loading
در حال بررسی درخواست شما
Arsenal

جام بزرگ پلي استيشن وxbox

شور و هیجان در یک شهریور داغ
تمرینات را جدی بگیرید . دومین دوره جام بزرگ در راه است . دوستداران پلی استیشن و ایکس باکس و البته عاشقان فوتبال 
اینجا قرار است اتفاقی ویژه رخ دهد : یک جام بزرگ در زیباترین سینمای شهر !
پردیس سینما گالری ملت از روز 12 شهریور ماه پذیرای دوستداران فوتبال و گیم خواهد بود .مسابقاتی که شامل 4 رشته خواهد بود : هر دو بازی FIFA 12 و PES2012 بر روی هر دو کنسول پلی استیشن و ایکس باکس 
جام پی اس باکس به مانند اولین دوره یک ویزگی منحصر به فرد دارد : شما اینجا با یک مسابقه حذف نخواهید شد و حداقل سه بازی انجام می دهید ! 
این روش که البته ترافیک سنگینی از نظر تعداد مسابقات و افزایش هزینه ها برای برگزارکنندگان ایجاد می کند فقط جهت افزایش شانس و لذت شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است .
به یاد دارید که اولین دوره این مسابقات در اسفند ماه گذشته در مجموعه ورزشی انقلاب با حضور 700 شرکت کننده برگزار شد . این رقابتها در شش روز پیگیری و بالغ بر 1200 مسابقه در 4 رشته انجام شد . میزان جوایز نقدی اولین دوره این رقابتها 6 میلیون تومان بود اما ....
میزان جوایز دومین دوره حداقل 12 میلیون تومان است . یعنی دو برابر اولین دوره . البته طی روزهای برگزاری این مسابقات قرار است هر روز به قید قرعه جوایز نفیسی به حاضران در سالن اهدا شود . این را هم در نظر داشته باشید در صورت فراهم شدن شرایط بهتر ، امکان افزایش جوایز وجود دارد . میزان دقیق جوایز و تقسیم آنها به 4 رشته در فاصله 4 روز به شروع مسابقات از طریق سایت رسمی مسابقات اعلام می شود .
در زیر اطلاعاتی مربوط به دومین دوره مسابقات را مطالعه خواهید کرد . ضمن اینکه راهنمای ثبت نام هم در ادامه به صورت مفصل تقدیم شما می گردد . سعی شده است که شیوه ثبت نام در مسابقات به راحت ترین روش ممکن صورت بگیرد . شما برای آشنایی کامل با جام بزرگ پی اس باکس ابتدا به سایت ثبت نام مراجعه کنید و به ترتیب زیر عمل کنید :
1 - اول از همه بخش مسابقات را مطالع کنید
2 - حالا نوبت بخش مقررات است . بخشی که شامل قوانین عمومی و قوانین فنی مسابقات است . این بخش بسیار مهم است و مطالعه آن برای شرکت کنندگان واجب . در نظر داشته باشید که ثبت نام شما در مسابقات به منزله تایید و پذیرش همه این قوانین خواهد بود .
3 - بعد از مطالعه بخش مقررات به سراغ بخش تنظیمات بروید . شما در این بخش می توانید تنظیمات مربوط به دو بازی FIFIA 12 و PES2012 را مطالعه کنید .
4 - بعد از مطالعه سه بخش فوق حالا می توانید به صفحه ثبت نام مراجعه کنید . در ابتدای صفحه لینک راهنمای ثبت نام وجود دارد و شما با کلیک بر روی این گزینه می توانید به طور کامل با شیوه ثبت نام در جام پی اس باکس آشنا بشوید .
آدرس سایت رسمی جام پی اس باکس : 
WWW.Psbox.Ir 

دومین دوره جام بزرگ پی اس باکس 
زمان : 12 - 17 شهریور ماه 1391
مهلت ثبت نام : 14 مرداد - 5 شهریور 1391
هزینه ثبت نام : 
از تاریخ 14 لغایت 25 مرداد : 35 هزار تومان
از تاریخ 25 مرداد لغایت 5 شهریور 40 هزار تومان
مکان : سینما پردیس ملت  

نشانی : نشانی : تهران، خیابان ولی عصر، بزرگراه نیایش، روبروی  اتوبان کردستان


توجه : تحت هیچ عنوان مسئولان سینما گالری ملت درباره این مسابقات پاسخگوی تلفنی و حضوری شما نخواهند بود . بنابراین به هیچ وجه با بخش اداری سینما تماس نگیرید . برای ارتباط با مسئولان جام پی اس باکس می توانید به بخش تماس با ما در سایت مسابقات مراجعه کنید .


شیوه مسابقات در هر 4 رشته


هر شرکت کننده ابتدا در گروههای 4 نفره به صورت دوره ای به رقابت می پردازد . از هر گروه 2 تیم به مراحل حذفی راه می یابند . مراحل حذفی تا 16 نفر برتر به صورت تک حذفی برگزار می شود . از 16 نفر تا پیش از فینال  ، مسابقات به صورت رفت و برگشت برگزار می شود . مسابقات رده بندی هم به  صورت رفت و برگشت انجام می گیرد . فقط مرحله فینال به صورت سه بازی خواهد بود که نفر قهرمان باید دو مسابقه از سه مسابقه را حداقل پیروز بشود


 هر شرکت کننده حداقل سه مسابقه انجام می دهد


  مسابقات بر روی تلویزیون ال سی دی ( حداقل 32 اینچ و حداکثر 42 اینچ ) انجام می گیرد


تعداد همراهان مجاز : 1 نفر


 باید به همراه شرکت کننده وارد مجموعه بشوند و نمی توانند جداگانه و بدون همراهی شرکت کننده به سالن مسابقات وارد شوند . بانوان محترم که همراه شرکت کنندگان باشند شامل این قانون نخواهند بود و می توانند شرکت کننده خود را بدون سقف مجاز همراهی کنند .


ساعت برگزاری


تمام سعی برگزارکنندگان بر این است که مسابقات در ساعتهای 14 تا 24 شب برگزار بشود اما این احتمال وجود دارد که در صورت ترافیک در مسابقات تعدادی از بازیها در مرحله حذفی از ساعت 10 صبح آغاز بشود . بنابراین در نظر بگیرید که مسابقات بین ساعتهای 10 صبح تا 24 شب برگزار خواهد شد 


شیوه پرداخت هزینه ثبت نام


1 – پرداخت آنلاین از طریق همین سایت و در بخش ثبت نام


2 – پرداخت کارت به کارت به شماره کارت


7384- 0848- 1290 - 6274


بانک اقتصاد نوین به نام مهدی رشیدیان


( افرادی که پرداخت کارت به کارت انجام می دهند باید بلافاصله 4 رقم آخر کارت بانکی پرداخت کننده را به همراه کد پیگیری ( یک کد 6 رقمی که بر روی همه رسید های بانکی وجود دارد ) به همراه تاریخ و ساعت دقیق پرداخت را به همراه مشخصات ( نام ، نام خانوادگی ، کد ملی و کد رهگیری که سایت مسابقات در پایان مرحله ثبت نام اعلام کرده است ) را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند :


Bank@psbox.ir


 


در صورتی که اطلاعات پرداختی به آدرس ایمیل فوق ارسال نشود حتی با وجود پرداخت از حضور شرکت کننده در مسابقات معذور خواهیم بود.


  ظرفیت پارکینگ سینما گالری پردیس ملت به خصوص در ساعتهای 19 به بعد به شدت محدود است . بنابراین حتی الامکان از وسایل نقلیه عمومی برای رفت و آمد استفاده کنید . از جمله دلایل مهم انتخاب این مکان برای برگزاری مسابقات نزدیکی به خط ناوگان اتوبوسرانی در خیابان ولیعصر است )


در طول روزهای برگزاری مسابقات ستاره های فوتبال و سینمای ایران هم در کنار شرکت کنندگان به رقابت خواهند پرداخت


______________________________________________________


 


اخبار این مسابقات را در روزهای  ثبت نام و  در مرحله انجام مسابقات ، می توانید به صورت روزانه از طریق سایت گل و سایت رسمی مسابقات دنبال کنید .


در صورتیکه کمیته مسابقات اطلاعیه و اخبار تازه ای منتشر کند به صورت زیر نویس در صفحه اول سایت اطلاع رسانی خواهد شد


بعد از ثبت نام مدام با سایت بازیها در ارتباط باشید . برنامه بازیها و ساعت مسابقات بلافاصله بعد از پایان مهلت ثبت نام بر روی سایت قرار خواهد گرفت .


کد رهگیری که سایت بلافاصله بعد از تکمیل مراحل ثبت نام در اختیار شما می گذارد را به یاد داشته باشید . این کد با یکی از حروف xf , xp , pf . pp آغاز می شود و به دنبال این حروف یک شماره 4 رقمی وجود دارد .


 


 

آخرین اخبار آرسنال

جزئیات بلاگ

عشق است ارسنال

ارسنالي بودم هستم خواهم بود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۱/۵/۱۸
بازدید پست : ۸۶۴ بار
کل بازدید: ۲۵,۵۱۷ بار
این صفحه را به اشتراک بگذارید
بازی بعدی آرسنال
بورنموث
بورنموث
VS
آرسنال
آرسنال
لیگ برتر - دین کورت
۱۴۰۲/۷/۸ ۱۷:۳۰
بازی قبلی آرسنال
برنتفورد
برنتفورد
0 - 1
آرسنال
آرسنال
لیگ های دیگر -
۱۴۰۲/۷/۵ ۲۲:۱۵