loading
در حال بررسی درخواست شما

پیروزی بزرگ در ابتدای راه جورج

9/1/1934 1313/6/10 بازدید ۲,۱۱۳ بار

آرسنال در این روز موفق شد تا با زدن ۸ گل لیورپول را در هایبوری نابود کند. این ابتدای لیگ بود و بسیار تاثیرگذار.
آرسنال در اول سپتامبر ۱٩۳۴ در هایبوری برابر لیورپول صف آرایی کرد، هتریک "تد دریک" پایانی خوش برای توپچی ها رقم زد، ۸-۱ !!! نتیجه ای که همچنان بهترین رکورد آرسنال برابر لیورپول است.
دریک در آن بازی هتریک کرد و بوودن هم موفق به هتریک شد. باستین و کرایستون هر کدام یک گل به ثمر رساندند. آرسنال در آن بازی پیراهن قرمز، شورت سفید و جورابی با راه های آبی پوشید و لیورپول با پیراهن سفید، شورت سیاه و جوراب یک دست قرمز به میدان آمد.

آن بازی از اولی بازی های دوران مربیگری "جورج آلیسون" بود و پیروزی مقتدرانه او در برابر لیورپول جایگاهش را مستحکم کرد. همین مربی در ۱٩۴٦ برابر ولوز ٦-۱ شکست خورد و تا پایان فصل روی نیمکت دوام نیآورد.
جورج ۴.۷۴۸ روز مربی آرسنال بود، آرسن ونگر در سال ۲۰۰٩ توانست رکورد او را جابه جا کند. با نزدیک شدن به سال ۲۰۱٦ ، آرسن ونگر به رکوردی دست پیدا میکند که شاید تا ۱۰۰ سال آینده کسی به آن نرسد.

جورج ۲۵۱ بازی در لیگ برای آرسنال مربی بوده است که حاصل آن ۱۱۲ برد، ۷۱ تساوی و ٦۸ شکست بوده است. تیمش در لیگ ۴۷٦ گل زده و ۲٩٦ گل خورده است.
جورج ۲۴ بازی در جام حذفی برای آرسنال مربی بوده است که حاصل آن ۱۵ برد، ۳ تساوی و ٦ شکست بوده است. ۵۱ گل به ثمر رساندند و ۲۷ گل خوردند.

او متولد ۲۴ اکتبر ۱۸۸۳ در انگلستان بود و در سال ۱٩۵۷ در ۱۳ مارس در لندن فوت کرد. (از لحاظ تاریخی یک روز قبل از مرگ ژولیوس سزار)
او فقط مربی آرسنال بود