کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

این بازیکن 18 ساله یکی از یاران دعوت شده از سوی هاجسون برای حضور در یورو2012 میباشد.او در حالی به تیم ملی دعوت شده که کمتر از یکسال از اولین بازی اش برای آرسنال گذشته است.

چمبرلین از نظر هواداران یکی از آینده دارترین استعدادهای اروپا و انگلیس است و از او انتظار میرود در ترکیب تیم ملی بار دیگر عملکرد چشم نوازی از خود به نمایش گذارد.این بازیکن جوان مطمئن است که می تواند این کار را انجام دهد.

چمبرلین میگوید:"راهی که من میبینم این است ،اگر شما می خواهید فوتبال بازیکنید،باید بخواهید برای تیمهایی مثل آرسنال بازی کنید،و همچنین باید بخواهید برای کشوری مثل انگلیس بازی کنید."
"این احمقانه است که بخواهید این قبیل کار ها را انجام دهید و انتظار نداشته باشید که مردم انتظار استاندارد های بالا داشته باشند . مردم از شماحمایت می کنند اما همینطور انتظار دارند که شما موفق باشید و من فکر می کنم این همه مسئله است . شما باید مقداری فشار داشته باشید اما در زمان مشابه نمی توانید در اینباره تهییج شوید . فوتبال ،فوتبال است."

"این مثل یک خواننده است.زمانیکه آنها بر روی سن میروند،جمعیت از آنها انتظار یک عملکرد خوب دارند.در فوتبال نیز زمانیکه ما داخل زمین میرویم،مردم انتظار دارند موفق شویم.
همه ما تنها داریم تلاش میکنیم و اطمینان داشته باشید که ما بهترین عملکرد را ارائه میدهیم.ما می خواهیم تنها سخت کار کنیم و خودمان را نشان دهیم."

ترکیب هاجسون شامل تعداد زیادی چهره آشناست اما چمبرلین تنها جوان این ترکیب نیست.او معتقد است در تیم ملی شاهد طلوع خورشید جدیدیخواهیم بود.

" با آمدن روی هاجسون همه می دانند مربی واقعا موفقی است.او خیلی چیزها را در این فصل با وست برومویچ ثابت کرد."
"در حال حاضر در این تیم تعدادی بازیکن جوان با بازیکنان باتجربه زیادی ترکیب شده اند.که این بسیار امیدوار کننده است.شما هنوز به خاطر دارید بازیکنانی مثل ویلشر که مصدوم است و همینطور والکر که او هم مصدوم شده است.در حال حاضر تعداد زیادی جوان آینده دار در انگلیس وجود دارد که این یکنگاه مثبت است."

" من امیدوارم این یک شروع تازه باشد و امیدوارم ما بتوانیم اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.در یک یادداشت شخصی من خوشحال هستم که قسمتی از این تیم هستم.با آمدن یک مربی جدید و من یک عضو جدیدی از این ترکیب هستم و این تنهاواقعا خوب است که قسمتی از آن هستم."

تگ ها

ثبت نظر شما
2+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

باشگاه آرسنال با بن وایت قرارداد بلند مدتی امضا کرد
آرسنال به بالاترین هدف این فصلش رسید
مصاحبه مفصل مانوم با سایت رسمی آرسنال
خودم را یک بازیکن تکنیکی میدانم و دوست دارم با همکاری هم تیمی هایم قفل مدافعان حریف را باز کنم ...
فریدا مانوم خرید جدید باشگاه آرسنال
استعداد بزرگ نروژی در ترکیب تیم بانوان
آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی