کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

خرسندیم که اعلام کنیم یوناس ایدوال مربی سوئدی سابق روزنگارد به جمع توپچی ها پیوسته است. او با این تیم موفق شده به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند

این سرمربی ۳۸ ساله ابتدا هنگامی که ۲۳ سال داشت وظیفه هدایت یک تیم را برعهده گرفت و به عنوان دستیار سرمربی در تیم لاندس مشغول فعالیت شد. سه سال و نیم بعد و ایدوال به عنوان سرمربی اصلی عهده دار هدایت این تیم شد و در سال ۲۰۰۹ آنها را به قهرمانی لیگ دسته دوی سوئد رساند.
 
پس از آن ایدوال به فوتبال بانوان رو آورد و ابتدا به عنوان دستیار و بعد سرمربی سکان هدایت روزنگارد را به دست گرفت و دو قهرمانی متوالی لیگ در سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ برای این تیم سوئدی به ارمغان آورد.
 
ایدوال همچنین مدتی کوتاهی را به عنوان دستیار هنریک لارسن در هلسینگبورگس سپری کرد و سپس بازگشت او به روزنگارد با کسب جام های بیشتر همراه بود؛ قهرمانی جام حذفی سوئد در سال ۲۰۱۸ و قهرمانی لیگ سوئد در ۲۰۱۹.
 
این سرمربی جوان در مصاحبه با سایت باشگاه این گونه از برنامه هایش برای آرسنال یاد کرد: 
 
''از پذیرش این مسئولیت احساس افتخار میکنم. آرسنال تاریخی غنی دارد و از دیگر تیم های بانوان انگلیس موفق تر است. هدف من این است که به این افتخارات بیفزایم.''
 
"پیروزی اهمیت بسیاری دارد و ما برای کسب آن تمام تلاشمان را میکنیم، اما این که ارزش ها را در نظر بگیریم و هر روز برای دفاع از نشان باشگاه و غرور آن بجنگیم هم مهم است. بی صبرانه منتظرم اینها را در آرسنال محقق کنم."
 
ونکاتشام در باره سرمربی جدید تیم بانوان : 
 
''یوناس ایدوال گزینه برجسته ای بود که  برای این نقش درنظر گرفتیم. ما فکر میکنیم او برای سرمربیگری تیم بانوان آرسنال می‌تواند بسیار مناسب باشد. این مسئله ی مهمی بود که ما شخص مناسبی را در خارج و داخل زمین
برای نمایندگی باشگاه پیدا کردیم.''
 
"او سبکی را به نمایش خواهد گذاشت که هواداران آرسنال دوستش دارند. او فوتبال تهاجمی و جذاب با ضرباهنگ سریع را می پسندد. در مذاکرات و تعاملاتی که با یوناس داشتیم متوجه شدیم او عمیقاً علاقه داشت به آرسنال بیاید و عضوی از این باشگاه و آینده آن باشد. او میخواهد کمک کند تا به اهداف بلندپروازانه مان برسیم، بنابراین ما هم خوشحالیم که او اینجاست."

ثبت نظر شما
16+5=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید
اولین مصاحبه لوکونگا با سایت رسمی آرسنال
اگر آنری اسطوره آرسنال معرفم بوده باشد برایم خیلی خوب است
سامبی لوکونگا به آرسنال پیوست
صحبت های ادو ، آرتتا و لوکونگا پس از پیوستن به آرسنال
اسمیت رو می‌ماند، اما وضعیت ویلوک به شفافیت نیاز دارد
هافبک آرسنال لاغرتر شده است. سبایوس و اودگارد به مادرید بازگشته‌اند و ژاکا هنوز در تعطیلات پس‌از یورو ٢٠٢٠ به‌سر می‌برد و موجب می‌شود ویلوک، توماس پارتی، محمد الننی و اینزلی میتلند نایلز تنها گزینه‌های خط میانی آرسنال باشند

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی