کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


هلند 24 سال قبل با داشتن بازیکنانی نظیر مارکو ون باستن، رود گولیت وفرانک رویکارد موفق شد با شکست شوروی در دیدار فینال قهرمان این رقابت هاشود. و ونپرسی میگوید اگر هلند میخواهد از پتانسیل بالای خود در لهستان واوکراین استفاده کند باید از آن تیم الهام بگیرد.

" در مورد آنچه که ما میتوانیم انجام دهیم اطمینان دارم. همچنین شما بهخوبی میدانید که ما بازیکنان جوان و مستعدی نظیر جینی وینالدوم، جرمین لنسو لوک دی یانگ را در تیم داریم بنابراین به نظر میرسد در این تورنمنت وفراتر از آن آینده درخشانی برای ما وجود دارد.

" ما همواره میتوانیم به نسل قبلی خود در سال 1988 برای الهام گرفتن نگاهکنیم.تیمی که در آن سال فاتح رقابت های یورو شد همواره یکی از چیزهایی استکه تحسینش میکنم و امیدوارم بتوانیم به همان موفقیت دست یابیم.

" در این دوره مدعیان زیادی در این رقابت ها حاضر هستند و ما یکی از آن ها هستیم اما شما نمیتوانید هیچ تیمی را دست کم بگیرید."

هلند طبق قرعه کشی در گروه مرگ مسابقات با تیم های آلمان، پرتغال ودانمارک هم گروه است اما ونپرسی اطمینان دارد که هلند از کروهش صعود میکند.

" همه در تمرینات هلند بسیار متمرکز هستند و هدفشان قهرمانی در این رقابتهاست. جو خوبی در تیم وجود دارد و یک خانواده هستیم. امیدواری بالایی وجوددارد که میتوانیم آن را به خوبی انجام دهیم.

" بدون تردید ما گروه بسیار سخت و چالش انگیزی داریم بنابراین فکر نمیکنمحریف آسانی در این زقابت ها پیدا کنید. همه نقاط ضعف و قوتی دارند و اینشامل ما، آلمان، دانمارک و پرتغال نیز میشود."

تگ ها

ثبت نظر شما
0+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید
اولین مصاحبه لوکونگا با سایت رسمی آرسنال
اگر آنری اسطوره آرسنال معرفم بوده باشد برایم خیلی خوب است
سامبی لوکونگا به آرسنال پیوست
صحبت های ادو ، آرتتا و لوکونگا پس از پیوستن به آرسنال
اسمیت رو می‌ماند، اما وضعیت ویلوک به شفافیت نیاز دارد
هافبک آرسنال لاغرتر شده است. سبایوس و اودگارد به مادرید بازگشته‌اند و ژاکا هنوز در تعطیلات پس‌از یورو ٢٠٢٠ به‌سر می‌برد و موجب می‌شود ویلوک، توماس پارتی، محمد الننی و اینزلی میتلند نایلز تنها گزینه‌های خط میانی آرسنال باشند

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی