loading
در حال بررسی درخواست شما
Arsenal

قابل توجه همه!


واسا بینم، واسا بینم.
با تمام دوستانی دارم که میان تو این سایت و پست میذارن.
خواهش میکنم احترام خودتونو نگه دارین و پاتونو از گلیمتون درازتر نکنید. میدونین چیه؟ هر کی خوب تو سایتای بریتانیایی یا انگلیسی زبان گشته باشه، میدونه که سایتای ایرانی تنها سایتایی هستن که هر کی هر چی دلش میخواد میگه و خیلیا حقوق مربی و بازیکنان رو رعایت نمیکنن!!! در حالیکه تو تمام مناطق دیگه، با این موضوعات خیلی راحت و منطقی برخورد میکنن.:NO
من کاملا با فرهود و به ویژه با آقا حسین موافقم!!! آخه بابا با انصافا اونوقت که رلبین گل میزد، کجا بودید؟ درسته که به عنوان مهاجم وظیفشه اما آخه مرد مومن خودتم خوب میدونی که تا صد سال امثال شماک و ... نمیتونستن همچین کاری کنن؟ حالا هم که دو بازیکن( لوکاس و ژیرو ) اومدن، اینو میگین!!!!!! که مطمئنم به همین سادگی و تو فصل اول، این دو هم تا صد سال عمرا بتونن! مگه الکیه 8 سال تجربه؟؟!!!!!!!!! مگه شوخیه که با دو کلام امثال شما بره؟؟؟ راه باز جاده دراز هررررررررررررررررررررررررابین بمون!رریییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقای عزیز حتی اگه بره هم شما حق ندارین توهین کنین.@:
من خودم بچه جنوبم؛ بچه بوشهر. معمولاً جنوبیا به خونگرمی، مهمون نوازی، خوش رفتاری و صبر حوصله معروفن.
نه این که تا هنوز تقی به توقی نخورده رو سر کسی خراب شن!!!!!!
با تمام احترامی که برا کینگ آنری قائلم، میخوام بدونم که چیکار کرده که رابین نکرده؟ مگه همه چی به کمیته؟ پس کیفیت چی؟ مگه همش تعداد گله؟ فراموش نکنید که اونوقت که تیری آنری رو دور بود، با Back four، با ویرا، پارلر، پتیت، با پیرز، برگ کمپ،لیونبرگ و .... پشتیبانی میشد! نه تیم کنونی! که نوپاست.هنر اون نیست که وقتی تیم همه رو میروفه و میره وتمام بازیکنا فوق ستاره ان و آخرم قهرمان شه، کسی واسش گل بزنه که هنر اونه که با نظام سرمایه داری امروز و این همه ریخت و پاش امثال سیتی و در حالیکه تیم سومه، کسی آقای گلش شه!!!
ضمن این که کاری کنین که این تو ذهنتون نقش ببنده : در حال حاضر "رابین ون پرسی" با زدن 35 گل در یک سال (2011) بالاتر از همست حتی آنری!!! مگه یادتون رفته؟؟؟؟ آخه بازیکن چیکار کنه وختی تیم نتیجه نمیگیره؟؟؟؟
مثال بارزی میزنم : هممون اینو خوب میدونیم که به نسبت سن و سال، مانوئل نویر اگه چیزی از بوفون و کاسیاس بیشتر نداشته باشه، کمترم نداره! اون حقیقتا یکی از بهترین سنگرباناست؛ حالا وختی آلمان بد شانسی میاره و با تغییر نادرست تاکتیک یا هر چیزه دیگه حذف میشه، نویر چجوری بیاد و بهترین دروازه بان اروپا شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
معلومه که جایزه رو به یکی از اون دو میدن ولی هرگز چیزی از ارزشای نویر کم نخواهد شد.
اینو همیشه یادمون باشه ما اینور دنیا تو خونه خودمون نشستیمو به راحتی کارشناسانه این و اونو نقد میکنیم یا ایطور به باد بی حرمتی میگیریم در حالیکه اونا اونجا خیلی خیلی خوب میدونن دارن چیکار میکنن!!! رابین تا حالا کارشو خیلی هم خوب انجام داده اگه بره هم حق داره!!! فقط خدا میدونه من آرسنال و اونو چقد دوس دارم ولی وقتی تیم جام نمیاره و بازیکن هم همه جا میخوانش و میتونه بره افتخارات جامی آمار و ارقامی کسب کنه و در حالیکه 9-28 سالشه و کم کم عمره فوتبالیش داره سر میاد، چرا بمونه و آخرشم هیچ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
لطفا از امثال آقای آنری و ویرا هم " بت " نسازین؛ اونام اگه مرد بودن و خیلی تیمو میخواستن، ترکش نمیکردن و مثه برگ کمپ بزرگ کنارمون میموندن تا ابد!!!
در حالیکه قضیه رابین برای اونام صادقه! اونام یه جورایی حق دارن! چی شد؟؟؟ هیچ، تیری تا سال 2007 تو دنیا به هر افتخار ممکنی رسیده بود جز 2 تا : !!!! جام قهرمانان باشگههای اروپا و جام قهرمانان باشگاههای دنیا! که آرسنالو ول کرد با بارسا به این دو هم رسید!!! به همین سادگی! کلکسیون تکمیل!!!!!
حالا انصافا شما چجور میخواین رابینی که نه تو رقابت های ملی نه با آرسنال( بغیر اتحادیه 2005) هیچ جامی نیاورده تو تیم بمونه؟؟؟؟؟؟ بخدا داریم حرف زور میزنیم!!! این طبیعت و غریزه هر بازیکنیه که افتخار و جام بخواد؛ قهرمانی و خوشحالی بخواد!!! اون مسی که میگه تا ابد تو بارسا میمونم یا امثاله، دارن جام درو میکنن!!! یا دست کم هر سال یه جام، فقط یه جام میارن!
ویرا چی؟ ویرا چی شد؟ هیچ، با تمام احترامی که برای کاپیتان و کمر سابق تیممون قائلم، باید بگم که یکی از بی غیرتانه ترین مصاحبه های دنیا مال خودشه!!! اونوقت که در اومد گفت یکی از بزرگترین اشتباهات عمرم این بود موقعی که تو آرسنال بودم و رئال خواستم، نرفتم و تو آرسنال موندم!!! هر چند که رئالم اونوقت(2003-2006) زیر سایه بارسا بود وجام نمیگرفت، اما اگه اون اعلام نارضایتی و رفتن میکرد، از کجا معلوم که همون خود بارسا که اون زمان جام میبرد یا تیمایی مثه چلسی و ... برا مزایدش صف نمیکشیدن؟؟؟!!!!!!!

اون نصری  تازه به دوران رسیده  و ناسپاس و سسک چی؟ در حالیکه فقط 4-23 سال داشتن و راه درازی تو آرسنال در پیش، ول کردن و در رفتن!!!

داستان اینه عزیزان من!!!

و در آخر به عنوان کوچیکترین آرسنالی، خدمت تمام هواداران و هواخوهان تیم اعلام میکنم که : هیچ کس مجبور نیست طرفدار آرسنال باشه و اگه کسی هم ناراضیه و دوس نداره، میتونه ولش کنه!!! و به قول خودتون( مقابله ی به مثل) راه باز و جاده دراز..............

آخرین اخبار آرسنال

جزئیات بلاگ

!!!In Arsene We Trust

اهل بوشهرم!!!<br>حالا همه با هم!!!.... بخونیم سی آرسنال... یللا ...یللا...<br>ماشالا بچی خومو....(هللیوس هلیوسا/helalyows helyowsa/)<br>ماشالا تیم خومو......(هللیوس هلیوسا)<br>آرسنال جام میاره........(هللیوس هلیوسا)<br>ای همه منگه ندین....(هللیوس هلیوسا)<br>جواب بیدین،جواب میخوا...(هللیوس هلیوسا)<br>آرسنال مال خومو...(هللیوس هلیوسا)<br>ونگر، شیر خومو.....(هللیوس هلیوسا)<br>بچه ها دس بزنین.....(هللیوس هلیوسا)<br>بچه ها تشویق کنین....(هللیوس هلیوسا)<br>ماشالا رابین ما....(هللیوس هلیوسا)<br>چیش نخوره گلزن ما...(هللیوس هلیوسا)<br>قربون ای قد و بالاش...(هللیوس هلیوسا)<br>کور بشه چییییییش حسود...(هللیوس هلیوسا)<br>کور بشه فرگوسنا...(هللیوس هلیوسا)<br>ویاش بواش،ویاش بواش...(هللیوس هلیوسا)<br>ردنپ و مانچینیا...(هللیوس هلیوسا)<br>ماشالا ولکات ما...(هللیوس هلیوسا)<br>چمبرلین، چمبوی ما...(هللیوس هلیوسا)<br>میون زمین میکل...(هللیوس هلیوسا)<br>کنارش رمزی ما...(هللیوس هلیوسا)<br>پشتشو سونگ سیاه...(هللیوس هلیوسا)<br>چزنی تو سنگرن...(هللیوس هلیوسا)<br>جلو اش کوشیلنی ان...(هللیوس هلیوسا)<br>مرتاساکر دفاع ما...(هللیوس هلیوسا)<br>سانیا وینگ بک ان...(هللیوس هلیوسا)<br>میره میا،میره میا...(هللیوس هلیوسا)<br>چپمو ورمیناتور...(هللیوس هلیوسا)<br>خیلی زحمت میکشه...(هللیوس هلیوسا)<br>ماشالا هوادارا ...(هللیوس هلیوسا)<br>ماشالا ایرانیاش ...(هللیوس هلیوسا)

تاریخ انتشار : ۱۳۹۱/۴/۱۱
بازدید پست : ۱,۵۶۱ بار
کل بازدید: ۱۵,۰۴۸ بار
این صفحه را به اشتراک بگذارید
بازی بعدی آرسنال
آرسنال
آرسنال
VS
آستون ویلا
آستون ویلا
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۳/۱/۲۶ ۱۹:۰۰
بازی قبلی آرسنال
آرسنال
آرسنال
2 - 2
بایرن مونیخ
بایرن مونیخ
لیگ قهرمانان اروپا - استادیوم امارات
۱۴۰۳/۱/۲۱ ۲۲:۳۰