loading
در حال بررسی درخواست شما
Arsenal

ونگر : هنوز هیچ توافقی با پودولسکی صورت نگرفته است

آرسن ونگر سرمربی آرسنال اعلام کرد که او یکی از تحسین کننده های لوکاس پودولسکی است ولی تا کنون هیچ گونه توافقی بین آرسنال و لوکاس پودولسکی صورت نگرفته است .

آرسنال ، مهاجم ملی پوش آلمانی را از پایان تابستان گذشته زیر نظر دارد ولی با وحود علاقه شدیدی که به این بازیکن دارد ، نتوانست در زمستان این انتقال را انجام دهد .

ونگر گفت :
" من حرف های بیشتری در این زمینه ندارم ، اگر ما با بازیکنی قرارداد امضا کنیم ، آن را از طریق سایت به اطلاع شما خواهیم رساند . در حال حاضر ، ما با هیج بازیکنی فرارداد امضا نکرده ایم . هنوز در این زمینه هیچ توافقی صورت نگرفته است . "

" همیشه ، توافقات به امضای قرارداد منجر نمی شود . وقتی شما خیلی نزدیک می شوید ، دوباره ، به سرعت دور می شوید ، اما پودولسکی بازیکن خوبی است ، من این موضوع را انکار نمی کنم . "

وقتی بوسیله خبرنگاران آلمانی برای پاسخ دادن به این موضوع تحت فشار قرار گرفت ، مرد فرانسوی گفت : " هر چیزی در دو یا سه هفته آینده ممکن است . "

 به خوبی مشخص است که مرد فرانسوی در حال حاضر ، به شدت به دنبال پودولسکی و یک مهاجم دیگر است و این یکی از اهداف باشگاه نیز می باشد ، اما الیویر جیرود نیز می تواند در طول مدت نقل و انتقالات تابستانی به جمع توپچی ها بپیوندد .
هم چنین ، این کنجکاوی به وجود می آید که چرا ونگر گفت در طول دو یا سه هفته همه چیز روشن می شود ، اما مطمئنا ما مشتاق وقوع انتقال هایی هستیم .

خوب ، ونگر به طور واضح آن را انکار نکرد ، که این می تواند خبر خوبی باشد ، اما آیا هنوز آن را یک معامله انجام شده می دانید ؟

Source : http://justarsenal.com/wenger-no-agreement-on-podolski-yet/12919

آخرین اخبار آرسنال

جزئیات بلاگ

مانژان :" ام ویلا به رئال یا آرسنال می رود "

احتمال دارد که یان ام ویلا در رئال مادرید یا آرسنال بازی کند . این چیزی است که هم تیمی ها در رن یعنی کاندر مانژان می گوید . مانژان گفت :" هر چند که ممکن است است به انگلیس برود اما لیگ اسپانیا را هم دوست دارد . هنوز تصمیمی نگرفته ، فکر نکنم در ژانویه برود اما در تابستان به رئال با آرسنال می رود . " وی افزود :" باشگاه های بزرگ او را می خواهند و آینده درخشانی دارد ، می تواند یکی از بهترین بازیکنان جهان شود ." در ادامه گفت :" بازیکن فوق العاده ایست ، درون تمرینات کارهای فوق العاده ای انجام می دهد ، شایستگی حضور در هر تیمی در جهان را دارد . یک بازیکن کامل که دید و تکنیک بالایی دارد ."

تاریخ انتشار : ۱۳۹۰/۱۲/۲۰
بازدید پست : ۱,۱۸۲ بار
کل بازدید: ۳۸,۱۹۸ بار
این صفحه را به اشتراک بگذارید
بازی بعدی آرسنال
آرسنال
آرسنال
VS
لیدزیونایتد
لیدزیونایتد
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۲/۱/۱۲ ۱۷:۳۰
بازی قبلی آرسنال
آرسنال
آرسنال
4 - 1
کریستال پالاس
کریستال پالاس
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۱/۱۲/۲۸ ۱۷:۳۰