کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

 

سرمربی آرسنال نگران است که هم بازیکنان و هم باشگاه ها از نتایج قوانین جدید متضرر شوند. نگرانی وی از این بابت است که ممکن است باشگاه های کوچک تر مجبور شوند بیش تر از توان خود هزینه کنند و برخی از بازیکنان بدون تیم باقی بمانند.

 

طبق این قوانین باشگاه ها مجبور هستند تا در فهرست خود نام 25 بازیکن را ثبت کنند که از این تعداد ، 17 بازیکن می توانند در خارج پرورش یافته باشند و بازیکنان زیر 21 سال نیازی نیست تا نامشان در این فهرست ثبت شود.

 

ونگر معتقد است که این قوانین ایده خوبی نیست : " من حامی آن نیستم. این قوانین در درجه اول تعداد زیادی از بازیکنان را بدون باشگاه می گذارد که این اولین نتیجه آن می باشد. در درجه دوم باعث می شود که باشگاه ها در اکثر اوقات در موقعیت ضعیفی قرار بگیرند."

 

ونگر افزود: " پیش از این ، زمانی که شما 25 بازیکن را در تیم داشتید ، هنگامی که یک بازیکن را می خریدید ، شما می دانستید که 26 بازیکن دارید ولی در حال حاضر شما باید یک بازیکن را از تیم خارج کنید. بنابراین اگر شما بازیکن با کیفیتی را در بازار نقل و انتقالات خریداری کنید مجبور هستید که از شر بازیکن دیگری خلاص شوید!"

 

وی در ادامه گفت: " شما پس از آن ، اطمینان ندارید که قادر به خرید بازیکن دیگری هستید یا خیر ، بنابراین من معتقدم که آن برای فوتبال و بازیکنان تصمیمی مصیبت بار خواهد بود و من از اینکه اتحادیه آن را پذیرفت کاملا شگفت زده ام. من اعتقاد دارم آن برای باشگاه ها نیز تصمیم بسیار بدی است."

 

ونگر خاطر نشان کرد: "به هر حال باشگاه های بزرگ 25 بازیکن سطح بالا دارند و شما با اتخاذ اینگونه تصمیمات ، قادر به متوقف ساختن آن نخواهید بود. زمانی که شما قبلا یک بازیکن را استخدام کرده اید و او مجبور است به باشگاه کوچکتری برود ، تنها دو حالت وجود دارد ، یا باشگاه کوچکتر مجبور از بیش از توان خود هزینه کند یا اینکه باشگاه بزرگ بخشی از مبلغ او را عهده دار شود. هر دو حالت راضی کننده نیست."

 

تگ ها

ثبت نظر شما
8+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال 2-1 چلسی (دوستانه)
روزی تلخ و شیرین برای بانوان آرسنال
با بیرث خرید جوان و جدید آرسنال آشنا شوید
دارنده توپ طلای لیگ زیر ۱۸ ساله ها در ترکیب توپچی ها
باشگاه آرسنال با بن وایت قرارداد بلند مدتی امضا کرد
آرسنال به بالاترین هدف این فصلش رسید
مصاحبه مفصل مانوم با سایت رسمی آرسنال
خودم را یک بازیکن تکنیکی میدانم و دوست دارم با همکاری هم تیمی هایم قفل مدافعان حریف را باز کنم ...
فریدا مانوم خرید جدید باشگاه آرسنال
استعداد بزرگ نروژی در ترکیب تیم بانوان

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی