کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


کاپیتان آرسنال پس از گذراندن هشت فصل در این تیم دیروز با قراردادی 24 میلیون پوندی به منچستر یونایتد پیوست، خیلی ها این انتقال را مانع بزرگی در آرزوهای آرسنال برای کسب قهرمانی می دانند ولی نایجل وینتربرن مدافع سابق توپچی ها معتقد است با اضافه شدن بازیکنانی مثل کازورلا، ژیرو و پودولسکی نباید آرسنال را به طور کامل از جمع مدعیان خارج کرد.

"خیلی دوست داشتم ونپرسی در آرسنال بماند، اما با توجه به حضور پودولسکی، ژیرو و کازورلا آنها سه بازیکن با کیفیت دارند که تیمی قویتر نسبت به فصل گذشته خواهند ساخت.

این فصل نسبت به فصل گذشته خوشبین تر هستم چون آرسنال خریدهای خود را زود انجام داده و چند بازیکن با کیفیت به ترکیب خود اضافه کرده است."

وینتربرن معتقد است فروش ونپرسی با 24 میلیون پوند با توجه به شرایط سنی و قراردادش معامله خوبی برای آرسنال بوده است اما آرسنال حالا باید به دنبال راهی باشد که خلا گلزنی های فصل قبل وی را جبران کند.

"دریافت 24 میلیون پوند بابت بازیکنی 29 ساله که تنها یک سال از قراردادش باقی مانده خیلی بالاست، اما مساله مهم این است که چگونه می توان خلا گلزنیوی را پر کرد.

پودولسکی جای ونپرسی را در ترکیب خواهد گرفت و ژیرو هم گاهاً در ترکیب قرارخواهد گرفت، با آمدن کازورلا به تیم - بازیکنی شگفت انگیز و فوق العاده - آرسنال قدرتمندتر از فصل گذشته خواهد بود و فکر می کنم ونگر با همین ترکیب تا ژانویه سر خواهد کرد و شرایط را قبل از ورود به بازار نقل و انتقالات بررسی خواهد کرد."

پس از جدایی بازیکنانی مثل فابرگاس، نصری و ونپرسی وینتربرن معتقد است تنهاراهی که آرسنال می تواند ستارگانش را نگه دارد این است که به دوران بی جامی پایان دهد، او همچنین معتقد است توماس ورمالن کاپیتان مناسبی برای آرسنال است.

"بازیکنان وقتی می خواهند در باشگاه شما باشند که شما جام ببرید و آرسنال باید تلاش کند و شرایط را تغییر دهد.

قبلاً اینگونه بود که آرسنال پس از اینکه بازیکنانش از اوج فاصله می گرفتند آنها را می فروخت، بازیکنانی مثل هانری و ویرا، ولی حالا آنها بازیکنانی مثل فابرگاس،نصری و ونپرسی را از دست داده اند که در بهترین دوران بازی خود بودند.

هیچکس نمی تواند در مورد بردن جام پیشگویی کند اما آرسنال باید تا ماه مارسو آپریل خودش را در بالای جدول و در بین مدعیان نگه دارد، پس از آن باید ببینیم که آیا این بازیکنان می توانند از این مسیر سخت با سربلندی بیرون بیایند یا خیر.

من هر روز در تمرینات تیم نیستم ولی کادر فنی می دانند چه کسی می تواند بیشاز بقیه به تیم کمک کند و نقش کاپیتانی ونپرسی را به عهده بگیرد، شاید آن فرد توماس ورمالن باشد، او جایگاه محکمی در تیم دارد ولی باید صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد."

تگ ها

ثبت نظر شما
5+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

 المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
از از دست دادن صدرنشینی تا تحقیر حریف غول کش فرانسوی، آنچه بر تیم بانوان در هفته ی پایانی مهر گذشت
 آرسنال4 تاتنهام 0 The Fa WSL
شمال لندن همیشه به رنگ قرمز
مارکیز، هورتیگ و کی روش به آرسنال پیوستند
تیم بانوان آرسنال بیشتر فروشنده بود تا خریدار

آخرین نظرات

محمد در تاریخ ۱۴۰۱/۰٦/۰۵ نوشت :
پس امانوئل آدبایور و رابین فن پرسی چی ؟

مربوط به رتبه بندی مهاجمان آرسنال از زمان جدایی تیری آنری
حمید در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ نوشت :
نحوه خارج شدن از لیگ چه جوری

مربوط به آموزش شرکت در لیگ فوتبال فانتزی
میلاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ نوشت :
ونپرسی و آدبایور درسته موقع رفتن آنری در تیم بودن ولی بعد از رفتنش اینا شکوفا شدن
همچنین بازیکنی مثل الکسیس هم باید تو این لیست قرار میگرفت

مربوط به رتبه بندی مهاجمان آرسنال از زمان جدایی تیری آنری
حمید در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ نوشت :
گابریل پاعولیستا
بلا استثنا تو هر بازی تیمو ب فنا میداد یک تنهمربوط به رتبه بندی 10 خرید بد آرسنال
vahid در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ نوشت :
چفچنکو هم میتونست تو این مقاله باشه


مربوط به 9 مورد از بدترین قراردادهای تاریخ فوتبال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی