loading
در حال بررسی درخواست شما
Arsenal

یان ام ویا ( Yann M’Vila ) از رن جدا می شود .طبق خبری که امروز صبح منتشر شده است ، یان ام ویا ( Yann M’Vila ) هافبک دفاعی باشگاه رن فرانسه که یکی از هدف های دراز مدت آرسنال نیز است ، در پایان فصل باشگاهش را ترک می کند که این مسئله باعث ایجاد رقابتی بزرگ برای به خدمت گرفتن او شده است . آرسن ونگر همیشه گفته که یکی از طرفدار های بزرگ اوست و بایستی حتماً در فصل نقل و انتقالات تابستانی ، پیشنهادی برای او ارائه دهد .

رئال مادرید نیز ، این هافبک دفاعی ملی پوش را زیر نظر دارد و حاضر است برایش 25 میلیون پوند بدهد ، که این مسئله احتمالاً باعث می شود که آرسن ونگر و هیئت مدیره آرسنال از این انتقال صرف نظر کنند . هنوز هیچ اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است ولی پرداخت چنین مبلغی برای ام ویا ( M’Vila ) یا هر بازیکن دیگری ، دور از انتظار است .

مدیر باشگاه رن ، فردریک آنتونتی ( Frederic Antonetti ) در مصاحبه با رادیو مونت کارلو ، تائید کرده است که با وجود اینکه هنوز سه سال از قرارداد ام ویا ( M’Vila ) با باشگاه باقی مانده است ، ولی  در پایان فصل او رن را ترک خواهد کرد .

یان ام ویا ( Yann M’Vila ) فصل آینده دیگر بازیکن رن نخواهد بود .

با توجه به قیمت او و همچنین ، با آگاهی از بودجه آرسنال ، شانس پیوستنش به رئال مادرید خیلی بیشتر از آرسنال خواهد بود .

Source : http://arsenal-news.com/arsenal-target-mvila-to-depart-from-rennes-this-summer/3455

آخرین اخبار آرسنال

جزئیات بلاگ

مانژان :" ام ویلا به رئال یا آرسنال می رود "

احتمال دارد که یان ام ویلا در رئال مادرید یا آرسنال بازی کند . این چیزی است که هم تیمی ها در رن یعنی کاندر مانژان می گوید . مانژان گفت :" هر چند که ممکن است است به انگلیس برود اما لیگ اسپانیا را هم دوست دارد . هنوز تصمیمی نگرفته ، فکر نکنم در ژانویه برود اما در تابستان به رئال با آرسنال می رود . " وی افزود :" باشگاه های بزرگ او را می خواهند و آینده درخشانی دارد ، می تواند یکی از بهترین بازیکنان جهان شود ." در ادامه گفت :" بازیکن فوق العاده ایست ، درون تمرینات کارهای فوق العاده ای انجام می دهد ، شایستگی حضور در هر تیمی در جهان را دارد . یک بازیکن کامل که دید و تکنیک بالایی دارد ."

تاریخ انتشار : ۱۳۹۰/۱۲/۲۳
بازدید پست : ۱,۲۹۴ بار
کل بازدید: ۳۸,۱۹۹ بار
این صفحه را به اشتراک بگذارید
بازی بعدی آرسنال
آرسنال
آرسنال
VS
لیدزیونایتد
لیدزیونایتد
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۲/۱/۱۲ ۱۷:۳۰
بازی قبلی آرسنال
آرسنال
آرسنال
4 - 1
کریستال پالاس
کریستال پالاس
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۱/۱۲/۲۸ ۱۷:۳۰