کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

تونی پولیس، سرمربی تیم راگبی استوک، پس از تکل وحشیانه رایان شاوکراس که ساق پای نوجوان 19 ساله ی آرسنال را نابود کرد، از بازیکنش دفاع کرد و گفت:" به هیچوجه امکان ندارد که او به بازیکنی صدمه برساند!!!! او اصلا بازیکن خشن و کثیفی نیست!" اما آیا واقعا اینگونه است؟!! تاریخ خود سخن می گوید:

در سال 2007، رایان شاوکراس، با تکلی خشن قوزک پای مهاجم وقت آرسنال،فرنی جفرز را شکاند تا استارت وحشیگری های خود را زده باشد!پس از همان حرکت خشنش بود که بسیاری از روزنامه نگاران شروع به زیر سوال بردن اخلاق ورزشی این بازیکن انگلیسی کردند! اما این پایان کار نبود!
در ماه نوامبر سال 2008، باز هم جناب شاوکراس آدبایور را خارج از زمین بازی با تکلی خشن بدرقه کرد تا مهاجم آن روزها آماده ی آرسنال 3 هفته خانه نشین باشد! در آن بازی آرسنال مورد هجوم تکل های بسیار خشنی واقع شد، تا جایی که صبر ونگر صبور هم لبریز شد و در مصاحبه ای صراحتا از بازیکنان استوک انتقاد کرد و گفت:" آیا فکر می کنید زمانی که دلاپ به روی والکات تکل رفت، برای توپ رفته بود؟! یا شاوکراس با تکل زدن آدبایور، آن هم خارج از زمین بازی قصد داشت تا توپ را بگیرد؟!! همه ی این بازیکنان از قصد مصدوم شده اند!"

به هر حال با حضور امثال شاوکراس در لیگ برتر، لیگی که خود را برتر می داند ولی داورانی برتر ندارد تا بتوانند این لیگ را برترین کنند، ساق های هیچکس در امان نیست! از نوجوانان 19 ساله گرفته، تا ستارگان با تجربه و سال خورده!بلاخره کسی باید فکری برای اینچنین وحشیگری هایی بکند. تا کی امثال این بازیکنان که زمین فوتبال را با زمین گاوبازی اشتباه می گیرند، با استوک های خود آینده ی جوانان آینده دار را در معرض نابودی قرار دهند؟! آیا این لیگ قانون ندارد؟! آیا نظارتی بر روی آن وجود ندارد؟! آیا قدرت مقابله با چنین خطاهایی را ندارند؟آیا نمی توانند چنین بازیکنانی را با جرایم سنگین جریمه کنند؟!از این قبیل سوال ها بسیار است! اما سوال اصلی این است، آیا واقعا مسئولین امر، خواستار محو کردن چنین بازیکنانی هستند یا واقعا دست هایی در پشت پرده است؟ چیزی که ونگر به آن اعتقادی راسخ دارد....
لینک دانلود تکل شاوکراس بر روی آدبایور در لینک هایبوری موجود است.

تگ ها

ثبت نظر شما
7+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی