loading
در حال بررسی درخواست شما
Arsenal

شک نکنید در ژانویه خرید بزرگ داریم

شاید هواداری نباشه که اگه برگردیم به عقب و بازی های بی عیب و زیبای روسیچکی رو تو دورتموند یاد نداشته باشه و بدون شک کسی نباشه بگه خرید روسیچکی اشتباه بود .

و بدون شک همچنان هوادار های زیادی هستن که مثل رئیس دیابی رو یه استعداد بی نقص میدونن ولی چه بگیم که گفتن نداره بازی کنی که بعد از بالغ بر 6سال حضور کمتر از 150بازی برای آرسنال انجام داده .

بله 
 Vassirikiاستعدادی همیشه مصدوم بازی کنی که به هنگام کاپیتانی تیم زیر 19 ساله های فرانسه نوید یک ویرا میداد ولی شانس و عضله های ضعیف با او یار نبودن.

و آخر آرسن ونگر مجبور به بیان این جمله شد که دیابی دیگر توان تحمل بازیهای پر فشار لیگ برتر را ندارد و عملا پیامی پر واضح برای تیم های دیگر لیگ ها فرستاد.

بدون شک چند سالی هست نام گورکف اطراف آرسنال میچرخد و چند وقت  اخیر باز این نام دوباره برای آرسنا زنده شده و شک نکنید حتما رئیس برای خط هافبک همیشه مصدومش فکر های بهتری دارد . 

اما ما چنتا مسافر جمدون بسته هم داریم 

1- شاماخ : عملا بی مصرف شده حتی روی نیمکت 

2- اسکلاچی : فقط میتونم بگم چه شکلی بود یادتونه ؟؟

امیدوارم به والکات که بمونه اتفاقا دوباره مصاحبه کرده از بازی کردن تو آرسنال لذت میبره و  میخواد فقط بازی کنه باقی چیزا دست باشگاه و مدیر برنامه هاشه بر گرفته از سایت www.gunnerstrust.com و هر هفته رئیس هم یه مصاحبه در مورد تئو نداشته باشه اون هفته هفته نمیشه و کاملا به موندن تو تیم امید داره

فقط میتونم بگم امید وارم و بس .........

آخرین اخبار آرسنال

جزئیات بلاگ

تاریخ انتشار : ۱۳۹۱/۸/۲۸
بازدید پست : ۳,۰۳۷ بار
کل بازدید: ۵۵,۱۸۷ بار
این صفحه را به اشتراک بگذارید
بازی بعدی آرسنال
آرسنال
آرسنال
VS
نیوکاسل
نیوکاسل
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۲/۱۲/۵ ۲۳:۳۰
بازی قبلی آرسنال
پورتو
پورتو
1 - 0
آرسنال
آرسنال
لیگ قهرمانان اروپا - Estádio do Dragão
۱۴۰۲/۱۲/۲ ۲۳:۳۰