کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

این بازیکن 18 ساله یکی از یاران دعوت شده از سوی هاجسون برای حضور در یورو2012 میباشد.او در حالی به تیم ملی دعوت شده که کمتر از یکسال از اولین بازی اش برای آرسنال گذشته است.

چمبرلین از نظر هواداران یکی از آینده دارترین استعدادهای اروپا و انگلیس است و از او انتظار میرود در ترکیب تیم ملی بار دیگر عملکرد چشم نوازی از خود به نمایش گذارد.این بازیکن جوان مطمئن است که می تواند این کار را انجام دهد.

چمبرلین میگوید:"راهی که من میبینم این است ،اگر شما می خواهید فوتبال بازیکنید،باید بخواهید برای تیمهایی مثل آرسنال بازی کنید،و همچنین باید بخواهید برای کشوری مثل انگلیس بازی کنید."
"این احمقانه است که بخواهید این قبیل کار ها را انجام دهید و انتظار نداشته باشید که مردم انتظار استاندارد های بالا داشته باشند . مردم از شماحمایت می کنند اما همینطور انتظار دارند که شما موفق باشید و من فکر می کنم این همه مسئله است . شما باید مقداری فشار داشته باشید اما در زمان مشابه نمی توانید در اینباره تهییج شوید . فوتبال ،فوتبال است."

"این مثل یک خواننده است.زمانیکه آنها بر روی سن میروند،جمعیت از آنها انتظار یک عملکرد خوب دارند.در فوتبال نیز زمانیکه ما داخل زمین میرویم،مردم انتظار دارند موفق شویم.
همه ما تنها داریم تلاش میکنیم و اطمینان داشته باشید که ما بهترین عملکرد را ارائه میدهیم.ما می خواهیم تنها سخت کار کنیم و خودمان را نشان دهیم."

ترکیب هاجسون شامل تعداد زیادی چهره آشناست اما چمبرلین تنها جوان این ترکیب نیست.او معتقد است در تیم ملی شاهد طلوع خورشید جدیدیخواهیم بود.

" با آمدن روی هاجسون همه می دانند مربی واقعا موفقی است.او خیلی چیزها را در این فصل با وست برومویچ ثابت کرد."
"در حال حاضر در این تیم تعدادی بازیکن جوان با بازیکنان باتجربه زیادی ترکیب شده اند.که این بسیار امیدوار کننده است.شما هنوز به خاطر دارید بازیکنانی مثل ویلشر که مصدوم است و همینطور والکر که او هم مصدوم شده است.در حال حاضر تعداد زیادی جوان آینده دار در انگلیس وجود دارد که این یکنگاه مثبت است."

" من امیدوارم این یک شروع تازه باشد و امیدوارم ما بتوانیم اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.در یک یادداشت شخصی من خوشحال هستم که قسمتی از این تیم هستم.با آمدن یک مربی جدید و من یک عضو جدیدی از این ترکیب هستم و این تنهاواقعا خوب است که قسمتی از آن هستم."

تگ ها

ثبت نظر شما
1+4=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

مهمترین اتفاقات تیم بانوان آرسنال در سال 1401
قهرمانی، حق خوری، لیگ قهرمانان...
تیری آنری پیشنهاد سرمربی گری تیم ملی زنان فرانسه را رد کرد
تیری آنری منتظر جایگاه سرمربی تیم ملی فوتبال آمریکاست و پیشنهاد فرانسه را رد کرده تا گزینه های خود را زنده نگه دارد
آرسنال چگونه با جنگ سوریه مقابله می کند
در دوازدهمین سالگرد شروع جنگ سوریه، برنامه‌ای به نام "مربیگری برای زندگی" که یک برنامه فوتبال محور است...
لیا ویلیامسون : باید بی رحم باشیم.
لیا ویلیامسون در پی برتری فوق العاده تیم ما در مسابقه ای عالی مقابل ردینگ در شب یکشنبه، عملکرد تیممان را تحسین کرد.

آخرین نظرات

بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
ترجمه ضعف های فراوانی دارد ولی از این بابت که بخش مهمی از باشگاه یعنی تیم زنان آرسنال را تا حدی معرفی میکند مطلبی بسیار مهم است. سهم مطالب مربوط به باشگاه زنان آرسنال باید بسیار بیشتر از این باشد.

مربوط به کاپیتان کیم لیتل درباره انگیزه هاش می گوید
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
انتقاد دارم از مدیران سایت. مطلب ضدزنی که کاربر محترم منتشر کرده نه تنها نباید منتشر بشه بلکه باید به نویسنده تذکر جدی داده بشه. فکر میکنم ادمین سایت به خوبی می دونه در خیلی از کشورها انتشار چنین دید...

مربوط به المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
به نظرم میشد ترجمه بهتری ارایه کرد. و لازم بود منبع ذکر بشه. جزییات زیباشناختی فکر نمی کنم معادل مناسبی باشه برای چیزی که نویسنده میخواد منتقل کنه. البته در کل مطلب خوبی بود. ترجمه کردن به هیچ وجه سا...

مربوط به می‌توان مارتینلی را از فوتسال جدا کرد، اما فوتسال از او جدا نمی‌شود
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
آرسنال چند ساله در خرید و فروش بازیکنان خوب عمل نکرده. و حتی امسال که نیاز شدیدی در نیم فصل به خرید بازیکنان و تقویت اسکواد داشت فقط تروسار و جورجینیو رو خرید و نتونست مهاجم نوک خوبی بخره. امیدوارم آ...

مربوط به آیا ادو فروشنده خوبی خواهد بود؟
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی