loading
در حال بررسی درخواست شما
Arsenal

فابرگاس: دوست دارم فان پرسي در آرسنال بماند


سسک فابرگاس معتقد است که آرسنالي ها نمي توانند با از دست دادن روبين فان پرسي کنار بيايند و معتقد است که اين ستاره هلندي آخرين فرصت را قبل از ترک اميريتس پشت سرمي گذارد.
فان پرسی در سال 2011 در 28 حضورش در لیگ برتر، 29 گل به ثمر رساند و دراین میان برای آغاز مذاکرات درمسیر تمدید قراردادش با این تیم دو دل بود. قرار داد کنونی فان پرسی با آرسنال در ژون 2013 به اتمام می رسد.

بعد از جدایی سسک فابرگاس و سمیر نصری از آرسنال در بازار نقل و انتقالات تابستانی، ونگر تمایل زیادی دارد تا کاپیتان جدیدش را حفظ کند ولی سسک تردیدهای زیادی درمورد ادامه حضور فان پرسی در آرسنال دارد.

فابرگاس در صحبتهایی دراین باره گفت:« نمی دانم که آیا آرسنالی ها می تواند فان پرسی را نگاه دارند یا نه. باید ببینیم که او چه تصمیمی می گیرد. فان پرسی در سالهای اخیر کاملا به آرسنال وفادار بوده. او یک بازیکن کلیدی است و هواداران واقعا او را دوست دارند. از نظر من او الگوی آرسنال است. یک بازیکن ستاره که آرسنالی ها نمی توانند او را از دست دهند.»

ستاره کاتالان ادامه داد:« البته این تصمیم خود اوست. دراین سن و سال او ممکن است دوست داشته باشد تا از آرسنال جدا شود. این آخرین فرصتی است که او به آرسنال داده. البته او دوست دارد بماند و در ارسنال از فوتبال خداحافظی کند.»

این درخشش فان پرسی درحالی است که در فصل گذشته با مصدومیتهای متعددی دست و پنجه نرم می کرد ولی او اکنون درروزهای اوج است. سسک ادامه داد:« فان پرسی فصل فوق العاده ای را پشت سرمی گذارد و امیدواریم که برای تمام فصل در اوج باشد. متاسفانه زمانی که من در آرسنال بودم، او هیچ وقت نتوانست لذت بازی کردن برای یک فصل کامل را بچشد و این یکی از موضوعاتی بود که من حسرتش را می خوردم»

سسک ادامه داد:« امیدوارم که این فصل شرایط برای روبین به نحو دیگری باشد. آیا او می تواند به بارسلونا بیاید؟ او می تواند در هر تیمی جا بیفتد ولی من طرفدار آرسنال هستم و دوست دارم که او در آرسنال بماند.»


آخرین اخبار آرسنال

جزئیات بلاگ

ونگر بهتره یا فرگوسن؟

سلام من سعیدم لیسانس مدیریت گمرک دارم از ساله 2004 عاشقه آرسنالم ولی دیگه از دسته ونگر خسته شدم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۰/۸/۲۳
بازدید پست : ۸۲۵ بار
کل بازدید: ۲۵,۶۳۶ بار
این صفحه را به اشتراک بگذارید
بازی بعدی آرسنال
آرسنال
آرسنال
VS
منچستر یونایتد
منچستر یونایتد
لیگ های دیگر - استادیوم امارات
۱۴۰۳/۵/۶ ۱۹:۳۰
بازی قبلی آرسنال
آرسنال
آرسنال
2 - 1
اورتون
اورتون
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۳/۲/۳۰ ۱۸:۳۰