کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

سانتوس در ماه آگوست سال گذشته به آرسنال پیوست و کمک کرد توپچی ها پس از یک فصل سخت برای پانزدهمین سال متوالی در لیگ قهرمانان حضور پیدا کنند.

اگر چه تیم ونگر در نیم فصل دوم شرایط را عوض کرد اما در نهایت باز هم دست انها از جام خالی ماند و این چیزی است که سانتوس می گوید باید به پایان برسد.

"مشخصا آرسنال باشگاه بزرگی است، یکی از بزرگترین باشگاه های جهان. ما بایدبه بردن جام ها فکر کنیم قهرمانی در انگلیس، قهرمانی در اروپا"

"قطعا آنها اهداف فصل بعد ما خواهند بود. آرسنال باید بلندپروازی کند من باید اهدافی در ذهنم برای خود داشته باشم مثلا بردن عناوین و قهرمانی در لیگ انگلیس. برای شاد کردن هواداران که همواره استادیوم را پر می کنند. مطمئنم آرسنال به جایگاهی که به آن تعلق دارد باز می گردد: حضور در اوج"

ونگر تا کنون با خرید ژیرو و پودولسکی خط حمله ی خود را آتشین تر کرده است با این وجود حفظ ون پرسی کلید موفقیت آرسنال در فصل بعد است و سانتوس امیدوار است رابین بماند

"ون پرسی بازیکن بسیار بزرگی است من از شرایط کنونی مذاکرات او و باشگاه بیخبرم این که او می ماند یا نه؟ او عاشق باشگاه است و هشت سال در اینجا بوده است و فصل قبل را خیلی خوب سپری کرده است"

"باشگاه باید همه ی توانش را، برای حفظ رابین به کار بگیرد فصل بعد او می تواند کمک بسیار بزرگی به ما بکند. با این وجود اکنون من امیدوارم او برای دوران حرفه ایش بهترین تصمیم را بگیرد[چه رفتن چه ماندن] اما در اینکه ما می خواهیم او بماند شکی نیست"

"او یک مهاجم خارق العاده است یکی از معدود مهاجمان دارای کلاس جهانی و اینرا در فصلی که گذشت ثابت کرد او شگفت انگیز است درون و بیرون از زمین او به ما کمک های فراوانی می کند. من معتقدم او در هر باشگاهی می تواند بازی کند"

سانتوس معتقد است در اولین فصل حضورش در فوتبال انگلیس علی رغم مصدومیت به خوبی یاد گرفته که چگونه خود را با این فضا تطبیق بدهد

"در برزیل شما همواره حمله می کنید در اروپا برعکس است شما نمی توانید حملهکنید و این برای یک بازیکن برزیلی در پست من کار دشواری است که خود را با این شرایط وفق بدهد"

"نمی توانید حمله کنید اما مجبورید دفاع کنید باید از دوران حضورم در فنرباغچه ممنون باشم در انجا من به خوبی کارهای دفاعی و بازی در این پست راآموختم لیگ برتر یکی از بهترین ها در سطح جهان است و دفاع کردن بخش مهمی در فوتبال اینجا به حساب می اید من باید در این فصل ه مچیز های زیادی بیاموزم"

"مسلما من دارای مهارت تکنیکی هستم و نسبتا سریعم در این فصل من یارگیری و چگونگی اضافه شدن به حمله زمانی که تیم رو به جلو می رود را آموختم امیدوارم با پیشرفتم در فصل بعد به بازیکن ثابت آرسنال تبدیل شوم چیزی که نتوانستم در این فصل نشان بدهم اما فصل بعد برای این کار فرصت خوبی است آرسنال این فرصت را در اختیارم گذاشته و آندره سانتوس نشان خواهد داد که چهچیزی در چنته دارد"

تگ ها

ثبت نظر شما
17+5=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند
 آرسنال 9 کریستال پالاس 0 Fa Cup
پیروزی پرگل توپچی ها در آخرین دیدار فصل ۲۰۲۰/۲۱

آخرین نظرات

اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩٩/۱۲/۲۸ نوشت :
تحلیل بسیار خوبی بود. لذت بردم.

مربوط به بررسی بازی آرسنال برابر تاتنهام
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی