کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


ساکنین املاک سوفولک هفته گذشته میزبان مدافع راست توپچی ها کارل جنکینسون بودند او به نمایندگی از آرسنال و بنیاد خیریه آرسنال زمین فوتبالی را در منطقه بنجامین کلوز افتتاح کرد.

این زمین برای چندین نوع بازی کاربرد دارد و به لطف بنیاد آرسنال و به همکاری میر گروپ و پلیس شهری ساخته شده است. 

این زمین خرابه بوده و با ساخت و سازی که انجا گرفت اکنون مکانی برای ورزش است.با تمیز کردن این محیط و بیرون انداختن تکه آهنها و میله های بسکتبال، چاله ای به منظور ایجاد نورافکن ایجاد شد و همچنین پشت دروازه ها دیوارهای آجری ساخته شد. نوجوانان این محله روی این دیوارها نقاشی کردند تا به نوعی تمرکز مثبت داشته باشند و مکانی برای تجمع باندهای ضد اجتماعی نباشد.

در طول این بازدید کارل جنکینسون با سهامداران نیز دیدن کرد و همچنین با نوجوانان محله کمی مینی فوتبال بازی کرد. جنکینسون در مورد این حرکت بنیاد آرسنال گفت:" وقتی میخواستم به اینجا بیایم نمیدانستم این زمین چقدر خوب است. کیفیت این زمین عالیست و بهترین مکان برای بازی بچه هاست. اینکه امروز به منطقه پایین شهر آمدم و دیدم که این پولها به چه صورتی خرج و باعث خوشحالی افراد میشود بسیار عالی است. ساخت این زمین ایده خوبی از طرف بنیاد آرسنال بود تا کودکان در امن ترین جا فوتبال کنند ."

ساندرا بوتلر سرپرست پروژه های تجاری میرز گفت:" این و سایر پروژه هایی که در آن شرکت داشتیم تعهد ما برای کمک به جامعه را نشان می دهد. از اینکه در ساخت این پروژه سهم داشتیم و وقت و تخصصی که داشتیم را صرف آن کردیم خوشحالیم."در تاریخ 10 می 2012 بنیاد آرسنال با حضور آرسن ونگر و اعضای تیم نخست افتتاح میشوند. آنها جشنی را برای افتتاح بنیاد و پایان دادن فعالیتهای کانون خیریه و همچنین فعالیتهای یک سال گذشته کانون خیریه برگزار میکنند. 

بنیاد آرسنال در واقع موسسه خیریه ای است که تا حد زیادی تمرکزش را روی ایجاد انگیزه و الهام بخشیدن به جوانان گذاشته است. این کار از طریق آموزش و پرورش و ورزش صورت میگیرد و به آنها کمک میکند تا به تواناییهای بالقوه خود واقف شوند و از آن به بهترین نحو استفاده کنند. آرسنال تعهد خود در فعالیت های اجتماعی عام المنفعه را نشان میدهد و همچنان از موسسه خیریه " کودکان را نجات دهید" پشتیبانی میکند.

تگ ها

ثبت نظر شما
11+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال 2-1 چلسی (دوستانه)
روزی تلخ و شیرین برای بانوان آرسنال
با بیرث خرید جوان و جدید آرسنال آشنا شوید
دارنده توپ طلای لیگ زیر ۱۸ ساله ها در ترکیب توپچی ها
باشگاه آرسنال با بن وایت قرارداد بلند مدتی امضا کرد
آرسنال به بالاترین هدف این فصلش رسید
مصاحبه مفصل مانوم با سایت رسمی آرسنال
خودم را یک بازیکن تکنیکی میدانم و دوست دارم با همکاری هم تیمی هایم قفل مدافعان حریف را باز کنم ...
فریدا مانوم خرید جدید باشگاه آرسنال
استعداد بزرگ نروژی در ترکیب تیم بانوان

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی