کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانپت رايس اسطوره ای در پايان اين فصل و پس از 44 سال خدمت به عنوان بازيكن ومربی به باشگاه آرسنال بازنشسته خواهد شد. رايس نقش پررنگی را در افتخاراتآرسنال در طی اين مدت ايفا كرد و آرسن ونگر از اينكه ديگر وی را در كنار خود نخواهد داشت افسوس می خورد.

" دشوار است كه بتوانيد كمك ها و خدمات او را اندازه بگيريد ، فقط می توان گفت كه او شگفت انگيز بوده است.

" جدایی او ناراحت كننده است زيرا زندگی او به آرسنال گره خورده بود و آرسنال خوش اقبال بوده است كه او را به عنوان بازيكن ، كاپيتان و مربی خود داشته است.

" به شخصه از او بابت كمك هایی كه در دوارن حضور من در اينجا كرد بسيار سپاسگزارم. از او می خواهم كه مرا به خاطر لحظات و خاطرات بدی كه طی اين مدت برايش رقم زدم ببخشد. او يك حامی با ثبات و وفادار بوده است و من تنها می توانم سپاس گذار او باشم و خوش اقبال بودم كه را برای مدتی طولانی در كنار خود داشتم.

" او تصميم گرفت كه ديگر ادامه ندهد زيرا به لحاظ فشار عصبی مطمئنا كار برای او سخت تر شده است. اكنون او شايسته اين است كه اوقات خوب و خوشی را سپری كند اما او كماكان با ما در ارتباط خواهد بود زيرا او هنوز در برخی اززمينه ها مانند استعداد يابی با ما همكاری خواهد كرد و به عنوان يك حامی نيز برای هميشه در اينجا خواهد بود."

ونگر سپتامبر 1996 به آرسنال آمد و اظهار دارد كه پت رايس طی اين مدت به او كمك زيادی كرد تا خود را با كار در انگلستان وفق دهد.

" زمانی كه شما از خارج از كشوری‌ می آييد بسيار مهم است كه كمكی داشته باشيد كه فرهنگ باشگاه و كشور را می شناسد. من به هر كشوری كه می رفتم چنينكاری‌ می كردم و در اينجا من با داشتن او واقعا از يك امتياز ويژه برخوردار بودم چراكه بسيار خوش شانس بودم.

" پَت آرسنال ، انگلستان و خود فوتبال را به خوبی می شناخت. هيچكس جنگنده تر و مبارزه طلب تر از پت رايس نيست. در تك تك بازی ها او برای يك نبرد آماده است. او در طول بازی ها چندين بار به من لگد زد و من احساس می كنم كهاو چه به عنوان يك بازيكن و چه به عنوان يك مربی در تك تك بازی ها آماده بود تا همه چيزش را بدهد تا پيروز ميدان شود. اين همان چيزی است كه شما می خواهيد."

تگ ها

ثبت نظر شما
1+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید
اولین مصاحبه لوکونگا با سایت رسمی آرسنال
اگر آنری اسطوره آرسنال معرفم بوده باشد برایم خیلی خوب است
سامبی لوکونگا به آرسنال پیوست
صحبت های ادو ، آرتتا و لوکونگا پس از پیوستن به آرسنال
اسمیت رو می‌ماند، اما وضعیت ویلوک به شفافیت نیاز دارد
هافبک آرسنال لاغرتر شده است. سبایوس و اودگارد به مادرید بازگشته‌اند و ژاکا هنوز در تعطیلات پس‌از یورو ٢٠٢٠ به‌سر می‌برد و موجب می‌شود ویلوک، توماس پارتی، محمد الننی و اینزلی میتلند نایلز تنها گزینه‌های خط میانی آرسنال باشند

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی