این انتقال صورت گرفته پودولسکی بسیار خوشحالیم و این بازیکن بخش مهمی از آینده باشگاه ماست . او بازیکنی با سطح بازی بالایی است و یک تمامکننده بسیار خوب که عملکرد بسیار قدرتمندی در باشگاه و تیم ملیش داشته است . او بازیکن بسیار قدرتمندی است و می تواند ترکیب ما را در گزینه های هجومی گسترش دهد . "

"ما خوشحالیم با این بازیکن قرارداد زود هنگام را امضا کردیم و مشتاقانه منتظردیدن او در بازهای جام ملتهای اروپا هستیم.جایی که او 95 بازی انجام داده در سن 26 سالگی و این یک رکورد فوقالعاده می باشد و فقط نشان می دهد او به عنوان بازیکن چه کیفیتی دارد."

در پیرو انتقال این بازیکن به آرسنال پودولسکی گفت :

" من از پیوستن به باشگاه فوتبال آرسنال و همینطور حضور در لیگ برتر انگلستان بسیار خوشنودم . آرسنال یکی از بهترین باشگاه های اروپاست که تاریخ عظیمی دارد . اینجا بازیکنان سطح بالای بسیاری وجود دارد و استایلی که آن ها فوتبال بازی می کنند معرکه است . من از اینکه بازیکن آرسنال شده ام مفتخرم و پیش به سوی اولین بازیم برای این تیم در ورزشگاه امارات دارم واینکه بتوانم بهترین عملکردم را برای هواداران آرسنال داشته باشم .

من به سمت بازیکن آرسنال شدن پیش می روم اما در حال حاضر تمرکزم بر روی باشگاه فعلیم , کلن آلمان است . من تمام توانم را تا انتهای فصل برای این باشگاه می گذارم تا اطمینان حاصل کنم باشگاه در بالاترین رتبه ای که می توانست قرار بگیرد . کلن همیشه در قلب من جای دارد . "

تگ ها

ثبت نظر شما
11+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی