loading
در حال بررسی درخواست شما
Arsenal

بایرن-ارسنال

سلام
همین تور که میدونید حدود 6 روز تا بازی ارسنال و بایرن باقی مونده و تصمیم دارم هر روز  یکی از بازیکنای کلیدی بایرن رو معرفی کنم و در موردش بحث کنم . 

به شخصه وقتی اسم بایرن مونیخ رو میشنوم اولین بازیکنی که چهرش تو ذهنم نقش میبنده ارین روبنه هلندی . روبن از رئال به مونیخ امد . اما مهمترین نکته در مورد بازی او سرعت دریبل زنی او همچنین شوت های پا چپش هست ولی هیچوقت نتونست در شرایط سخت از قابلیت هاش به خوبی استفاده کنه . شکست پنجتایی رئال رد برنابئو در برابر حریف قدیمیش و شکست سنگین بایرن در برابر دورتموند در فصل پیش پر از صحنه هاییست که همه خیره به ساق های بودند تا کاری بکند و همه ولی همه را دلسرد کرد . نمونه هایه زیادی از این اتفاقات در مورده او هست . بسیار تک رو است و تا مجبور نشه به کسیاس نخواهد داد . اما در ارسنال چه کسی مامور کنترل اوست ؟ این امر به ترکیب تیم بر میگرده ولی قطعا توماس که در نبود گیبس احتمالا دفاع چپ باشه با روبن درگیری زیادی خواهد داشت . این امر خیلی حساس هست چون بر کسی پوشیده نیست که اولین قدم برای بردن بایرن مونیخ مهار کردن دو بال بایرن هستش . در کل اگه توماس کمی تیز باشه میتونه خیلی موثر واقع بشه مخصوصا که زیاد دیده شده روبن به خاطر دریبل های اضافی خودش توپ رو از دست داده و فرصت ضد حمله به تیم مقابلش داده . 

اما این روزا کمی فضای ترس توی سایت ایجاد شده و برای خاتمه دادن به وضعیت باید یاد اوری کنم که یازی در اشبرتون هست و این ارسناله که شکارچیه و طعمه بایرنمونیخه . اگه چلسی تونسته پس ارسنال بی شک میتونه متمعنم که ولکات هم مثل دروگبا به پرواز در خواهد امد 

آخرین اخبار آرسنال

جزئیات بلاگ

خبر تلخ

تاریخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶
بازدید پست : ۱,۷۹۴ بار
کل بازدید: ۹۸,۱۲۱ بار
این صفحه را به اشتراک بگذارید
بازی بعدی آرسنال
پورتو
پورتو
VS
آرسنال
آرسنال
لیگ قهرمانان اروپا - Estádio do Dragão
۱۴۰۲/۱۲/۲ ۲۳:۳۰
بازی آغاز شده است
بازی قبلی آرسنال
برنلی
برنلی
0 - 5
آرسنال
آرسنال
لیگ برتر - تورف مور
۱۴۰۲/۱۱/۲۸ ۱۸:۳۰