loading
در حال بررسی درخواست شما
Arsenal

من برگشتم :) + بررسی تاکنیک موفق و متحول شده آرسن

بررسی تاکنیک موفق و متحول شده آرسن
ابتدا به بررسی تیم قبل از تحول بپردازیم...
لازم به ذکر است که:
 به دلیل تحلیل و بررسی تخصصی و طولانی بودن این مطلب در این بلاگ فقط به بررسی تیم قبل از تحول خواهیم پرداخت !
بررسی تیم بعد از تحول و بررسی فوق تخصصی تغییر روش رئیس در پست های بعدی!
اونایی که دنبال شایعه و ترانسفر و بلاگ های سطحی و ضعیف و کوتاه هستند و حال و حوصله خوندن ندارن و یا اونایی که وقتشون پره این بلاگ باسشون هیچ سودی نداره!
با این بلاگ ما میتونیم از شکل و فرم کلی تیم باخبر بشیم و بتونیم بهترین پیش بینی هارو برای تیم انجام بدیم!
من هی جمع میبندم فعل هام رو چون این بررسی فقط با کامنت های شما کامل میشه . در ضمن من دلم براتون تنگ شده و برای نظرای تحلیلیتون!

ـــــــــــــــــــ
شاید همه شما تا قبل از بازی با بایرن در بازی رفت
، از آرسنال قطع امید کرده بودید و حتی امیدی به سهمیه لیگ قهرمانان هم نداشتید . بررسی میکنیم که ما در پست ها و بازیکنان چه ضعف هایی داشتیم...

 وضعیت خط دفاعی:


 افت باورنکردنی سانیا ...

سانیا
شاید دلیل اصلی آن سن بالای او باشد . به غیر از سن و سال بی انگیزگی را میتوان عامل اصلی افت وی نام برد . مصدومیت اول فصل و همچنین مصاحبه ها و شایعات خروج او هم مزید برعلت بوده است. وینگرهای چپ در اقلب موارد از وی عبور میکردند!

 ناهماهنگی و فشار کاپیتانی روی ورمالن ...
ورمالن
هیچ احدی فکرش رو هم نمیکرد که ورمیناتور همیشه آماده (البته زمانی که مصدوم نبود!!!) به این وضع بیفتد . اکثر کارشناسان وزن بازوبند کاپیتانی را عامل اصلی اشتباهات وی میدانند . اما برخی دیگر او را از اول مدافع دقیق و متمرکز نمیدانند و میگویند که او هیچ گاه جایگیری مناسب نداشته و از ابتدا فقط پاها و تکل های مطمئن داشته . اما وی آماده رقابت و بازگشت پر قدرت درفصل آینده است!

مصدومیت کوشلنی...

کوشلنی
و سپری کردن زمانی طولانی برای پیدا کردن و آماده کردن خود... باعث شد که آرسنال ضربات سختی تا قبل از بازی با بایرن از این بازیکن بخورد . بدترین ضربه در اوایل فصل زمانی که آرسنال در رقابت با بزرگان لیگ بود که بازی با چلسی در امارات فرا رسید . اما بازی بد لورن از همانجا افول قدرت ارسنال را رقم زد !

وقف دادن مرته با لیگ جزیره پس از 1/5 فصل...
مرته
شاید بتوان گفت با ثبات ترین بازیکن این فصل بود . اما اشتباه نابخشودنی این بازیکن مقابل بایرن در بازی رفت کلکسیون سوتی های مدافعین را کامل کرد. او سریع تر شده بود اما هنوز استاندارد سرعت را در لیگ جزیره تا قبل از تغییر تاکنیک پیدا نکرده بود . در پست بعدی در مورد تغییر او صحبت خواهیم کرد!

کایرون و دیگر بازیکنان...
گیبس
مصدومیت کایرون و نبود بازیکن در آن پست تا خرید مونرئال هم از دقدقه های دفاع بسیار ضعیف تیم بود . جنکینسون نشان داد که مستعد است و میتواند جای سانیا را پر کند . اما همه چیز در این تابستان مشخص خواهد شد . دیگر مدافعین مثل علف هرز بودند که یکی یکی دارن از تیم میرن خدا رو شکر !

و دروازبانان...
ژسنی

زمانی که دفاع انقدر ضعیف و ناهماهنگ باشد و حاشیه دور بازیکن را احاطه کرده باشد ، باعث میشود ژسنی در کنار سانیا تنها کسانی باشند که نمره زیر 7 میگیرند . (در بین 11 نفر اصلی ) با اینکه فابیانسکی در مقابل بایرن خوب بود اما این مقدار بازی کمی است و او در کل 3 بازی بیشتر نتوانست برای آرسنال بازی کند . مانونه هم عملکرد ضعیفی داشت و امروز در ساندرلند میباشد!

نتیجه کلی...

 اونقدر بد بود که توی هر بازی بویژه بازی با تیم های نام آشنا در همون دقایق ابتدایی انتظار گل خوردن داشتید .


وضعیت خط میانی:


 افت کازورلا ...

سانتی
درست است که در اوایل و اواخر فصل کازورلا یک ستاره برای تیم بود اما در اواسط فصل سانتی هم افت کرده بود . شاید اولین فصل حضورش در انگلیس
، تحت فشار گذاشتن او توسط مدافعین به دلیل درخشش او در اوایل فصل ، افت روحی به دلیل شرایط تیم و یا ناهماهنگی او با سایرین میتواند علت اصلی آن افت باشد . لازم به ذکر است که به هیچ وجه افت وی طولانی و مضر نبود ...

 بازی بسیار بد رمزی  ...
رمزی
آرون رمزی رو چقدر فحشش دادیم . بنده خدا خودشم نمیدونست چیکار باید بکنه . جالب این بود که ونگر ولشم نمیکرد و همش جزو 11 تیم اصلی بود . استمینا این بازیکن در فیفا 13
، 91 و در آخرین آپدیت 96 میباشد . این ویژگی عالی به هیچ وجه با پست هافبک طراح و هجومی سازگار نبود . دلیل اصلی این حرف تکلینگ 85٪ موفق رمزی برای تیم بود . او بازی را برای تیم کند میکرد . علت کندی وی سرعت این بازیکن نبود . دلیل اصلیش فقط و فقط پاس های ناشی از خلاقیت کم و توانایی کم دریبل زنی او بود . حالا با تغییر پست ، او به یک ستاره تبدیل شده است . پس علاوه بر افت او پس از آن مصدومیت کزایی ، ونگر را میتوان دلیل اصلی این ضعف دانست!

 کندی آرتتا در هافبک دفاعی ...
میکل
او امسال وارد 32 سالگی میشود . مصدومیت دوباره دیابی همه چیز رو برای ونگر سخت کرده بود . چون تیم به زور سونگ رو به بارسا فروخته بود . آرتتا به دلیل مطمئن پاس دادن تکلینگ قوی به اجبار قدرت هجومی خود را کنار گذاشت و به اجبار به پست هافبک تدافعی روی آورد . اما سن او برای این پست در لیگ جزیره مناسب نبود . او بهترین پاسور اروپا در پایان فصل شناخته شد و 7 بار بهترین بازیکن زمین شد . اما از زمانی که رمزی در کنارش به او کمک کرد تیم قوی شد!

سایرین و مصدومیت ها...
جکی
مصدومیت های جکی و روسیچکی و دیابی در خط میانی هم امید این ناحیه را برای ما کمرنگ کرده بود . وضعیت ویلشر بسیار خوب بود . ولی او باید کمتر تکروی کند و همچنین بیشتر مراقب خودش باشد!

نتیجه کلی...
با وجود خط دفاع و حمله ضعیف ،تنها امید هواداران توپچی به این قسمت بود . اما آنجایی که باید توپ به دست مهاجمین میرسید ،از دست میرفت و تبدیل به ضد حمله برای حریف میشد . این را به عینه میشد در بازی برگشت با چلسی و لیورپول دید !


وضعیت خط آتش:


لوکاس ...

لوکاس
پولدی هم مانند مرته تازه داشت خودش رو با لیگ برتر وقف میداد . (بهتر بگم داره وقف میده ) او آمادگی این رو نداشت که بدون تعطیلات کریسمس بازی های فصل رو به پایان برسونه . همین باعث افت او شده بود . قبل از کریسمس هم خستگی لیگ جزیره قدرت طوفانی اوایل فصلش را رفته رفته از او گرفت .

سردرگمی تئو ولکات
...
ولکات
او درست درگیر بحث بر سر خروج یا تمدید بود . همین باعث شده بود که حاشیه هایی بوجود بیاید . اما نکته اصلی افت کوتاه مدت او پست او بود . او به مهاجم هدف علاقه زیادی داشت و دارد . اما نمیدانست که فیزیک او خوراک ینگ راست است نه مهاجم نوک!

ژیرود و مشکل گل زنی...
الیویر
بدترین اقدام ممکن در طول این سالها خروج خائن انپرسی بی شرف بود !!! ما جیرو آقای گل لیگ فرانسه را به جای او انتخاب کردیم . او مهاجم خوبی است . اما... بازیکنی نیست که تحول ایجاد کند و در شرایط سخت و خطرناک با گلزنی گره کور تبم و بازی را باز کند . کاری که رابین برای منچستر انجام داد. در ضمن او موقعیت های خوب را به راحتی از دست میدهد!

ژروینیو و چمبرلین و سایرین...
چمبو
ژروینیو بازیکن بسیار خوب و توانا ایست . تکنیک و حفظ توپ خوب از ویژگی اصلی اوست. ولی این بازیکن تیم ورک ضعیفی دارد . نکته دیگر این است که این بشر نمیتواند از مغز خود استفاده کند...
اما چمبو دلیل اصلی عدم نمایش او در این فصل ارسن ونگر بوده است . اگر او را فصل بعد در بین 11 بازیکن اصلی قرار ندهد بزرگترین اشتباه زندگیش را کرده است . او بسیار در پست وینگ چپ مستعد است و مانند تئو اینبار در سمت چپ میتواند همه را آزار دهد. اما میتوان هنوز او را کم تجربه نامید! سایر مهاجمین هم تو باغ نبودند !!!

نتیجه گیری:
همانطور که میبینید شایعات نقل و انتقالات بیشتر پیرامون این پست میباشد . نزدیکی هیگواین هم این را ثابت میکند . بایذ این پست با ستاره مطمئن تقویت شود...

خب دوستان این بخش به پایان رسید . در پست بعدی به بررسی پستها و بازیکنان بعد از تحول میپردازیم. بی صبرانه منتظر نظرات گرانبهای شما هستم ...
دوست تان دارم خیلی زیاد !!!
کلن همه چی بشتون م یاد !!!
:)

آخرین اخبار آرسنال

جزئیات بلاگ

آرسنال ستاره سرخ آسمان هفتم.

من دانشجوي كارشناسي مکانيک و عاشق بازي آرسنال و بازيکناي اصيل و جوان و تيم به دور از پول مفت و داور و بهترين مربي جهان و تيمي هستم كه در نابودي تيم انگليس مؤثر بوده است؛ اگه ام بخواد مث بارسا يا السيتي يا تيماي کثيف ديگه شه اولين نفريم كه از هواداري تيم ميام بيرون.<br>We love Arsene Arsenal<br>عشق فقط توپچی ها...<br>:)

تاریخ انتشار : ۱۳۹۲/۴/۱۳
بازدید پست : ۴,۳۳۲ بار
کل بازدید: ۶۹,۶۳۹ بار
این صفحه را به اشتراک بگذارید
مسابقه بعدی وارد نشده است
بازی قبلی آرسنال
آرسنال
آرسنال
2 - 1
ولوز
ولوز
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۲/۹/۱۱ ۱۸:۳۰