loading
در حال بررسی درخواست شما
Arsenal

یک استعداد دیگر!!!!!!!!!!

آیا "مارکو غویس(Reus)" ستاره بعدی ایست که می خواهد لیگ جزیره را بترکاند؟؟؟؟؟
بنا بر تیتر روز دوشنبه 7 نوامبر روزنامه "میرر فوتبال" انگلستان دو باشگاه بزرگ آرسنال و من سیتی به دنبال جذب این ستاره نو ظهور و این استعداد ناب آلمانی که 22 سال سن و 180 سانت قد دارد در ژانویه اند.
مارکو که کنون در باشگاه بورسیا مونشن گلادباخ پیراهن شماره 11 را به تن دارد متولد و محصول باشگاه بورسیا دورتموند است وتوانایی بازی در دو پست هافبک و مهاجم را دارد.وی پس از سن 17 سالگی که از دورتموند فارغ التحصیل شد به تیم "روت وایز آلن" پیوست و تا سال 2009 برای تیمهای 1 و 2 در مجموع در 49 بازی 8 گل زد.در سال 2009 به "گلادباخ" پیوست و تا کنون در 76 بازی 24 گل برای این تیم زده است که برای یک 22 ساله در تیمی مثل گلادباخ در دو فصل آمار قابل قبول و خوبیست. تا کنون برای زیر 21 ساله های آلمان 2 بازی کرده و ایضا" از 2011 در تیم ملی آلمان 2 بازی کرده ولی در هیچ کدام موفق به گلزنی نشده است. هر چند که بایرن مونیخ طبق معمول میخواهد این استعداد را مال خود کند ولی "مکس ابرل" مدیر ورزشی گلادباخ در مصاحبه ای سریع تصریح کرد که پیوستن به باواریایی ها میتواند انتخاب بدی برای این جوان ژرمن باشد!!!!! او گفت : " مارکو یک استعداد جوان است و بازیکن تیم ملی اما آیا هر بازیکن جوانی باید به اجبار به ب.مونیخ برود؟؟؟؟!!!! مثالهای بارزی از خراب شدن بازیکنان در آنجا داریم : "اشلودرف"-"پودولسکی"--"یانسن" و بسیاری از بازیکنان دیگر. "
او در بازی شنبه این هفته مقابل "هرتا" یک "دابل" داشت تا با همکاری تیمی با استعداد دیگر گلادباخ یعنی "پاتریک هرمان" دو گل در دقایق 22 و 55 زده و گل زود هنگام هرتا را خنثی کند. این دابل پنجمین دابل او از زمان پیوستنش از وایز آلن به گلادباخ بود. وی هفته پیش نیز یک دابل مقابل هانوفر داشت و در ماه اکتبر نیز نقش موثری در تساوی 2-2 مقابل لورکوزن داشت.
او بی شک طرفداران فوتبال در بریتانیا را هیجان زده خواهد کرد با کنترل عالی توپ حین دریبل زدنش و قدرتی که در تمام کردن دارد :
7 گل در 10 بازی در این فصل برای گلادباخ!!!!
من سیتی مسلما مشکلی برای آوردن این استعداد 15 میلیون پوندی به "ایستلندز" ندارد ولی وی باید با خیل بازیکنان در آنجا مبارزه کند! در حالیکه آرسنال میتواند گزینه جذابتری برای وی باشد. با توجه به غیبت یک ماهه ژروینیو و شماک در ژانویه سه گانه " ولکات-رابین-غویس" میتواند جالب باشد. مخصوصا" برای مارکو که بازیکنی با دید و اختیارات باز و گسترده بوده و توانایی و جواز تو زدن(حرکت نفوذی) را دارد و از جمله بازیکنانیست که چون "روبن" (البته در جهت خلاف) تخصصشان دریبل زنی از سمت خط طولی چپ به عنوان "LWF" بالا آمدن و در نهایت با پای راست شوت کردن است.
باید صبر کرد و دید که آیا بایرنی که تابستان هزینه های هنگفتی برای "نویر" - "بواتنگ" - "رافینیا" و... میپردازد میتواند وی را نیز مال خود کند یا با سماجت و علاقه ای که ونگر برای جذب این گونه بازیکنان دارد "مارکو غویس" مال ما میشود؟
در نهایت با قراردادی که غویس تا سال 2015 با گلادباخ دارد آنها میتوانند بهای 15 میلیون پوندی این ستاره را تا ژانویه یا آخر فصل بالا و بالاتر ببرند!!!!!!

آخرین اخبار آرسنال

جزئیات بلاگ

!!!In Arsene We Trust

اهل بوشهرم!!!<br>حالا همه با هم!!!.... بخونیم سی آرسنال... یللا ...یللا...<br>ماشالا بچی خومو....(هللیوس هلیوسا/helalyows helyowsa/)<br>ماشالا تیم خومو......(هللیوس هلیوسا)<br>آرسنال جام میاره........(هللیوس هلیوسا)<br>ای همه منگه ندین....(هللیوس هلیوسا)<br>جواب بیدین،جواب میخوا...(هللیوس هلیوسا)<br>آرسنال مال خومو...(هللیوس هلیوسا)<br>ونگر، شیر خومو.....(هللیوس هلیوسا)<br>بچه ها دس بزنین.....(هللیوس هلیوسا)<br>بچه ها تشویق کنین....(هللیوس هلیوسا)<br>ماشالا رابین ما....(هللیوس هلیوسا)<br>چیش نخوره گلزن ما...(هللیوس هلیوسا)<br>قربون ای قد و بالاش...(هللیوس هلیوسا)<br>کور بشه چییییییش حسود...(هللیوس هلیوسا)<br>کور بشه فرگوسنا...(هللیوس هلیوسا)<br>ویاش بواش،ویاش بواش...(هللیوس هلیوسا)<br>ردنپ و مانچینیا...(هللیوس هلیوسا)<br>ماشالا ولکات ما...(هللیوس هلیوسا)<br>چمبرلین، چمبوی ما...(هللیوس هلیوسا)<br>میون زمین میکل...(هللیوس هلیوسا)<br>کنارش رمزی ما...(هللیوس هلیوسا)<br>پشتشو سونگ سیاه...(هللیوس هلیوسا)<br>چزنی تو سنگرن...(هللیوس هلیوسا)<br>جلو اش کوشیلنی ان...(هللیوس هلیوسا)<br>مرتاساکر دفاع ما...(هللیوس هلیوسا)<br>سانیا وینگ بک ان...(هللیوس هلیوسا)<br>میره میا،میره میا...(هللیوس هلیوسا)<br>چپمو ورمیناتور...(هللیوس هلیوسا)<br>خیلی زحمت میکشه...(هللیوس هلیوسا)<br>ماشالا هوادارا ...(هللیوس هلیوسا)<br>ماشالا ایرانیاش ...(هللیوس هلیوسا)

تاریخ انتشار : ۱۳۹۰/۸/۱۷
بازدید پست : ۱,۴۸۱ بار
کل بازدید: ۱۴,۹۸۰ بار
این صفحه را به اشتراک بگذارید
بازی بعدی آرسنال
شفیلد یونایتد
شفیلد یونایتد
VS
آرسنال
آرسنال
لیگ برتر - برامال لین
۱۴۰۲/۱۲/۱۴ ۲۳:۳۰
بازی قبلی آرسنال
آرسنال
آرسنال
4 - 1
نیوکاسل
نیوکاسل
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۲/۱۲/۵ ۲۳:۳۰