کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

دو مهره تاثیر گذار نیوکاسل، جنجو شلوی و مت ریچی که بدلیل مصدومیت از ناحیه ران و زانو، از شرایط بازی برای نیوکاسل به دور بودند برای بازی فردا مقابل آرسنال آماده خواهند بود.

🔸 بنیتز در این باره گفت:بسیار خوب است که شلوی و ریچی به تمرینات بازگشته اند. در تمرینات هرکدام از بازیکنان مصدومیتهای ریز و درشتی دارند و ما باید تصمیم بگیریم که چه کسی قادر به بازی کردن است و چه کسی نیست. اما هم ریچی و هم شلوی در ترکیب تیم فردا قرار خواهند داشت.آرسنال اما در حالی پس از سپری کردن وقفه بازیهای ملی، به سنت جیمزز پارک می آید که خوشبختانه هیچ مصدومیت تازه ای برای بازیکنان تیم پیش نیامده است. امری امیدوار است تا بتواند از مزایای خداحافظی اوزیل از تیم ملی، بخوبی بهره ببرد. او به تزگی پس از جنجالهای فراوان بدلیل عملکرد ضعیفش در جام جهانی و مسائل سیاسی از تیم ملی آلمان خداحافظی کرده است.

🔸 امری در این باره گفت: بازیکنانی که عادت دارند تا دروقفه های بازیهای ملی، بازی کنند، در بازیهای مهم از هویت و شخصیت خود دفاع میکنند و هنگامیکه یک بازیکن با بازیهای ملی خداحافظی می کند، من فکر میکنم که باز هم برای او سودمند است زیرا حالا مجال آنرا دارد تا صد در صد تمرکز خود را برای تیم باشگاهی خود بگذارد.دلیلی که مسوت برای من اهمیت دارد این است که او هر روزه بر سر تمرینات ما، تمرکز کاملی دارد و سه روز نیز به استراحت میپردازد. او مانند دیگر بازیکنان، بخوبی در تیم کار می کند و روابط خوبی را با باقی تیم دارد و همچنین باهم هستیم تا تیم را پیشرفت دهیم. من عملکرد او را کاملا زیر نظر دارم و اعتقاد دارم،او تمام تمرکز خود را برای تیم میگذارد.

🔹اخبار دو تیم
دو بازیکن نیوکاسل، جنجو شلوی و مت ریچی که بدلیل مصدومیت از ناحیه ران و زانو، از شرایط بازی برای نیوکاسل به دور بودند برای بازی فردا مقابل آرسنال آماده خواهند بود. با این حال، سالومون روندون و د آندره یلدین بدلیل حضور در تیم های ملیشان و دیر ملحق شدن به تیم، به احتمال فراوان در ترکیب اصلی بازی نخواهند بود.در آرسنال مصدوم جدیدی دیده نمیشود، ایوبی که بدلیل بیماری بازی قبل تیم را از دست داده بود، در دسترس خواهد بود. اما عده ای از بازیکنان آرسنال نیز در هفته گذشته برای تیم های ملیشان به میدان رفته اند و خستگی ناشی از آن را همراه خود دارند. سئاد کولاسیناچ( مصدومیت از ناحیه زانو)، لورن کوشیلنی ( مصدوم از ناحیه آشیل)، کارل جنکینسون ( مصدوم از ناحیه مچ پا) و اینزلی میتلند نایلز ( مصدوم از ناحیه پا) غایبان بازی فردا خواهند بود


🔹پیش‌بینی پل مرسون
تیم آرسنال هنوز کاملا شکل نگرفته است و به هر تیمی اجازه می دهد تا شانس برد بازی مقابلش را داشته باشد.با این حال نمی توان به نیوکاسل اعتماد داشت تا در مقابل تیمهای بزرگ نتیجه بگیرد. آنها قطعا مقابل آرسنال موقعیتهای زیادی نخواهد داشت. آرسنال قطعا دست بالا را خواهد داشت. نیوکاسل عقب می نشیند و دفاع می کند و آرسنال نیز سد دفاعی آنها را خواهد شکست.
پیش بینی پل مرسون: 2-1 به سود آرسنال
 

ثبت نظر شما
2+5=

نظرات کاربران

در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲۴ گفت »
1
بازی نیوکاسل
چک عالی عالی عالی
سوکراتیس عالی
ژاکا عالی
بلرین عالی
لاکازت خوب،خیلی خوب
توریرا خوب اما هنو کار داره

دیگر خبرهای آرسنال

خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند
 آرسنال 9 کریستال پالاس 0 Fa Cup
پیروزی پرگل توپچی ها در آخرین دیدار فصل ۲۰۲۰/۲۱

آخرین نظرات

اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩٩/۱۲/۲۸ نوشت :
تحلیل بسیار خوبی بود. لذت بردم.

مربوط به بررسی بازی آرسنال برابر تاتنهام
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی