کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

 

در مورد آمادگی فابرگاس :

"سسک بازگشته است.او به مقداری زمان نیاز داشت تا دوباره به فرم خود بازگردد اما من 100 % متقاعد شده ام که او بیش از هر زمان دیگری متمرکز ،با انگیزه و مصمم است که تیم را برای رسیدن به موفقیت رهبری کند.

من همیشه گفته ام که اگر یک بازیکن در فینال جام جهانی بازی کند ، شما فقط در ماه نوامبر می توانید او را کاملا آماده ببینید نه قبل از آن. من این مورد را در پتیت و ویرا تجربه کردم.

سسک اکنون چابک و با استقامت است. او از محدودیتی که در ذهنش داشت رها شده است و دیگر ترسی از صدمه دیدن همسترینگش ندارد.

او هنوز اندکی در تصمیم گیری ها و بازی سازی خود در مقابل دروازه حریف ، فاقد سرعت عمل است. او در 95 درصد از آمادگی خود به سر می برد.

اما بازی به بازی شما سسک واقعی را خواهید دید. شاید هم این اتفاق در بازی رو یکشنبه بیافتد.

و آن 5 درصد باقی مانده از آمادگی اش ، تفاوت بزرگی را ایجاد خواهد کرد. او سال گذشته 15 گل زد و 18 پاس گل داد. تفاوت پاس ها در چه چیزی است؟ گاهی اوقات آن 1 اینچ است!

من احساس کردم که در بازی مقابل ولوز ما فابرگاس متفاوتی را دیدیم. او متمرکز و با انگیزه بود و او می خواست که همه چیز را بدون هیچ محدودیتی ارائه دهد. او پیش از این بازیکنی کاملا متفاوت بود. این بدان معنی است که او در بازی بعدی آماده تر خواهد بود.

و همچنین باید بگویم که من شدیدا تحت تاثیر نگرش او در این فصل قرار گرفته ام. زمانی شما به این فکر می کنید که او 23 ساله است ، او قهرمانی در جام جهانی و همچنین حرف و حدیث ها و سرخوردگی در تابستان را توانست پشت سر بگذارد.

زمانی که شما حرفه ای عمل نکنید ، مردم سریعا انتقاد خواهند کرد اما اگر شما مانند او (فابرگاس) کاملا حرفه ای رفتار کنید آن زمان مردم نیز به آن اعتراف خواهند کرد."

در مورد حرف و حدیث های مطرح شده پیرامون تکل خطرناک فابرگاس در دیدار برابر ولوز:

" آنها می توانند به خودشان توجه کنند.

ما تیم کثیفی نیستیم. شما حتی می توانید مردمی را پیدا کنید که با وجود اینکه به آرسنال علاقه ای ندارند ،نمی گویند که ما تیم کثیفی هستیم. 


این برای من شگفت انگیز است که ما 4 کارت قرمز را دریافت کرده ایم. ما متعهد هستیم و زمانی که با یک بازی فیزیکی مواجه می شویم ، مجبور هستیم که به خوبی پاسخ دهیم."

در مورد اهمیت دیدار مقابل اورتون :

"اگر شما به تیم های میانه جدول نگاهی بیندازید ،آنها کاملا ترسناک هستند و اورتون یکی از آن تیم هاست.

ما از موقعیتی که در آن هستیم خوشحال هستیم اما از بعضی موارد نیز متاسفیم. ما در مقابل نیوکاسل و وست بروم شکست خوردیم که اگر 3 امتیاز یکی از آن دیدار ها را به امتیازات ما اضافه کنید، شما می بینید که ما می توانستیم در چه جایگاهی باشیم.

من متقاعد شده ام که ما پتانسیل و روحیه خوبی داریم. ما آن را دوباره در مقابل ولوز نشان دادیم. ما به اورتون می رویم و می خواهیم تعهدی مشابه با آنچه را که در دیدار مقابل ولوز نشان دادیم ، به نمایش بگذاریم."

در مورد اینکه آرسنال از همه تیم های دیگر ، در خارج از خانه بهتر نتیجه گرفته است :

" دلیل واضحی برای آن وجود ندارد. گاهی اوقات شما به خارج از خانه می روید که آن بستگی زیادی به اولین نتیجه ای که شما در آن فصل کسب کرده اید دارد. در ورزشگاه امارات ما این احساس را داریم که ، " ok ، ما بازی را خواهیم برد " . شاید مشکل همین است. اما آن در همه جا یکسان است.ما در خانه مبارزه می کنیم اما تیم هایی مانند تاتنهام نیز در خانه مبارزه می کنند."

در مورد اینکه تیم از نظر روانی آسیب پذیر است :

" من اعتقاد ندارم که از نظر روانی شکننده ایم. اگر شما به تیم های بسیار خوبی که در میانه جدول قرار دارند نگاهی بیاندازید ، من فکر نمی کنم که ما خیلی شکننده و آسیب پذیر باشیم.

اگرچه ، ما اخیرا در خانه کمی ناامید کننده ظاهر شده ایم. در مقابل نیوکاسل تعهد متعادلی نداشتیم ( در مقاطعی از بازی تعهد لازم را نداشتیم ) اما ما از شروع فصل در بازی های خارج از خانه نشان داده ایم که این ویژگی را داریم.

حتی زمانی که ما به چلسی باختیم ، من فکر می کنم که ما با بدشانسی باختیم . این در خانه است که ما امتیازات را احمقانه از دست می دهیم!"

تگ ها

ثبت نظر شما
0+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید
اولین مصاحبه لوکونگا با سایت رسمی آرسنال
اگر آنری اسطوره آرسنال معرفم بوده باشد برایم خیلی خوب است
سامبی لوکونگا به آرسنال پیوست
صحبت های ادو ، آرتتا و لوکونگا پس از پیوستن به آرسنال
اسمیت رو می‌ماند، اما وضعیت ویلوک به شفافیت نیاز دارد
هافبک آرسنال لاغرتر شده است. سبایوس و اودگارد به مادرید بازگشته‌اند و ژاکا هنوز در تعطیلات پس‌از یورو ٢٠٢٠ به‌سر می‌برد و موجب می‌شود ویلوک، توماس پارتی، محمد الننی و اینزلی میتلند نایلز تنها گزینه‌های خط میانی آرسنال باشند

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی