پیش‌بازی کریستال پالاس - آرسنال (فصل ۲۲-۲۳)

نویسنده: hoseyn

وبلاگ من
نویسنده: hoseyn
من یک هوادار همیشگی آرسنال بودم و هستم و خواهم بود. و طرفدار همیشگی تیری هانری و آرسن ونگر. اصلا شاید یه جورایی بشه گفت تیری آنری بود که من رو هوادار آرسنال کرد. هنوز گلهای تی تی رو میبینم و ازشون لذت می برم.
کل بازدید: 172,725 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پیش‌بازی کریستال پالاس - آرسنال (فصل ۲۲-۲۳)

-


کریستال پالاس - آرسنال

زمان بازی: جمعه ۱۴۰۱/۰۵/۱۴ ساعت: ۲۳:۳۰

ترکیب احتمالی و لیست مصدومین و محرومین و مقایسه دو تیم

آمار بازیکنان تیم میزبان

آمار بازیکنان تیم میهمان


پیش‌بینی ها

Whoscored: Crystal Palace 1 - 2 Arsenal

Sky Sports: Crystal Palace ----- Arsenal

BBC Sport: Crystal Palace ----- Arsenal

Squawka: Crystal Palace 1 - 2 Arsenal

90Min: Crystal Palace 1 - 2 Arsenal

Evening Standard: Crystal Palace 0 - 2 Arsenal

Sports Mole: Crystal Palace 1 - 2 Arsenal


با سلام خدمت دوستان

واقعیتش بعد از پست قبلی، گفتم یه بار دیگه شروع میکنم پست‌های پیش‌بازی رو اینجا قرار دادن! تا ببینم وقت و حوصله‌م یاری می‌کنه.

آیا به فصل جدید امیدوارم؟ نمیدونم واقعا. آرتتا گاهی کارهای محیرالعقولی میکنه که همه چی رو نابود میکنه. مثل بازی دادن به تاوارس و لوکونگا توی اون سه شکست پیاپی از برایتون و پالاس و ساوتهمپتون. وگرنه الان لیگ قهرمانان بودیم. یا گندی که توی بازی با نیوکاسل زد.

آیا میتونیم جزو چهارتا باشیم؟ اگر امسال نباشیم باید آرتتا رو بیرون کرد واقعا

آیا از خریدها راضی‌ام؟ اگر تیلمانس رو بخریم بله. هرچند میتونست هوشمندانه تر باشه. مثلا از نظر من میشد به جای زینچنکو بازیکن بهتری خرید.

درهرحال امیدوارم فصل خیلی بهتری از فصل قبل در انتظار تیم باشه.

و در نهایت به امید برد تیم

تشکر شده توسط : amirsenal , ارمین , Vishka ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hoseyn در 14/5/1401 | 20:18 گفت:

به نظر میرسه چندتا از بازیکنای پالاس غایب خواهند بود. امیدوارم بتونیم از این وضعیت استفاده کنیم و بازی اول رو خوب شروع کنیم.
در مورد زینچنکو هم من منظورم گرون بودن بازیکن نبود اینکه بتونه تو دفاع جای تیرنی رو پر کنه. مثلا آرون هیکی از نظر من هم بهتر بود هم ارزونتر. در هرحال تو حمله زینچنکو قطعا بهتر از هیکی هست و ذهنیتش هم همونطور که میگید ذهنیت برنده است.

ارمین در 14/5/1401 | 19:15 گفت:

فصل جدید امیدوار کنندست به نظر
شروع خیلی مهمه
زینچکو از لحاظ گزینه خرید شاید انچنان تاپ تاپ نباشه ولی ذهنیت یه تیم قهرمان رو اگه با خودش بیاره خرید راضی کننده ایه . یکم از وسط زمین تو پست ژاکا و پارتی ترس دارم حقیقتا ولی بقیه قسمت های زمین تنوع زیاد داریم
امیدوارم تو خط دفاع ارتتا بین اون سه نفر یه تعادل ایجاد کنه و سالیبا رو حتما استفاده کنه

شروع یه فصل واقعا مهمه سالهاست افتضاح شروع می کنیم
امیدوارم یه 2-0 بزنیم امشب

ارمین در 14/5/1401 | 19:11 گفت:

https://arsenal.ir/blog/images/like.png

amirsenal در 14/5/1401 | 12:43 گفت:

اون سه تا شکست یه طرف، شروع فصل هم یک طرف. شش تا باخت الکی...