loading
در حال بررسی درخواست شما

لوکاس توریرا

پروفایل بازیکن

  • نام : لوکاس توریرا
  • ملیت : انگلستان
  • پست بازی : هافبک
  • مدت فعالیت در باشگاه :
  • باشگاه پیشین: سمپدوریا
  • بازدید: ۵۹۷ بار
11

لوکاس توریرا هافبک جدید باشگاه آرسنال و تیم ملی اروگوئه است که درسن 22 سالگی ازاستعدادهای درخشان فوتبال جهان به شمارمی رود. وی که فوتبال را از باشگاه I.A. 18 de Julio دراروگوئه آغاز کرد درسال 2013 میلادی به باشگاه مونته ویدئوواندررز پیوست ودررده نوجوانان این باشگاه آغازبه کار کرد. اما طولی نکشیدکه این استعداد درخشان اروگوئه ای موردتوجه باشگاه پسکارا قرارگرفت به تیم نوجوانان این تیم ایتالیایی اضافه شد.


پسکارا
پس پیوستن به پسکاراوپیش ازپایان فصل 2014-15 توریرا به تیم اصلی فراخوانده شد وبرای نخستین بارروی نیمکت این تیم نشست. توریرا نخستین بازی خود در رده بزرگسالان رابرای باشگاه پسکاراودرسری بی انجام داد. وی که ازابتدادرترکیب پسکارا قرارگرفته بود 58 دقیقه برای این تیم به میدان رفت وسپس تعویض شد. توریرا پنج بازی دیگرنیزدرترکیب پسکارا به میدان رفت وازجمله بازیکنان این تیم دربازی های حذفی سری بی به منظورکسب سهمیه حضوردرسری آ فوتبال ایتالیا بود.


سمپدوریا
در یک جولای سال 2015 میلادی لوکاس توریرای جوان بامبلغ 1.5 میلیون یورو به باشگاه سمپدوریا منتقل شد اما به منظورکسب تجربه بیشترو فرصت بیشتربرای حضوردر میدان مجددا به صورت قرضی به پسکارا پیوست. در فصل 2015-16 توریرا موفق شد نخستین گل خود رادرسری بی لیگ ایتالیا وبرای پسکارا به ثمربرساند. وی دراین فصل مجموعا 26 باربرای پسکارا به میدان رفت و3 گل نیز به ثمررساند. وی همچنین درجریان 3 دیدارمرحله پلی آف برای حضوردرسری آ به میدان رفت و یک گل نیز به ثمر رساند.


بازگشت به سمپدوریا
پس ازاتمام قرارداد قرضی توریرا به باشگاه سمپدوریا بازگشت ونخستین بازی خود درسری آ فوتبال ایتالیا رادرمقابل امپولی انجام داد. هافبک ریزنقش اروگوئه ای نخستین بازی خود درسری آ را ازابتدا آغازکرد و90 دقیقه درون زمین بود. درادامه توریرا به یکی ازبازیکنان اصلی و ارکان تیم سمپدوریا درجریان رقابت های فصل 2016-17 سری آ بد شد و این روند را درفصل 2017-18 نیز ادامه داد وبه بازیکن اثرگذاری برای تیم تبدیل شد. وی همچنین موفق شد تا گلهای حساسی را برای آبی پوشان به ثمربرساند که مشهورترین آنها به یوونتوس درجریان پیروزی 3-2 سمپدوریا درمقابل بانوی پیربود.


آرسنال
پس از درخشش در سری آ لوکاس توریرا در 10 جولای سال 2018 میلادی با مبلغ 26 میلیون و 400 هزارپوند به باشگاه آرسنال در لیگ برتر انگلستان پیوست. درهمین رابطه اونای امری سرمربی آرسنال اظهارداشت که توریرا یک استعداد درخشان با آینده ای روشن است. هافبکی با کیفیت که درطی دوفصل گذشته ازتماشای بازیهای وی درسمپدوریا لذت برده ام وشاهد درخشش وی درپیراهن تیم ملی اروگوئه درجام جهانی بودیم. به عقیده سرمربی آرسنال توریرا یک هافبک جوان و باتجربه است که میل زیادی به رشد و پیشرفت دارد. گفتنی است لوکاس توریرا درآرسنال پیراهن شماره 11 را به تن خواهد کرد که پیش تر دراختیار مسوت اوزیل بود که بارفتن ویلشر شماره 10 رابرای خود انتخاب کرده است.

در تابستان 2020 ، لوکاس به صورت قرضی به اتلتیکو مادرید پیوست

اخرین بروزرسانی: ۲ ماه پیش
این صفحه را به اشتراک بگذارید
بازی بعدی آرسنال
آرسنال
آرسنال
VS
ستارگان امریکا
ستارگان امریکا
بازی دوستانه - استادیوم امارات
۱۴۰۲/۴/۲۹ ۰۷:۰۰
بازی قبلی آرسنال
آرسنال
آرسنال
5 - 0
ولوز
ولوز
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۲/۳/۷ ۱۹:۰۰

آخرین اخبار مربوط به لوکاس توریرا

اخبار بیشتر از لوکاس توریرا