loading
در حال بررسی درخواست شما

ژوزف مونتمورو

پروفایل بازیکن

  • نام : ژوزف مونتمورو
  • ملیت : انگلستان
  • پست بازی : کادر فنی
  • مدت فعالیت در باشگاه :
  • باشگاه پیشین: ملبورن سیتی
  • بازدید: ۸,۹۰۴ بار

مونتمورو زاده ی ملبورن استرالیا به عنوان هافبک تجربه بازی در تیم های برونسویک ، نیوچتل ایکسامکس و پوتنزا ، ترویسو را در لیگ های استرالیا، سوییس و سری بی ایتالیا را در کارنامه دارد.

وی سال 2001 اولین تجربه مربگیری خود را روی نیمکت زیر 21 سال گرین گالی تجربه کرد. اولین تجربه او برای او و این تیم مثبت بود.

سپس او تا سال 2003 به زیر 21 ساله های ملبورن نایتس پیوست و موفق شد با این تیم قهرمان مسابقات بین المللی جوانان شود.

پس از آن فصل 2004 را در تیم فدراسیون فوتبال ویکتوریا (زیر 15 سال ) سرمربیگری کرد و چندین سال به طور پی در پی تیم عوض کرد ، هوم سیتی ، نورت وست واندرز تا اینکه دو فصل پی در پی را در تیم ساوت ملبورن زیر 21 سال به عنوان مربی و کمک مربی تا فصل 2012 حضور داشت . در این تیم او عملکرد بسیار مثبت و تاریخی از خود نشان داد، وی موفق شد در این تیم بدون شکست عنوان قهرمانی را از آن خود کند و در زمانی که او کمک مربی این تیم بود آنها به نیمه نهایی جام سنگاپور رسیدند .

سال 2013 بود که مونتمورو موفق به کسب مدرک حرفه ای مربیگری یوفا شد.

جو فصل های 2011 تا 2014 را در باشگاههای فذراسیون فوتبال ویکتوریا (زیر 14 سال) پورت مورسبی (بزرگسالان) ، فدراسیون فوتبال ویکتوریا (زیر 17 سال) ملبورن ویکتوری در لیگ حرفه ای استرالیا گذراند و پس از آن در فصل 2015 به ملبورن سیتی تیمی که در آن بسیار خوش درخشید پیوست. ابتدا در آن فصل سرمربی زیر 21 ساله ها بود اما پس از آن تا سال 2017 سرمربی تیم اصلی بانوان ملبورن سیتی شد. وی در فصل 2016-2017 به عنوان کمک مربی در ملبورن موفق شد با این تیم بدون شکست قهرمان لیگ حرفه ای استرالیا شود. وی در این مدت کمک مربی تیم مردان ملبورن سیتی نیز بوده است.

وی سال 2017 استرالیا و شهر ملبورن را به مصد لندن برای برعهده گرفتن سرمربیگری تیم بانوان آرسنال ترک کرد.

اخرین بروزرسانی: ۱ سال و ۸۹ روز پیش
این صفحه را به اشتراک بگذارید
بازی بعدی آرسنال
آرسنال
آرسنال
VS
منچستر یونایتد
منچستر یونایتد
لیگ های دیگر - استادیوم امارات
۱۴۰۳/۵/۶ ۱۹:۳۰
بازی قبلی آرسنال
آرسنال
آرسنال
2 - 1
اورتون
اورتون
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۳/۲/۳۰ ۱۸:۳۰

آخرین اخبار مربوط به ژوزف مونتمورو

اخبار بیشتر از ژوزف مونتمورو