loading
در حال بررسی درخواست شما
Arsenal

خرید الیویر جیرود ( Oliver Giroud ) ؟الیویر جیرود ( Oliver Giroud ) مهاجم تیم مونتپلیر ( Montpellier ) تاکنون نمایش قابل قبولی از خود بر جای گذاشته است . پس از تحسین کردن آرسنال ، به نظر می رسد که همه چیز برای انتقال او در تابستان فراهم است . او کسی است که بایستی مورد تایید آرسن ونگر قرار بگیرد . جیرود 25 ساله ، کمتر از 6.4 اینچ بلندی و شخصیت قوی و الهام بخشی دارد . علاوه بر بازی در نقش مهاجم مرکزی ، او در داخل و خارج محوطه جریمه بسیار خطرناک و زهردار است . او همچنین ، علاوه بر شوت زن بودن ، چالاکی خاصی در به ثمر رساندن گل نیز دارد . ضربات آزاد خوبی دارد ، کنترلش فوق العادست و هنگام استفاده از سر ، قوی ، سریع و چالاک است . بطور خلاصه ، او همان کسی است که آرسنال در این برهه از زمان به آن احتیاج دارد .
جیرود کار خود را در گرنوبل ( Grenoble ) قبل از حضور قرضی در ایسترس ( Istres ) ، آغاز کرد ، جایی که رکود قابل توجهی از خود بر جای گذاشت ، 14 گل در 33 بازی . حضور ناگهانی او در این مسابقات ، شوک بزرگی برایش بود ولی او پاسخ اعتماد آنها را با به ثمر رساندن 24 گل در 44 بازی به خوبی داد . هم چنین کار خود را به عنوان دومین گلزن لیگ به پایان برد و جایزه بازیکن سال در این بخش را نیز به خود اختصاص داد .

طولی نکشید که باشگاه های لیگ 1 به سراغ او امدند و در سال 2010 تیم مونتپلیر به سراغ او آمد و قراردادش را محکم کاری کرد . از ان زمان او تبدیل به یک پدیده شده است و نام جدیدش ‘le buteur de charme’ ( مهاجم افسونگر ) به اندازه رکود گلزنی اش خوب به نظر می رسد . او حتی باتوجه به شرایط جسمانی بدی که داشته است ، 28 گل در 60 حضورش در بالاترین مسابقات ، از خود برجای گذاشته است که نشان می دهد عملکرد او دچار افت نشده است و عملکرد اخیرش نیز نشان می دهد که او روز به روز در حال پیشرفت است .

" Talksport " این هفته گزارش داده است که مهاجم بین المللی فرانسوی چشم های خود را به شمال لندن دوخته است و گفته است : " من عاشق حال و هوای فرانسوی و جو تماشگران حاکم در آرسنالم . آنها همیشه بازیکنانشان را حمایت می کنند . "

هر چند وقتی از او در مورد اینکه آیا با آرسنال مذاکره کرده است ، سوال شد ، اذعان کرد که " تا این لحظه ، به خاطر احترام به باشگاهم هنوز در مورد آینده ام تصمیمی نگرفته ام ولی بزودی در مورد اینکه چه چیز به نفع هر دو طرف است ، تصمیم خواهیم گرفت . " 

جیرود علاوه بر ایفای نقش به عنوان مکمل و پشتیبان رابین ونپرسی ، گزینه های متعددی به آرسنال خواهد داد که هر دفاع لیگ برتری را آسیب پذیر خواهد کرد . در حال حاضر ، او به عنوان مهاجم نوک در سیستم 4-3-2-1 بازی می کند ، اما او به راحتی می تواند ( درحملات ) به رابین ونپرسی بپیوندد و این تاثیرات زیادی برای آرسنال به همراه دارد ، بطوریکه که او حس تهدید آمیز بودن و غافلگیری را به آرسنال می دهد ، چیزی که در آرسنال گم شده است . او فردی پر تلاش است و برای تیمش سخت کار می کند ، او به طور حتم ، از هیچ چالشی نمی ترسد .

ارزیابی کردن او کاری دشوار است و حتی با آگاهی از سیاست های ونگر ، این امر قدری دشوارتر نیز می گردد ، هر چند باشگاه از علاقه او استقبال کرده است . اگر باور داشته باشیم که 16 میلیون یورو ، رقم فسخ قراردادش حقیقی است ، که این طور نیز به نظر می رسد ، چرا که گیلس گریماندی ( Gilles Grimandi ) هم اکنون در موارد متعددی در مرکر توجه قرار گرفته است . اگر آرسنال کسی را در این تابستان به خدمت بگیرد ، این باید و می تواند شخص مورد نظر باشد .

این هم ویدئویی از نمایش های جیرود :
http://www.rodfile.com/mj65bimfv7s2/Just_Arsenal_News_-_Why_Arsenal_MUST_buy_Olivier_Giroud_%28Plus_Video%29.mp4.html

Source : http://justarsenal.com/why-arsenal-must-buy-olivier-giroud-plus-video/12798

==================================================

به نقل از    تاتنهام و آرسنال ،  برای خرید این مهاجم فرانسوی با هم رقابت می کنند ...

آخرین اخبار آرسنال

جزئیات بلاگ

مانژان :" ام ویلا به رئال یا آرسنال می رود "

احتمال دارد که یان ام ویلا در رئال مادرید یا آرسنال بازی کند . این چیزی است که هم تیمی ها در رن یعنی کاندر مانژان می گوید . مانژان گفت :" هر چند که ممکن است است به انگلیس برود اما لیگ اسپانیا را هم دوست دارد . هنوز تصمیمی نگرفته ، فکر نکنم در ژانویه برود اما در تابستان به رئال با آرسنال می رود . " وی افزود :" باشگاه های بزرگ او را می خواهند و آینده درخشانی دارد ، می تواند یکی از بهترین بازیکنان جهان شود ." در ادامه گفت :" بازیکن فوق العاده ایست ، درون تمرینات کارهای فوق العاده ای انجام می دهد ، شایستگی حضور در هر تیمی در جهان را دارد . یک بازیکن کامل که دید و تکنیک بالایی دارد ."

تاریخ انتشار : ۱۳۹۰/۱۲/۱۹
بازدید پست : ۱,۸۶۸ بار
کل بازدید: ۳۸,۱۹۶ بار
این صفحه را به اشتراک بگذارید
بازی بعدی آرسنال
آرسنال
آرسنال
VS
لیدزیونایتد
لیدزیونایتد
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۲/۱/۱۲ ۱۷:۳۰
بازی قبلی آرسنال
آرسنال
آرسنال
4 - 1
کریستال پالاس
کریستال پالاس
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۱/۱۲/۲۸ ۱۷:۳۰