کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


کاپیتان آرسنال پس از گذراندن هشت فصل در این تیم دیروز با قراردادی 24 میلیون پوندی به منچستر یونایتد پیوست، خیلی ها این انتقال را مانع بزرگی در آرزوهای آرسنال برای کسب قهرمانی می دانند ولی نایجل وینتربرن مدافع سابق توپچی ها معتقد است با اضافه شدن بازیکنانی مثل کازورلا، ژیرو و پودولسکی نباید آرسنال را به طور کامل از جمع مدعیان خارج کرد.

"خیلی دوست داشتم ونپرسی در آرسنال بماند، اما با توجه به حضور پودولسکی، ژیرو و کازورلا آنها سه بازیکن با کیفیت دارند که تیمی قویتر نسبت به فصل گذشته خواهند ساخت.

این فصل نسبت به فصل گذشته خوشبین تر هستم چون آرسنال خریدهای خود را زود انجام داده و چند بازیکن با کیفیت به ترکیب خود اضافه کرده است."

وینتربرن معتقد است فروش ونپرسی با 24 میلیون پوند با توجه به شرایط سنی و قراردادش معامله خوبی برای آرسنال بوده است اما آرسنال حالا باید به دنبال راهی باشد که خلا گلزنی های فصل قبل وی را جبران کند.

"دریافت 24 میلیون پوند بابت بازیکنی 29 ساله که تنها یک سال از قراردادش باقی مانده خیلی بالاست، اما مساله مهم این است که چگونه می توان خلا گلزنیوی را پر کرد.

پودولسکی جای ونپرسی را در ترکیب خواهد گرفت و ژیرو هم گاهاً در ترکیب قرارخواهد گرفت، با آمدن کازورلا به تیم - بازیکنی شگفت انگیز و فوق العاده - آرسنال قدرتمندتر از فصل گذشته خواهد بود و فکر می کنم ونگر با همین ترکیب تا ژانویه سر خواهد کرد و شرایط را قبل از ورود به بازار نقل و انتقالات بررسی خواهد کرد."

پس از جدایی بازیکنانی مثل فابرگاس، نصری و ونپرسی وینتربرن معتقد است تنهاراهی که آرسنال می تواند ستارگانش را نگه دارد این است که به دوران بی جامی پایان دهد، او همچنین معتقد است توماس ورمالن کاپیتان مناسبی برای آرسنال است.

"بازیکنان وقتی می خواهند در باشگاه شما باشند که شما جام ببرید و آرسنال باید تلاش کند و شرایط را تغییر دهد.

قبلاً اینگونه بود که آرسنال پس از اینکه بازیکنانش از اوج فاصله می گرفتند آنها را می فروخت، بازیکنانی مثل هانری و ویرا، ولی حالا آنها بازیکنانی مثل فابرگاس،نصری و ونپرسی را از دست داده اند که در بهترین دوران بازی خود بودند.

هیچکس نمی تواند در مورد بردن جام پیشگویی کند اما آرسنال باید تا ماه مارسو آپریل خودش را در بالای جدول و در بین مدعیان نگه دارد، پس از آن باید ببینیم که آیا این بازیکنان می توانند از این مسیر سخت با سربلندی بیرون بیایند یا خیر.

من هر روز در تمرینات تیم نیستم ولی کادر فنی می دانند چه کسی می تواند بیشاز بقیه به تیم کمک کند و نقش کاپیتانی ونپرسی را به عهده بگیرد، شاید آن فرد توماس ورمالن باشد، او جایگاه محکمی در تیم دارد ولی باید صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد."

تگ ها

ثبت نظر شما
0+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی